Mini koszykówka dziewcząt i chłopców

W imieniu Wydziału Szkolenia PZK zwracam się do klubów z Podkarpacia z zapytaniem: które kluby są zainteresowane udziałem w rozgrywkach mini-kosza w roczniku 2007 i młodsi w sezonie 2018/19? 

Zapytanie dotyczy zarówno klubów posiadających drużyny chłopców oraz po raz pierwszy klubów mających drużyny mini-kosza dziewcząt.

Chcemy podobnie jak w roku ubiegłym ubiegać się i pozyskać środki z Urzędu Marszałkowskiego aby pomóc klubom w podobnym wymiarze jak poprzednio. Interesują nas tylko poważne, przemyślane zgłoszenia gdyż pod zadeklarowaną ilość zespołów chcemy stworzyć system rozgrywek. Przeanalizujemy również sytuację przystąpienia dwóch drużyn z jednego klubu do rozgrywek. Podobnie jak w roku ubiegłym chcemy stworzyć system kilku dywizji aby w pierwszym etapie rozgrywać turnieje w grupach /dywizjach/a w drugim rozegrać turniej finałowy.

Wszystkie nasze plany są jednak uzależnione od decyzji Urzędu Marszałkowskiego – które mam nadzieję docenią naszą ubiegłoroczną prace i dofinansują nasz projekt.

Proszę osoby uprawnione o zastanowienie się i w miarę szybką decyzję . Najlepiej drogą mailową na adres : pzk@podkarpackikosz.com.pl lub yarmark@interia.pl – najpóźniej do 15 stycznia 2019 r.

Marek Jarecki
Wydział Szkolenia PZK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *