U-16 M – Kadet sezon 2017/18

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I Siarka Tarnobrzeg 10 20 804:492 1,6341
II Akademia Hooplife Lublin 10 16 619:669 0,9253
III Kuźnia-Cerkamed Stalowa Wola 10 15(4) 700:653 1,0720
IV BSK Kadet Biała Podlaska 10 15(2) 705:684 1,0307
V MOSiR Przeworsk 10 13 639:812 0,7869
VI UKS Piątka Lublin 10 10 630:787 0,8005
VII UKS Biało-Czarni Kraśnik 2 3 131:127 (+4) 1,0315
VIII AZS PWSTE Jarosław 2 3 127:131 (-4) 0,9695
IX Start SA Lublin 2 4 172:131 1,3130
X BDS Instal AZS Politechnika Rz. 2 2 131:172 0,7616
XI ZKS STAL Stalowa Wola

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XI kolejka
31 21.01.18 Piątka – Siarka 70:113 (25:32; 16:31; 10:27; 19;23)
32 21.01.18 Kuźnia – Akademia
66:47 (10:8; 14:13; 21:20; 21;6)
33 22.02.18 MOSiR – Kadet
60:63 (15:27; 16:13; 9:6; 20;17)
34 21.01.18 PWSTE – B.Czarni
64:63 (10:16; 11:16; 24:18; 19;13)
35 25.02.18 Start SA – BDS-Instal 87:69 (22:15; 22:17; 29:14; 14;23)
XII kolejka
36 18.02.18 MOSiR – Akademia
67:95 (19:25; 16:22; 15:27; 17;21)
37 18.02.18 Piątka – Kuźnia
83:77 (26:17; 16:11; 14:21; 27;28)
38 18.02.18 Kadet – Siarka  zm.g.
74:90 (23:15; 16:22; 13:23; 22;30)
XIII kolejka
39 25.02.18 Siarka – Akademia zm.g.
87:40 (34:13; 16:10; 20:8; 17;9)
40 25.02.18 Kuźnia – Kadet 74:61 (17:23; 23:11; 15:17; 19;10)
41 25.02.18 Piątka – MOSiR 79:94 (25:20; 19:25; 16:12; 19;37)
II RUNDA
XIV kolejka
42 04.03.18 Siarka – Piątka
20:0 (walkower)
43 01.03.18 Akademia – Kuźnia
69:61 (17:16; 13:21; 19:8; 20;16)
44 04.03.18 Kadet – MOSiR
78:64 (12:9; 16:28; 30:7; 20;20)
45 04.03.18 B.Czarni – PWSTE
68:63 (20:23; 15:10; 22:10; 11;20)
46 04.03.18 BDS-Instal – Start SA 62:85 (15:28; 16:27; 15:13; 16;17)
XV kolejka
47 11.03.18 Akademia – MOSiR 66:54 (11:16; 23:21; 15:13; 17;4)
48 11.03.18 Kuźnia – Piątka 90:65 (24:16; 17:20; 20:11; 29;18)
49 11.03.18 Siarka – Kadet zm.g.
71:68 (15:15; 15:18; 28:9; 13;26)
XVI kolejka
50 18.03.18 Akademia – Siarka zm.g.
55:74 (6:14; 15:26; 21:12; 13;22)
51 18.03.18 Kadet – Kuźnia 58:78 (13:19; 21:14; 12:22; 12;23)
52 18.03.18 MOSiR – Piątka 84:67 (23:15; 26:21; 18:13; 17;18)

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek w gr.A (podkarpackiej)

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I Siarka Tarnobrzeg 10 20 1084:438 2,4749
II Kuźnia-Cerkamed Stalowa Wola 10 17 860:530 (+33) 1,6226
III MOSiR Przeworsk 10 17 897:649 (-33) 1,3821
IV AZS PWSTE Jarosław 10 14 718:730 0,9836
V BDS Instal AZS Politechnika Rz. 10 12 685:845 0,8107
VI ZKS STAL Stalowa Wola 10 10 243:1295 0,1876

Rozgrywki – mecze w gr A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1  22.10.17 MOSiR Prz.  – Siarka  59:112 (13:34; 10:18; 23:28; 13;32)
2  20.10.17  Kuźnia – Stal   144:18 (36:4; 37:2; 33:10; 38;2)
3   22.10.17  BDS-Instal – PWSTE   64:67 (12:17; 20:18; 16:17; 9;5; 7:10)
II kolejka
4  16.11.17 Siarka  – PWSTE   90:39 (28:6; 24:4; 24:11; 14;18)
5  29.10.17 Kuźnia  – BDS-Instal   98:63 (18:17; 29:18; 32:9; 19;19)
6  04.11.17  MOSiR Prz. – Stal   173:27 (38:5; 44:10; 46:6; 45;6)
III kolejka
7 05.11.17 Siarka  – Stal   156:29 (46:6; 33:7; 27:4; 50;12)
8  05.11.17  BDS-Instal – MOSiR Prz.   66:66 (19:22; 18:33; 12:21; 17;23)
9  05.11.17  PWSTE – Kuźnia   65:86 (12:20; 17:21; 19:20; 17;25)
IV kolejka
10  12.11.17 Siarka  – Kuźnia   79:35 (17:7; 18:8; 22:3; 22;17)
11   11.11.17 MOSiR Prz.  – PWSTE   100:50 (34:10; 25:14; 22:14; 19;12)
12   12.11.17 BDS-Instal – Stal   110:28 (32:4; 24:12; 22:4; 32;8)
V kolejka
13  19.11.17 BDS-Instal – Siarka   62:120 (15:28; 8:38; 20:30; 19;24)
14  21.11.17 PWSTE – Stal   134:28 (34:8; 31:12; 31:6; 38;2)
15  19.11.17 Kuźnia – MOSiR Prz.   91:51 (19:14; 24:11; 28:12; 20;14)
II RUNDA
VI kolejka
16  26.11.17 Siarka – MOSiR Prz.   93:31 (29:4; 14:7; 20:5; 30;15)
17   26.11.17 Stal – Kuźnia   15:80 (6:20; 4:18; 0:25; 5;17)
18   25.11.17 PWSTE – BDS-Instal   84:61 (27:9; 24:11; 19:18; 14;23)
VII kolejka
19  28.12.17 PWSTE – Siarka   63:97 (14:32; 19:21; 15:17; 15;27)
20  03.12.17 BDS-Instal – Kuźnia   63:105 (11:34; 23:24; 8:29; 21;18)
21  03.12.17 Stal – MOSiR Prz.   17:128 (10:32; 0:30; 4:30; 3;36)
VIII kolejka
22 17.12.17  Stal – Siarka   24:155 (4:36; 10:45; 6:39; 4;35)
23  17.12.17  MOSiR Prz. – BDS-Instal   105:54 (26:13; 30:10; 26:19; 23;12)
24  10.12.17  Kuźnia – PWSTE   93:36 (19:9; 32:7; 17:12; 25;8)
IX kolejka
25  07.01.18 Kuźnia – Siarka   60:65 (19:15; 23:20; 9:17; 9;13)
26  09.01.18 PWSTE – MOSiR Prz.   71:76 (20:23; 17:26; 17:16; 17;11)
27  07.01.18 Stal  – BDS-Instal   22:106 (3:26; 8:26; 5:24; 6;30)
X kolejka
28  14.01.18 Siarka  – BDS-Instal   117:36 (21:4; 36:12; 32:8; 28;12)
29   14.01.18 Stal  – PWSTE   35:109 (7:30; 11:24; 11:28; 6;27)
30   14.01.18 MOSiR Prz.  – Kuźnia   75:68 (12:13; 22:15; 20:22; 21;18)