U-12 M – minikosz chłopców sezon 2016/17

Tabela rozgrywek

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I SSK Rzeszów
6 10 309:220 1,4045
II Resovia-Basket Rzeszów 4 8 334:77 4,3377
III PTG SOKÓŁ Łańcut 4 8 249:101 2,4653
IV Kuźnia Koszykówki 4 8 249:114 2,1842
V MKS V LO Rzeszów 6 8 167:294 0,5680
VI UKS Basket 15 I Przemyśl 6 7 180:336 0,5357
VII UKS Basket 15 II Przemyśl 6 7 144:340 0,4235
VIII SPZ WJM Gmina Krasne 4 4 90:240 0,3750

Terminarz rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I turniej – UKS Basket 15 Przemyśl
1 14.01.17 Basket 15 I – Sokół  29:66 (12:16; 0:19; 3:23; 14:8)
2 14.01.17 Basket 15 II – Kuźnia  24:72 (3:18; 4:19; 7:16; 10:19)
3 14.01.17 Basket 15 I – Kuźnia  31:68 (6:23; 8:16; 13:10; 4:19)
4 14.01.17  Basket 15 II – Sokół  25:68 (9:21; 3:18; 0:21; 13:8)
II turniej – SSK Rzeszów
5 25.02.17 SSK – MKS V LO  56:38 (16:8; 20:11; 12:4; 8:15)
6  25.02.17 Resovia –  SPZ  98:18 (22:4; 24:4; 26:2; 26:8)
7 25.02.17 MKS V LO  – Resovia  22:73 (10:20; 5:15; 6:22; 1:16)
8 25.02.17 SPZ – SSK  23:64 (8:10; 2:23; 6:26; 7:15)
III turniej – PTG SOKÓŁ Łańcut
9  11.03.17 Sokół  – SSK  53:31 (16:8; 8:9; 10:4; 19:10)
10  11.03.17 MKS V LO  – Kuźnia  24:49 (4:12; 8:14; 7:14; 5:9)
11
 11.03.17 SSK  – Kuźnia  35:60 (10:15; 7:13; 6:19; 12:13)
12  11.03.17 Sokół  – MKS V LO  62:16 (20:2; 17:0; 20:6; 5:8)
IV turniej – SPZ WJM Gmina Krasne
13  26.03.17 Resovia  – Basket 15 I  83:21 (21:9; 15:2; 24:4; 23:6)
14  26.03.17 SPZ  – Basket 15 II  23:30 (4:14; 1:5; 10:7; 8:4)
15 26.03.17  Basket 15 II – Resovia  16:80 (2:25; 5:14; 1:21; 8:20)
16 26.03.17  SPZ – Basket 15 I  26:48 (4:5; 6:10; 5:17; 11:16)
V turniej – MKS V LO Rzeszów
17  08.04.17 MKS V LO  – Basket 15 I  32:26 (7:5; 11:5; 6:7; 8:9)
18  08.04.17  SSK – Basket 15 II  62:21 (21:4; 20:2; 7:9; 14:6)
19  08.04.17  Basket 15 I – SSK  25:61 (4:22; 3:19; 11:6; 7:14)
20   08.04.17 Basket 15 II – MKS V LO  28:35 (2:11; 8:5; 8:10; 10:9)
VI turniej – 
21  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
22  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
23  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
24  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
VII turniej – 
25
 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
26  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
27  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
28  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)

Podkarpacki Związek Koszykówki, ul. Pułaskiego 13a; 35-011 Rzeszów