Podkarpacki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maksymilian Bar CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 7 235 33.57
2. Karol Ledochowski Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 7 195 27.86
3. Marcin Paterek ZKS Stal Stalowa Wola 7 145 20.71
4. Mateusz Olech Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 7 144 20.57
5. Jakub Szafranek CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 7 140 20.00
6. Mateusz Rajchert AZS Politechnika Rzeszowska MOS 5 114 22.80
7. Bruno Chalicki Hensfort POSIR Przemyśl 6 106 17.67
8. Łukasz Krzek ZKS Stal Stalowa Wola 7 103 14.71
9. Nikodem Jaźwa Rawlplug Sokół Łańcut 7 102 14.57
10. Dominik Jabłoński Hensfort POSIR Przemyśl 8 94 11.75
11. Adrian Kijanka Hensfort POSIR Przemyśl 8 86 10.75
12. Wojciech Baran ZKS Stal Stalowa Wola 7 84 12.00
13. Maciej Paterek ZKS Stal Stalowa Wola 7 84 12.00
14. Mateusz Barszczak Hensfort POSIR Przemyśl 8 78 9.75
15. Tymoteusz Skafiriak Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 7 75 10.71
16. Kacper Kędra ZKS Stal Stalowa Wola 6 71 11.83
17. Adrian Nycz Rawlplug Sokół Łańcut 7 68 9.71
18. Jakub Białek CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 7 64 9.14
19. Eryk Puzio AZS Politechnika Rzeszowska MOS 7 61 8.71
20. Hubert Janik CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 4 59 14.75
21. Kacper Nowak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 7 53 7.57
22. Constantino Mak Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 7 53 7.57
23. Kuba Skoczółek AZS Politechnika Rzeszowska MOS 5 52 10.40
24. Mateusz Firlit Rawlplug Sokół Łańcut 7 49 7.00
25. Nikodem Zioło Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 7 48 6.86
26. Szymon Frańczak Hensfort POSIR Przemyśl 7 47 6.71
27. Filip Olejarz Hensfort POSIR Przemyśl 8 45 5.63
28. Szymon Trzeciakiewicz Rawlplug Sokół Łańcut 7 45 6.43
29. Krystian Kubiak AZS Politechnika Rzeszowska MOS 7 41 5.86
30. Adam Dąbrowski AZS Politechnika Rzeszowska MOS 7 35 5.00
31. Maciej Czajka ZKS Stal Stalowa Wola 5 29 5.80
32. Jakub Kawalec ZKS Stal Stalowa Wola 7 29 4.14
33. Mateusz Proń CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 4 22 5.50
34. Paweł Żukowski AZS Politechnika Rzeszowska MOS 8 21 2.63
35. Franciszek Kaczyński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 7 19 2.71
36. Miłosz Szul Rawlplug Sokół Łańcut 5 17 3.40
37. Filip Szul Rawlplug Sokół Łańcut 7 16 2.29
38. Wiktor Ignatowski Hensfort POSIR Przemyśl 6 14 2.33
39. Dawid Walciszewski Hensfort POSIR Przemyśl 5 12 2.40
40. Jeremiasz Jurek Rawlplug Sokół Łańcut 6 11 1.83
41. Maksym Kołodziejczyk CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 5 10 2.00
42. Piotr Rodzeń CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 7 10 1.43
43. Mikołaj Różański ZKS Stal Stalowa Wola 5 10 2.00
44. Filip Kotzian AZS Politechnika Rzeszowska MOS 7 8 1.14
45. Adrian Kalinowski Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 7 8 1.14
46. Tomasz Baran CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 4 8 2.00
47. Tymoteusz Liweń Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 7 7 1.00
48. Karol Tyliński Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 6 7 1.17
49. Kacper Łabinowicz Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 4 6 1.50
50. Karol Bożek ZKS Stal Stalowa Wola 5 6 1.20
51. Kamil Daca ZKS Stal Stalowa Wola 5 5 1.00
52. Adam Kuźniar Rawlplug Sokół Łańcut 7 5 0.71
53. Szymon Jabłoński Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 5 5 1.00
54. Jan Krygowski AZS Politechnika Rzeszowska MOS 4 2 0.50
55. Jan Ruszała AZS Politechnika Rzeszowska MOS 7 2 0.29
56. Filip Zaworski Hensfort POSIR Przemyśl 4 2 0.50
57. Maciej Guzek AZS Politechnika Rzeszowska MOS 4 2 0.50
58. Jakub Siuzdak Rawlplug Sokół Łańcut 5 2 0.40
59. Oskar Kubiak AZS Politechnika Rzeszowska MOS 4 0 0.00
60. Mateusz Gamulczak Uczniowski Klub Sportowy BASKET 15 4 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki LZKosz

Sponsor główny

Darczyńcy

Fundacja ORLEN SB COMPLEX

Sponsorzy

Podkarpackie Przemyśl