U-16 M – Kadet sezon 2016/17

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I KUŹNIA-CERKAMED Stalowa Wola 10 20 1025:519 1,9750
II UKS Piątka I Lublin 10 18 983:576 1,7066
III SIARKA Tarnobrzeg 10 16 756:693 1,0909
IV AZS PWSTE Jarosław 10 13 715:840 (+19)
0,8512
V BSK KADET Biała Podlaska 10 13 546:744 (-19)
0,6469
VI UKS Piątka II Lublin 10 10 517:1070 0,4832
VII MOSiR Przeworsk 2 3 147:118 (+29) 1,2458
VIII UKS Biało-Czarni Kraśnik 2 3 118:147 (-29) 0,8027

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XI kolejka
31  12.02.17 Kuźnia –  Piątka II 144:37 (46:2; 27:18; 38:6; 33:11)
32  12.02.17 Kadet –  Siarka 39:94 (18:33; 4:9; 11:22; 6:30)
33 05.02.17 PWSTE –  Piątka I 65:94 (12:30; 17:22; 22:23; 14:19)
34  12.02.17 Biało-Czarni – MOSiR 67:64 (11:15; 23:12; 8:17; 25:20)
 XII kolejka
 35 26.03.17  Kadet  – PWSTE 66:65 (19:18; 18:11; 14:15; 15:21)
36  19.02.17 Siarka – Piątka II 125:67 (42:12; 24:15; 33:20; 26:20)
37  26.03.17 Kuźnia – Piątka I zm.gosp 79:53 (19:6; 15:18; 29:6; 16:23)
XIII kolejka
38  26.02.17 Kuźnia  – Kadet 104:38 (31:10; 26:13; 30:7; 17:8)
 39  04.03.17 Piątka I – Siarka 92:60 (22:16; 15:15; 41:7; 14:22)
40  26.02.17 Piątka II – PWSTE zm.gosp. 64:92 (15:27; 16:26; 14:22; 19:17)
II RUNDA
XIV kolejka
41 05.03.17  Piątka II – Kuźnia 47:117 (13:22; 13:45; 5:31; 16:19)
42  05.03.17 Siarka – Kadet 81:59 (20:11; 18:17; 25:13; 18:18)
43  16.03.17 Piątka I – PWSTE 113:67 (33:15; 33:17; 26:15; 21:20)
44 19.03.17 MOSiR – Biało-Czarni 83:51 (23:8; 20:12; 22:17; 18:14)
XV kolejka
45  12.03.17 PWSTE – Kadet 76:56 (26:13; 17:16; 13:16; 20:11)
46  12.03.17 Piątka II – Siarka 47:81 (11:15; 14:23; 10:18; 12:25)
47  12.03.17 Piątka I – Kuźnia  zm.gosp. 62:86 (11:23; 17:20; 15:15; 19:28)
XVI kolejka
48 19.03.17  Kadet – Kuźnia 47:88 (11:27; 13:19; 9:21; 14:21)
49 19.03.17  Siarka  – Piątka I 57:99 (11:30; 18:25; 17:20; 11:24)
50 19.03.17  PWSTE – Piątka II zm.gosp. 115:72 (30:14; 34:22; 26:27; 25:9)

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek pełna
w gr.A (podkarpackiej)

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I KUŹNIA-CERKAMED Stalowa Wola 10 20 1082:490 2,2082
II SIARKA Tarnobrzeg
10 18 696:620 1,1226
III BDS-Instal AZS POLITECHNIKA Rzeszów (PK) 10 14(3) 591:714(+3) 0,8277
IV ZKS STAL Stalowa Wola (PK) 10 14(3) 580:698(-3) 0,8309
V AZS PWSTE Jarosław 10 13 666:789 0,8441
VI MOSiR Przeworsk 10 11 629:933 0,6742
  • (PK) – drużyna poza konkursem

Tabela rozgrywek oficjalna
w gr.A (podkarpackiej)

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I KUŹNIA-CERKAMED Stalowa Wola 6 12 686:319 2,1505
II SIARKA Tarnobrzeg
6 10 435:425 1,0235
III AZS PWSTE Jarosław 6 7 388:523 0,7419
IV MOSiR Przeworsk 6 7 367:609 0,6026

Rozgrywki – mecze w gr A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1  18.10.16 PWSTE – Kuźnia-Cerkamed 66:110 (15:28; 18:31; 15:26; 18:25)
2  16.10.16 BDS-Instal – Siarka 56:59 (18:20; 11:12; 10:14; 17:13)
3  16.10.16 Stal – MOSiR 83:47 (23:8; 23:13; 16:18; 21:8)
 II kolejka
 4  29.10.16 PWSTE – Siarka 68:76 (11:16; 7:28; 30:6; 20:26)
5  23.10.16 Kuźnia-Cerkamed – MOSiR 138:41 (33:7; 32:13; 33:10; 40:11)
6 23.10.16 BDS-Instal – Stal 55:57 (16:14; 14:19; 8:9; 17:15)
III kolejka
 7 09.11.16  PWSTE – MOSiR 67:70 (16:19; 12:13; 26:11; 13:27)
8  06.11.16  Siarka – Stal 61:52 (16:11; 13:11; 10:12; 22:18)
 05.11.16 Kuźnia-Cerkamed – BDS-Instal 106:52 (28:16; 23:11; 37:11; 18:14)
IV kolejka
10  13.11.16  Stal – Kuźnia-Cerkamed 31:93 (3:27; 7:21; 13:28; 8:17)
11  13.11.16 PWSTE – BDS-Instal 67:76 (10:17; 16:16; 26:24; 15:19)
12  13.11.16 MOSiR – Siarka 72:81 (13:22; 20:22; 20:17; 19:20)
V kolejka
13 20.11.16  Siarka – Kuźnia-Cerkamed 55:82 (8:19; 13:24; 12:27; 22:12)
14  19.11.16  BDS-Instal – MOSiR 82:69 (23:11; 17:25; 16:15; 26:18)
15  20.11.16 Stal – PWSTE 68:63 (18:17; 8:20; 27:9; 15:17)
II RUNDA
VI kolejka
16 27.11.16  Kuźnia-Cerkamed – PWSTE 119:57 (24:15; 32:11; 40:11; 23:20)
17  27.11.16 Siarka – BDS-Instal 69:35 (8:7; 11:7; 18:10; 32:11)
18  27.11.16 MOSiR – Stal 74:83 (13:18; 18:15; 18:23; 18:11; 7:16)
VII kolejka
19 04.12.16 Siarka – PWSTE 70:44 (17:10; 24:9; 8:15; 21:10)
20 04.12.16 MOSiR – Kuźnia-Cerkamed 43:141 (9:33; 7:36; 17:39; 10:33)
21 04.12.16  Stal – BDS-Instal 49:54 (8:12; 14:15; 8:14; 19:13)
VIII kolejka
22  12.12.16 MOSiR – PWSTE 78:86 (22:26; 25:15; 16:27; 15:18)
23  11.12.16 Stal – Siarka 52:72 (10:21; 16:12; 10:16; 16:23)
24  11.12.16 BDS-Instal – Kuźnia-Cerkamed 56:112 (14:40; 13:22; 16:28; 13:22)
IX kolejka
25  11.01.17 Kuźnia-Cerkamed – Stal 85:32 (24:4; 22:4; 21:14; 18:10)
26  21.12.16 BDS-Instal – PWSTE 49:54 (19:16; 12:11; 10:13; 8:14)
27  18.12.16 Siarka – MOSiR 96:63 (23:12; 20:13; 26:17; 27:21)
X kolejka
28  08.01.17 Kuźnia-Cerkamed – Siarka 96:57 (25:17; 24:13; 27:10; 20:17)
29  08.01.17 MOSiR – BDS-Instal 72:76 (21:20; 29:16; 7:20; 15:20)
30  08.01.17 PWSTE – Stal 94:73 (34:16; 23:22; 19:13; 18:22)

 

 

Podkarpacki Związek Koszykówki, ul. Pułaskiego 13a; 35-011 Rzeszów