U-14 M – Młodzik sezon 2017/18

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
BDS Instal AZS Politechnika Rz.
 KKK MOSiR Krosno
 PTG Sokół Łańcut
 CSM Kuźnia Koszykówki  St. Wola
 SSK Rzeszów
Niedźwiadki Hensfort Przemyśl

Rozgrywki – mecze w gr. A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 28.10.2017   Kuźnia – SSK   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
2 28.10.2017   BDS-Instal – Hensfort   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
3 28.10.2017   MOSiR Kr. – Sokół   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II kolejka
4  11.11.2017   Sokół – SSK  zm.gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
5  11.11.2017  Hensfort – MOSiR Kr.   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
6  11.11.2017 Kuźnia  – BDS-Instal   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
III kolejka
7  18.11.2017 SSK – BDS-Instal  zm.gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
8 18.11.2017  MOSiR Kr. – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
9 18.11.2017  Sokół – Hensfort   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
IV kolejka
10 25.11.2017  SSK  – Hensfort   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
11 25.11.2017  Kuźnia  – Sokół   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
12 25.11.2017  BDS-Instal  – MOSiR Kr.   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
V kolejka
13  02.12.2017 SSK – MOSiR Kr. zm gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
14  02.12.2017 Sokół – BDS-Instal   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
15  02.12.2017 Hensfort – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
VI kolejka
16  09.12.2017 SSK – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
17  09.12.2017 Hensfort – BDS-Instal   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
18  09.12.2017 Sokół – MOSiR Kr.   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
VII kolejka
19  17.12.2017 SSK – Sokół  zm.gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
20  16.12.2017 MOSiR Kr. – Hensfort   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
21  16.12.2017 BDS-Instal – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
VIII kolejka
22 06.01.2018  BDS-Instal – SSK   zm.gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
23 06.01.2018  Kuźnia  – MOSiR Kr.   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
24 06.01.2018 Hensfort  – Sokół   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
IX kolejka
25 13.01.2018  Hensfort – SSK   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
26 13.01.2018  Sokół – Kuźnia   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
27  13.01.2018 MOSiR Kr. – BDS-Instal   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
X kolejka
28 20.01.2018   MOSiR Kr. – SSK zm gosp.
  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
29 20.01.2018  BDS-Instal  – Sokół   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
30 20.01.2018   Kuźnia – Hensfort   00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)

 

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I          
II          
III          
IV          
V          
VI          
VII          
VIII          
IX          
X          
XI          
XII          

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XI kolejka
31 17.02.2018  A1 x B3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
32 17.02.2018  B2 x A2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
33 17.02.2018  A3 x B1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
34 17.02.2018  B4 x A4  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
35 17.02.2018 A5 x B5 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
36 17.02.2018 B6 x A6 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XII kolejka
37 24.02.2018  B2 x A3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
38 24.02.2018  A2 x B3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
39 24.02.2018  B1 x A1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XIII kolejka
40 03.03.2018  A1 x B2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
41 03.03.2018  B1 x A2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
42 03.03.2018  A3 x B3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
XIV kolejka
43 17.03.2018 B3 x A1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
44 17.03.2018  A2 x B2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
45 17.03.2018  B1 x A3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
46 17.03.2018  A4 x B4  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
47 17.03.2018 B5 x A5 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
48 17.03.2018 A6 x B6 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XV kolejka
49 24.03.2018  A3 x B2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
50 24.03.2018  B3 x A2  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
51 24.03.2018  A1 x B1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XVI kolejka
52 07.04.2018  B2 x A1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
53 07.04.2018  A2 x B1  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
54 07.04.2018  B3 x A3  00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)

 

Podkarpacki Związek Koszykówki, ul. Pułaskiego 13a; 35-011 Rzeszów