3 liga mężczyzn sezon 2016/17

Tabela rozgrywek wspólnych

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I SSK Rzeszów 14 25 1038:903 (+19)
1,1495
II Siarka Tarnobrzeg 14 25 1037:872 (-19)
1,1892
III HENSFORT Przemyśl 14 24 1119:1044 (+8) 1,0718
IV ZKS STAL Stalowa Wola 14 24 1138:994 (-8)
1,1449
V AZS PWSTE Jarosław 14 19 870:940 0,9255
VI AZS-AWF Biała Podlaska 14 18 896:995 (+3)
0,9005
VII MKS Basket LOONZ Biłgoraj 14 18 1061:1118 (-3)
0,9490
VIII UKS Basket III LO Zamość 14 15 932:1225 0,7608

Rozgrywki – mecze

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 23.10.16  III LO – SIARKA 60:110 (12:14; 19:33; 13:30; 16:33)
2 23.10.16  Hensfort – Basket zm.gosp. 88:82 (19:23; 29:25; 18:16; 22:18)
3 23.10.16  SSK – AZS-AWF 68:56 (21:12; 13:12; 27:20; 7:12)
4 23.10.16  Stal – AZS PWSTE 64:59 (17:17; 16:15; 11:17; 20:10)
 II kolejka
 5  05.11.16 SIARKA – AZS PWSTE 90:49 (29:7; 21:13; 23:9; 17:20)
6  06.11.16 AZS-AWF – Stal 79:76 (22:20; 23:18; 18:11; 16:27)
7 25.11.16  Hensfort – SSK 78:72 (19:10; 17:31; 24:7; 18:24)
8 06.11.16  III LO – Basket 81:97 (15:24; 19:28; 20:20; 27:25)
III kolejka
9  13.11.16 Basket – SIARKA 70:81 (23:19; 20:20; 18:28; 9:14)
 10  13.11.16 SSK – III LO 84:61 (29:12; 16:19; 23:12; 16:18)
11  12.11.16  Stal – Hensfort 81:74 (30:25; 13:13; 15:20; 23:16)
12  13.11.16  AZS PWSTE – AZS-AWF 49:55 (10:12; 12:12; 17:20; 10:11)
IV kolejka
13  20.11.16 SIARKA – AZS-AWF 69:56 (18:10; 15:10; 18:18; 18:18)
14 26.11.16  Hensfort – AZS PWSTE 82:81 (12:20; 27:25; 23:18; 20:18)
15 20.11.16  III LO – Stal 67:79 (20:17; 16:21; 18:15; 13:26)
16   20.11.16 Basket – SSK 74:82 (19:19; 11:28; 24:13; 20:22)
V kolejka
17 04.12.16 SSK – SIARKA 64:39 (8:12; 18:12; 16:7; 22:8)
18 04.12.16  Stal – Basket 100:68 (19:23; 18:19; 29:19; 34:7)
19 03.12.16  III LO – AZS PWSTE zm.gosp. 64:79 (13:20; 18:18; 14:17; 19:24)
20 06.01.17
 AZS-AWF – Hensfort 62:90 (20:21; 7:15; 21:27; 14:27)
VI kolejka
21  11.12.16 SIARKA – Hensfort 69:54 (13:13; 29:13; 14:10; 13:18)
22  11.12.16   III LO – AZS-AWF 63:59 (17:5; 18:22; 9:13; 19:19)
23  11.12.16  Basket – AZS PWSTE 46:54 (7:10; 12:15; 9:14; 18:15)
24  11.12.16  SSK – Stal 67:59 (18:14; 16:20; 14:9; 19:16)
VII kolejka
25  18.12.16 Stal – SIARKA 67:50 (19:11; 17:15; 11:13; 20:11)
26 17.12.16  AZS PWSTE – SSK 66:76 (10:12; 14:21; 23:20; 19:23)
27 18.12.16  AZS-AWF – Basket 70:64 (16:15; 17:10; 20:14; 17:25)
28 18.12.16  Hensfort – III LO 95:55 (20:9; 21:11; 31:16; 23:19)
II RUNDA
VIII kolejka
29  08.01.17 SIARKA – III LO 71:55 (20:11; 13:13; 19:10; 19:21)
30  08.01.17 Basket – Hensfort zm.gosp. 93:98 (20:20; 12:29; 28:15; 24:20; 9:14)
31 08.01.17 AZS-AWF – SSK 63:70 (21:17; 15:18; 5:15; 22:20)
32 09.01.17 AZS PWSTE – Stal 65:80 (19:20; 12:16; 16:21; 18:23)
IX kolejka
33  29.01.17 AZS PWSTE – SIARKA 63:55 (21:11; 14:17; 12:16; 16:11)
34  05.02.17 Stal – AZS-AWF 73:47 (20:9; 16:7; 20:19; 17:12)
35 05.02.17  SSK – Hensfort 78:49 (21:13; 24:14; 15:12; 18:10)
36 05.02.17  Basket – III LO 95:78 (23:9; 27:18; 21:26; 24:25)
X kolejka
37  12.02.17 SIARKA – Basket 92:62 (14:14; 24:9; 26:23; 28:16)
38  12.02.17 III LO – SSK 79:88 (19:24; 24:24; 15:22; 21:18)
39 13.02.17  Hensfort – Stal 94:79 (29:18; 28:26; 18:17; 19:18)
40 12.02.17  AZS-AWF – AZS PWSTE 60:73 (10:12; 30:19; 9:24; 11:18)
XI kolejka
41  19.02.17 AZS-AWF – SIARKA 81:84 (19:17; 18:22; 30:16; 14:29)
42  19.02.17  AZS PWSTE – Hensfort 64:77 (18:14; 16:19; 15:18; 15:26)
43  19.02.17  Stal – III LO 127:73 (37:21; 31:14; 30:21; 29:17)
44  18.02.17  SSK – Basket 84:74 (6:11; 10:18; 12:10; 16:23)
XII kolejka
45  05.03.17 SIARKA – SSK 68:62 (19:15; 20:16; 12:23; 17:8)
46  09.03.17 Basket – Stal 100:102 (23:15; 23:37; 24:25; 30:25)
47  05.03.17 AZS PWSTE – III LO zm.gosp. 75:53 (22:16; 11:9; 14:8; 28:20)
48 05.03.17  Hensfort – AZS-AWF 82:70 (16:20; 12:18; 29:17; 25:15)
XIII kolejka
49  25.03.17 Hensfort – SIARKA 69:85 (16:23; 20:19; 20:28; 13:15)
50  12.03.17 AZS-AWF – III LO 77:70 (24:5; 19:22; 24:23; 10:20)
51 25.03.17  AZS PWSTE – Basket 47:72 (7:15; 7:18; 21:14; 12:25)
52 12.03.17  Stal – SSK 91:77 (24:19; 25:18; 22:18; 20:22)
XIV kolejka
53  19.03.17 SIARKA – Stal 74:60 (17:10; 19:20; 18:18; 20:12)
54  18.03.17  SSK – AZS PWSTE 66:46 (14:8; 11:12; 22:14; 13:12)
55 19.03.17  Basket – AZS-AWF 64:61 (25:20; 6:10; 16:20; 17:11)
56 19.03.17  III LO – Hensfort 73:89 (14:22; 25:18; 20:24; 14:25)