U-14 M – Młodzik sezon 2016/17

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I CSM Kuźnia Koszykówki I St. Wola 10 18 832:473 1,7590
II BSK KADET Biała Podlaska 10 17 627:541 1,1590
III  UKS Piątka Start I Lublin 10 16 603:680 0,8868
IV BDS-INSTAL MOS AZS POLITECHNIKA Rzeszów 10 15 472:620 0,7613
V UKS Piątka Start II Lublin 10 12 509:611 0,8331
VI Niedźwiadki Hensfort Przemyśl 10 11 550:668 0,8234
VII UKS Biało-Czarni Kraśnik 2 4 141:115 1,2261
VIII CSM Kuźnia Koszykówki II St. Wola 2 2 115:141 0,8156

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
VII kolejka
13  11.02.17 Piątka II – Kuźnia I 37:78 (6:21; 7:23; 18:17; 6:17)
14   11.02.17 BDS-Instal – Piątka I 68:66 (18:14; 13:22; 18:16; 19:14)
15   11.02.17  Kadet – Hensfort 63:55 (16:15; 16:12; 17:11; 14:17)
16   11.02.17 Kuźnia II – B.Czarni 59:60 (16:12; 19:14; 14:16; 10:18)
 VIII kolejka
17  18.02.17 Hensfort – Piątka I 58:78 (15:29; 19:14; 19:10; 5:25)
18  18.02.17 Piątka II  – BDS-Instal 49:52 (10:12; 13:14; 13:11; 13:15)
19  22.02.17 Kuźnia I  – Kadet 76:55 (16:9; 21:15; 23:6; 16:25)
IX kolejka
20  04.03.17 Piątka I – Kuźnia I 68:58 (18:8; 14:22; 18:12; 18:16)
 21  04.03.17 BDS-Instal – Kadet 61:54 (19:17; 17:11; 13:6; 12:20)
22  25.02.17 Hensfort – Piątka II  zm. gosp. 68:51 (16:12; 12:17; 18:12; 22:10)
II RUNDA
X kolejka
23 11.03.17  Kuźnia I – Piątka II 82:34 (23:10; 23:2; 26:10; 10:12)
24 11.03.17 Piątka I – BDS-Instal 74:43 (11:9; 16:15; 29:15; 18:4)
25 11.03.17 Hensfort – Kadet 70:80 (9:21; 20:19; 19:16; 22:24)
26 09.03.17 B.Czarni – Kuźnia II 81:56 (26:8; 17:11; 17:16; 21:21)
XI kolejka
27 18.03.17  Piątka I – Hensfort 57:55 (15:10; 17:15; 17:8; 8:22)
28 18.03.17 BDS-Instal – Piątka II 49:41 (7:15; 7:8; 16:9; 19:9)
29 18.03.17 Kadet – Kuźnia I 71:68 (15:26; 20:18; 21:12; 15:12)
XII kolejka
30  25.03.17 Kuźnia I  – Piątka I 102:41 (29:10; 32:6; 23:12; 18:13)
31  25.03.17 Kadet  – BDS-Instal 20:0 (VO)
32  19.03.17 Piątka II – Hensfort zm. gosp. 73:62 (17:13; 15:14; 26:16; 15:19)

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek w gr.A (podkarpackiej)

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I CSM Kuźnia Koszykówki I St. Wola
6 12 531:231 2,2987
II BDS-INSTAL MOS AZS POLITECHNIKA Rzeszów 6 10 387:362 1,0691
III Niedźwiadki Hensfort Przemyśl
6 8 346:331 1,0453
IV Kuźnia-SMS II Stalowa Wola 6 6 175:515 0,3398

 

Rozgrywki – mecze w gr. A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1  26.11.16  Hensfort – Kuźnia-SMS II 109:34 (26:4; 25:10; 25:11; 33:9)
2  15.10.16  BDS-Instal – Kuźnia I 42:117 (10:27; 11:32; 12:34; 9:24)
 II kolejka
 3  21.10.16 Kuźnia-SMS II – Kuźnia I 33:90 (7:25; 8:20; 9:29; 9:16)
4  22.10.16 Hensfort – BDS-Instal 51:55 (11:13; 15:16; 15:12; 10:14)
III kolejka
 5  19.11.16 BDS-Instal – Kuźnia-SMS II 86:26 (22:8; 24:4; 19:5; 21:9)
6  24.11.16 Kuźnia I – Hensfort 83:32 (21:4; 14:10; 25:10; 23:8)
II RUNDA
IV kolejka
7  13.01.17 Kuźnia-SMS II – Hensfort 31:55 (12:8; 1:21; 4:15; 14:11)
8 04.12.16  Kuźnia I – BDS-Instal 98:44 (23:9; 30:10; 26:13; 19:12)
V kolejka
9 21.12.16  Kuźnia I – Kuźnia-SMS II 73:31 (16:7; 19:4; 21:6; 17:14)
10  04.02.17 BDS-Instal – Hensfort 58:50 (17:17; 12:15; 14:7; 15:11)
VI kolejka
11  07.01.17 Kuźnia-SMS II – BDS-Instal 20:102 (2:33; 5:23; 7:28; 6:18)
12  07.01.17 Hensfort – Kuźnia I 49:70 (13:16; 4:13; 12:26; 20:15)