U-14 M – Młodzik sezon 2017/18

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I Niedźwiadki Hensfort Przemyśl 6 12 791:154 5,1364
II CSM Kuźnia Koszykówki St. Wola 6 11 456:245 1,8571
III PTG Sokół Łańcut 6 9 285:390 0,7308
IV BDS Instal AZS Politechnika Rz. 6 9 334:505 0,6614
V SSK Rzeszów 6 7 221:543 0,4070
VI KKK MOSiR Krosno 6 6 255:504 0,5060

Rozgrywki – mecze w gr. A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 28.10.2017   Kuźnia – SSK   115:19 (27:1; 30:6; 35:6; 23;6)
2 28.10.2017   BDS-Instal – Hensfort   25:139 (6:28; 1:40; 11:37; 7;34)
3 04.11.2017   MOSiR Kr. – Sokół   51:64 (14:23; 13:10; 13:18; 11;13)
II kolejka
4  11.11.2017   Sokół – SSK  zm.gosp.
  51:43 (11:4; 14:14; 11:15; 15;10)
5  15.11.2017  Hensfort – MOSiR Kr.   134:8 (34:4; 30:0; 39:1; 31;3)
6  11.11.2017 Kuźnia  – BDS-Instal   59:40 (17:11; 11:11; 15:11; 16;7)
III kolejka
7  18.11.2017 SSK – BDS-Instal  zm.gosp.
  59:72 (13:19; 12:13; 12:20; 22;20)
8 18.11.2017  MOSiR Kr. – Kuźnia   38:78 (8:23; 7:12; 5:23; 18;20)
9 19.11.2017  Sokół – Hensfort   32:118 (11:29; 4:36; 5:33; 12;20)
IV kolejka
10 25.11.2017  Hensfort – SSK  zm.gosp.
  161:6 (46:1; 35:0; 45:3; 35;2)
11 25.11.2017  Kuźnia  – Sokół   73:17 (16:8; 23:6; 15:1; 19;2)
12 25.11.2017  BDS-Instal  – MOSiR Kr.   92:61 (23:9; 24:7; 28:16; 17;29)
V kolejka
13  02.12.2017 SSK – MOSiR Kr. zm gosp.
  68:54 (15:8; 17:11; 24:10; 12;25)
14  02.12.2017 Sokół – BDS-Instal   53:62 (14:14; 10:20; 14:16; 15;12)
15  02.12.2017 Kuźnia -Hensfort  zm.gosp.
  40:105 (9:28; 14:22; 7:25; 10;30)
II RUNDA
VI kolejka
16 10.12.2017 SSK – Kuźnia   26:90 (3:24; 6:20; 3:21; 14;25)
17  10.12.2017 Hensfort – BDS-Instal   134:43 (34:13; 27:10; 35:10; 38;10)
18  09.12.2017 Sokół – MOSiR Kr.   68:43 (14:7; 25:13; 18:5; 11;18)
VII kolejka
19  17.12.2017 SSK – Sokół  zm.gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
20  19.12.2017 MOSiR Kr. – Hensfort   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
21  16.12.2017 BDS-Instal – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
VIII kolejka
22 06.01.2018  BDS-Instal – SSK   zm.gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
23 06.01.2018  Kuźnia  – MOSiR Kr.   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
24 06.01.2018 Hensfort  – Sokół   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
IX kolejka
25 13.01.2018  SSK – Hensfort   zm.gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
26 13.01.2018  Sokół – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
27  13.01.2018 MOSiR Kr. – BDS-Instal   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
X kolejka
28 20.01.2018   MOSiR Kr. – SSK zm gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
29 20.01.2018  BDS-Instal  – Sokół   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
30 20.01.2018   Hensfort – Kuźnia zm. gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)

 

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I          
II          
III          
IV          
V          
VI          
VII          
VIII          
IX          
X          
XI          
XII          

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XI kolejka
31 17.02.2018  A1 x B3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
32 17.02.2018  B2 x A2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
33 17.02.2018  A3 x B1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
34 17.02.2018  B4 x A4  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
35 17.02.2018 A5 x B5 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
36 17.02.2018 B6 x A6 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XII kolejka
37 24.02.2018  B2 x A3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
38 24.02.2018  A2 x B3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
39 24.02.2018  B1 x A1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XIII kolejka
40 03.03.2018  A1 x B2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
41 03.03.2018  B1 x A2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
42 03.03.2018  A3 x B3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
XIV kolejka
43 17.03.2018 B3 x A1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
44 17.03.2018  A2 x B2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
45 17.03.2018  B1 x A3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
46 17.03.2018  A4 x B4  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
47 17.03.2018 B5 x A5 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
48 17.03.2018 A6 x B6 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XV kolejka
49 24.03.2018  A3 x B2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
50 24.03.2018  B3 x A2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
51 24.03.2018  A1 x B1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XVI kolejka
52 07.04.2018  B2 x A1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
53 07.04.2018  A2 x B1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
54 07.04.2018  B3 x A3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)