U-14 K – Młodziczka sezon 2017/18

II etap rozgrywek – rozgrywki wspólne

Tabela rozgrywek wspólnych

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I AZS UMCS I Lublin 7 14 505:87 5,8046
II UKS LOTNIK I Wierzawice 5 10 341:228 1,4956
III SPZ WJM Gmina Krasne 6 10 290:233 1,2446
IV UKS LOTNIK II Wierzawice 7 9 179:558 0,3208
V MLKS-MOS Rzeszów 5 5 242:278 0,8705
VI AZS UMCS II Lublin 10 5 211:384 0,5495
VII UKS GIMBALL Tarnawa 1 2 85:36 2,3611
VIII SPZ WJM Błażowa 1 1 36:85 0,4235
IX MOSiR Przeworsk 1 2 73:25 2,9200
X ZKS STAL Stalowa Wola 1 1 25:73 0,3425

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XI kolejka
21 18.02.2018 AZS UMCS I – MLKS-MOS
20:0 (walkower)
22 18.02.2018 AZS UMCS II – KRASNE
0:20 (walkower)
23 18.02.2018 LOTNIK II – LOTNIK I 49:93 (11:19; 10:33; 16:20; 12;21)
24 17.02.2018 GIMBALL – BŁAŻOWA zm.g.
85:36 (17:13; 20:6; 22:13; 26;4)
25 18.02.2018 MOSiR Prz. – STAL
73:25 (20:8; 21:6; 16:3; 16;8)
XII kolejka
26 25.02.2018 AZS UMCS II – LOTNIK II
0:20 (walkower)
27 25.02.2018 KRASNE – MLKS-MOS
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
28 25.02.2018 LOTNIK I – AZS UMCS I
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XIII kolejka
29 04.03.2018 AZS UMCS I – AZS UMCS II
20:0 (walkower)
30 04.03.2018 LOTNIK I – KRASNE
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
31 04.03.2018 LOTNIK II – MLKS-MOS
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
XIV kolejka
32 11.03.2018 MLKS-MOS – AZS UMCS I
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
33 11.03.2018 KRASNE – AZS UMCS II
20:0 (walkower)
34 11.03.2018 LOTNIK I – LOTNIK II
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
35 11.03.2018 BŁAŻOWA – GIMBALL zm.g.
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
36 11.03.2018 STAL – MOSiR Prz.
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XV kolejka
37 18.03.2018 LOTNIK II – AZS UMCS II
20:0 (walkower)
38 18.03.2018 MLKS-MOS – KRASNE
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
39 18.03.2018 AZS UMCS I – LOTNIK I
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XVI kolejka
40 25.03.2018 AZS UMCS II – AZS UMCS I
0:20 (walkower)
41 25.03.2018 KRASNE – LOTNIK I
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
42 25.03.2018 MLKS-MOS – LOTNIK II
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)

 I etap rozgrywek – rozgrywki w grupach

Tabela rozgrywek Gr. A

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I AZS UMCS I Lublin 8 16 1062:136 7,8088
II SPZ WJM GMINA KRASNE 8 14 672:361 1,8615
III LOTNIK II Wierzawice 8 12 284:586 0,4846
IV UKS GIMBALL Tarnawa 8 9 281:624 0,4503
V MOSiR Przeworsk 8 8 207:799 0,2591

Tabela rozgrywek Gr. B

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I LOTNIK I Wierzawice 8 16 705:239 2,9498
II AZS UMCS II Lublin 8 13 710:331 (+2) 2,1450
III MLKS-MOS Rzeszów 8 13 712:357 (-2) 1,9944
IV SPZ WJM Błażowa 8 9 185:785 (+4) 0,2357
V ZKS STAL Stalowa Wola 8 9 207:807 (-4) 0,2565

Rozgrywki – mecze w Gr. A i Gr.B

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
A1 22.10.2017   MOSiR Prz. – Lotnik II   33:48 (11:10; 9:10; 4:12; 9;16)
B1 22.10.2017  Lotnik I – MLKS-MOS   53:47 (15:7; 11:12; 16:17; 11;11)
A2 22.10.2017  Gimball  – SPZ WJM I  41:81 (8:17; 8:24; 7:20; 18:20) 
B2 25.11.2017   Stal – AZS UMCS II   14:124 (4:35; 4:33; 2:39; 4;17)
II kolejka
A3  11.11.2017 Gimball – Lotnik II  zm.gosp.
  0:20 (walkower)
B3  12.11.2017  MLKS-MOS – Stal   113:19 (33:4; 28:4; 30:4; 22;7)
A4  12.11.2017 AZS UMCS I – MOSiR Prz.   178:5 (38:2; 38:2; 53:0; 49;1)
B4 12.11.2017  Błażowa – Lotnik I   8:112 (0:40; 1:23; 2:24; 5;25)
III kolejka
A5  02.12.2017 Gimball  – AZS UMCS I   21:123 (0:29; 4:43; 5:27; 12;24)
B5 19.11.2017   Stal – Błażowa
  37:34 (6:8; 12:8; 11:8; 8;10)
A6 19.11.2017  SPZ WJM I – Lotnik II   103:37 (30:6; 12:11; 32:5; 29;15)
B6 19.11.2017  MLKS-MOS – AZS UMCS II zm.g
  78:67 (17:26; 11:14; 22:17; 28;10)
IV kolejka
A7  09.12.2017 AZS UMCS I – SPZ WJM I
  88:24 (25:4; 27:4; 22:4; 14;12)
B7  09.12.2017 AZS UMCS II – Błażowa  zm.g   133:10 (48:4; 30:2; 34:2; 21;2)
A8  26.11.2017  MOSiR Prz. – Gimball   40:64 (11:16; 10:13; 11:11; 8;24)
B8 26.11.2017  Lotnik I  – Stal   146:11 (40:2; 31:1; 44:0; 31;8)
V kolejka
A9  03.12.2017 SPZ WJM I – MOSiR Prz.   134:25 (34:8; 28:5; 44:6; 28;6)
B9  05.12.2017 Lotnik I – AZS UMCS II zm.g.
  65:27 (19:1; 12:13; 18:8; 16;5)
A10  05.12.2017 Lotnik II  – AZS UMCS I   8:114 (0:25; 4:29; 3:34; 1;26)
B10  10.12.2017  MLKS-MOS – Błażowa
  124:27 (41:12; 37:2; 21:9; 25;4)
II RUNDA
VI kolejka
A11 10.12.2017  Lotnik II – MOSiR Prz.   68:47 (21:16; 12:7; 20:10; 15;14)
B11 10.12.2017  MLKS-MOS – Lotnik I   59:67 (18:24; 12:10; 11:17; 18;16)
A12 10.12.2017  SPZ WJM I – Gimball   98:44 (28:11; 28:9; 20:8; 22;16)
B12 10.12.2017  AZS UMCS II – Stal   128:23 (37:5; 37:5; 29:5; 25;8)
VII kolejka
A13  17.12.2017 Lotnik II – Gimball – zm.gosp.
  58:41 (17:8; 14:17; 15:7; 12;9)
B13  17.12.2017 Stal – MLKS-MOS   34:114 (6:32; 2:40; 12:25; 14;17)
A14 17.12.2017  MOSiR Prz.  – AZS UMCS I   10:141 (1:36; 3:33; 4:34; 2;38)
B14 17.12.2017  Lotnik I  – Błażowa
 102:16 (27:2; 34:0; 28:2; 13;12)
VIII kolejka
A15 07.01.2018  AZS UMCS I – Gimball   175:13 (47:4; 61:2; 33:2; 34;5)
B15 07.01.2018  Błażowa – Stal   51:44 (7:4; 12:15; 18:14; 14;11)
A16 07.01.2018  Lotnik II  – SPZ WJM I   21:92 (3:27; 8:22; 9:23; 1;20)
B16 14.12.2017 AZS UMCS II MLKS-MOS  zm.g
  71:58 (16:16; 17:13; 23:15; 15;14)
IX kolejka
A17 14.01.2018  SPZ WJM I  – AZS UMCS I
  31:87 (9:25; 5:21; 3:27; 14;14)
B17 14.01.2018  Błażowa – AZS UMCS II  zm.g.
  20:114 (0:29; 4:28; 6:30; 10;27)
A18 18.11.2018  Gimball – MOSiR Prz.   57:29 (17:9; 11:7; 15:7; 14;6)
B18 14.01.2018  Stal – Lotnik I   25:97 (6:18; 8:26; 3:24; 8;29)
X kolejka
A19 21.01.2018   MOSiR Prz. – SPZ WJM I  18:109 (5:30; 4:25; 3:32; 6;22)
B19 21.01.2018  AZS UMCS II Lotnik I  zm.g.
  46:63 (10:18; 10:16; 8:15; 18;14)
A20 21.01.2018  AZS UMCS I – Lotnik II   156:24 (46:8; 38:2; 41:7; 31;7)
B20 21.01.2018  Błażowa – MLKS-MOS   19:119 (5:34; 2:37; 2:24; 10;24)