U-12 M – minikosz chłopców sezon 2017/18

Tabele rozgrywek

Dywizja Północna – niebieska

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I Kuźnia Koszykówki St. Wola 6 12 211:131 1,6107
 II  MKS Mielec 6 8  153:166 0,9217
III STAL Stalowa Wola 6 8 151:185 0,8162
 IV MKKS SIARKA Tarnobrzeg 6 8  140:173  0,8092

Dywizja Centralna – żółta

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
 I  Niedźwiadki II Przemyśl  2  4  68:21  3,2381
II SOKÓŁ Łańcut 2 3 56:41 1,3659
III SPZ WJM Załęże 2 2 16:78 0,2051

Dywizja wschodnia – czerwona

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
 MOSiR Przeworsk
 Niedźwiadki I Przemyśl
 Basket 15 Przemyśl

Dywizja południowa – zielona

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
 I  Resovia-Basket Rzeszów 2  4  103:30  3,4333
 II  MKS V LO Rzeszów  2  3  51:68  0,7500
III MOSiR Krosno 2 2 23:79 0,2911

Rozgrywki – mecze

ID Data Mecz Wynik
I Turnieje
Dywizja północna – niebieska – Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
1  25.03.2018  Kuźnia – Stal  60:14 (13:6; 22:4; 14:4; 11:0)
2  25.03.2018 Mielec – MKKS Siarka  32:16 (3:4; 4:2; 12:5; 13:5)
3 25.03.2018   Kuźnia  – Mielec  25:18 (1:2; 8:4; 9:2; 7:10)
4 25.03.2018  Stal  – MKKS Siarka  30:32 (6:5; 5:7; 11:10; 8:10)
5 25.03.2018   Kuźnia  – MKKS Siarka  34:28 (8:8; 4:10; 10:9; 12:1)
6 25.03.2018  Stal – Mielec  22:26 (6:2; 8:4; 3:10; 5:10)
Dywizja wschodnia -czerwona – Basket 15 Przemyśl
1 22.04.2018   Basket 15 – Niedźwiadki I 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
2 22.04.2018 Niedźwiadki I – MOSiR Prz.  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
3 22.04.2018 Basket 15 – MOSiR Prz.  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
Dywizja południowa – zielona – MKS V LO Rzeszów
1  15.04.2018  MKS V LO – Resovia 21:54 (3:9; 7:18; 3:15; 8:12)
2  15.04.2018 Resovia – MOSiR Kr.  49:9 (8:6; 12:0; 17:1; 12:2)
3  15.04.2018 MKS V LO – MOSiR Kr.  30:14 (2:1; 9:3; 8:5; 11:5)
II turnieje
Dywizja północna – niebieska – STAL Stalowa Wola
7  08.04.2018 MKKS Siarka – Stal  13:29 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
8  08.04.2018 Mielec  – Kuźnia  31:36 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
9   08.04.2018 Stal  – Mielec  33:22 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
10   08.04.2018 Kuźnia – MKKS Siarka  24:17 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
11   08.04.2018 Mielec – MKKS Siarka  24:34 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
12   08.04.2018 Stal  – Kuźnia  23:32 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja centralna – żółta – Załęże
7  11.04.2018 SPZ WJM – Niedźwiadki II  4:39 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
8  11.04.2018  Niedźwiadki II – Sokół  29:17 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
9  11.04.2018 SPZ WJM  – Sokół  12:39 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja wschodnia -czerwona – Przeworsk
7  29.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
8  29.04.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
9  29.04.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
10  29.04.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
11   29.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
12   29.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja południowa -zielona – Krosno
7 21.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
8 21.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
9 21.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
10 21.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
11 21.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
12 21.04.2018  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
III turnieje
Dywizja północna – niebieska – Mielec
13  22.04.2018 Mielec  – MKKS Siarka   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
14  22.04.2018  Kuźnia – Stal   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
15 22.04.2018 Mielec  – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
16 22.04.2018  MKKS Siarka  – Stal   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
17 22.04.2018  Mielec  – Stal   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
18 22.04.2018  MKKS Siarka – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja centralna – żółta
13   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
14   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
15   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
16   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
17   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
18   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja wschodnia -czerwona – Niedźwiadki I Przemyśl
13   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
14   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
15   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
16   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
17   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
18   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja południowa -zielona – Resovia
13     00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
14     00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
15   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
16
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
17     00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
18     00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
IV turnieje
Dywizja północna – niebieska – Tarnobrzeg
19  13.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
20  13.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
21  13.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
22  13.05.2018    00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
23  13.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
24  13.05.2018    00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja centralna – żółta – Przemyśl – Niedźwiadki II
19  12.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
20  12.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
21  12.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
22  12.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
23  12.05.2018   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
24 12.05.2018    00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja wschodnia -czerwona
19   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
20   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
21   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
22   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
23   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
24   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja południowa -zielona
19  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
20   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
21   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
22   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
23   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
24   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00