U-18 M – Junior sezon 2017/18

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I Hensfort Przemyśl 10 20 1146:574 1,9965
II Start SA I Lublin 10 18 996:630 1,5810
III Kuźnia-Cerkamed Stalowa Wola 10 15 717:770 0,9312
IV BSK Kadet Biała Podlaska 10 14 708:928 0,7629
V Siarka Tarnobrzeg 10 13 686:860 0,7977
VI Akademia Hooplife Lublin 10 10 440:931 0,4726
VII Start SA II Lublin 2 4 158:122 1,2951
VIII ZKS STAL Stalowa Wola 2 2 122:158 0,7722
IX BDS Instal AZS Politechnika Rz.

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XI kolejka
21 03.02.18 Akademia – Hensfort 19:125 (9:29; 4:28; 4:34; 2;34)
22 20.01.18 Kuźnia – Kadet 94:86 (16:24; 31:17; 16:22; 20;20; 11:3)
23 20.01.18 Start SA I – Siarka 112:57 (28:17; 33:9; 28:13; 23;18)
24 17.02.18 Stal – Start SA II 63:69 (22:22; 14:13; 9:19; 18;15)
XII kolejka
25 11.03.18 Siarka – Kadet 80:63 (13:18; 26:9; 15:15; 26;21)
26 27.01.18 Akademia – Kuźnia 51:88 (9:33; 14:16; 12:19; 16;20)
27 03.03.18 Hensfort – Start SA I 97:80 (26:15; 30:8; 16:27; 25;30)
XIII kolejka
28 03.02.18 Kadet – Hensfort 51:149 (14:45; 14:31; 15:32; 8;41)
29 17.02.18 Kuźnia – Start SA I 65:83 (20:27; 17:19; 17:20; 11;17)
30 17.02.18 Akademia – Siarka 65:72 (19:25; 12:14; 13:15; 21;18)
II RUNDA
XIV kolejka
31 03.03.18 Hensfort – Akademia 109:55 (23:9; 32:12; 20:20; 34;14)
32 24.02.18 Kadet – Kuźnia 86:74 (23:30; 21:15; 23:21; 19;8)
33 08.03.18 Siarka – Start SA I 70:85 (12:26; 21:19; 19:22; 18;18)
34 24.02.18 Start SA II – Stal 89:59 (22:20; 23:14; 25:7; 19;18)
XV kolejka
35 03.03.18 Kadet – Siarka 90:82 (24:20; 26:17; 22:23; 18;22)
36 03.03.18 Kuźnia – Akademia 71:30 (12:13; 18:6; 16:7; 25;4)
37 10.03.18 Start SA I – Hensfort 82:90 (12:25; 27:26; 28:13; 15;26)
XVI kolejka
38 22.02.18 Hensfort – Kadet 119:59 (30:16; 31:17; 26:16; 32;10)
39 17.03.18 Start SA I – Kuźnia 104:56 (30:12; 24:18; 25:11; 25;15)
40 10.03.18 Siarka – Akademia 87:39 (27:7; 18:12; 21:6; 21;14)

 

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I Hensfort Przemyśl 8 16 990:382 2,5916
II Kuźnia-Cerkamed Stalowa Wola 8 13 628:544 1,1544
III Siarka Tarnobrzeg 8 12 635:649 0,9784
IV ZKS STAL Stalowa Wola 8 10 433:808 0,5359
V BDS Instal AZS Politechnika Rz. 8 9 482:785 0,6140

Rozgrywki – mecze w gr. A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1  13.10.17  Hensfort – Stal  141:24 (43:12; 38:4; 28:3; 32;5)
2 14.10.17 BDS-Instal  – Kuźnia  37:108 (6:32; 12:20; 4:30; 15;26)
II kolejka
3  21.10.17 Hensfort  – BDS-Instal  155:33 (47:5; 30:15; 46:2; 32;11)
4  21.10.17 Siarka – Stal  87:45 (26:8; 15:13; 20:16; 26;8)
III kolejka
5  28.10.17  BDS-Instal – Siarka  73:92 (21:17; 12:24; 13:25; 27;26)
6 28.10.17 Kuźnia – Hensfort  51:88 (11:25; 22:18; 8:26; 10;19)
IV kolejka
7  04.11.17 Siarka – Kuźnia  55:74 (15:8; 19:23; 11:15; 10;28)
8  04.11.17 BDS-Instal – Stal  78:82 (12:12; 20:18; 15:22; 24;19; 7:11)
V kolejka
9  18.11.17 Kuźnia – Stal  108:40 (22:8; 30:2; 26:11; 30;19)
10 21.12.17 Siarka – Hensfort  zm.gosp
 57:110 (12:32; 15:32; 16:24; 14;22)
II RUNDA
VI kolejka
11  10.12.17 Stal – Hensfort  40:122 (10:34; 10:22; 6:31; 14;35)
12 25.11.17 Kuźnia – BDS-Instal  75:62 (17:12; 27:15; 18:13; 13;22)
VII kolejka
13 02.12.17 BDS-Instal – Hensfort  57:115 (23:32; 13:27; 11:28; 10;28)
14 02.12.17 Stal  – Siarka  70:117 (22:21; 12:26; 17:38; 19;32)
VIII kolejka
15 09.12.17 Siarka – BDS-Instal  101:55 (30:12; 36:11; 20:15; 15;17)
16 18.12.17  Hensfort – Kuźnia  121:60 (29:22; 36:11; 24:13; 32;14)
IX kolejka
17  16.12.17 Kuźnia  – Siarka  84:66 (24:13; 20:11; 23:24; 17;18)
18 16.12.17  Stal – BDS-Instal  57:87 (16:20; 17:18; 9:23; 15;26)
X kolejka
19 14.01.18  Stal – Kuźnia  75:68 (24:17; 13:18; 24:12; 14;21)
20 13.01.18 Hensfort – Siarka zm.gosp
 138:60 (36:21; 31:12; 31:15; 40;12)