U-12 M – minikosz chłopców sezon 2017/18

Komunikat końcowy turnieju finałowego
rozgrywek minikosza

Tabele rozgrywek

Dywizja Północna – niebieska

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I Kuźnia Koszykówki St. Wola 12 23 425:298 1,4262
II MKKS SIARKA Tarnobrzeg 12 17 286:372 0,7688
III STAL Stalowa Wola 12 16 (6) 354:385 (+11) 0,9195
IV MKS Mielec 12 16 (6) 353:363 (-11) 0,9725

Dywizja Centralna – żółta

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
 I  Niedźwiadki II Przemyśl 6 11  226:97  2,3299
II SOKÓŁ Łańcut 6 10 256:113 2,2655
III SPZ WJM Załęże 6 6 50:322 0,1553

Dywizja wschodnia – czerwona

 

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
I Basket 15 Przemyśl 6 11 297:145 2,0483
 II  Niedźwiadki I Przemyśl 6 10 223:174  1,2816
III MOSiR Przeworsk 6 6 132:333 0,3964

Dywizja południowa – zielona

miejsce Drużyna il. meczy Punkty Małe punkty stosunek
 I  Resovia-Basket Rzeszów 6 12  289:83  3,4819
 II  MKS V LO Rzeszów 6 9  175:224  0,7813
III MOSiR Krosno 6 6 103:260 0,3962

Rozgrywki – mecze

ID Data Mecz Wynik
I Turnieje
Dywizja północna – niebieska – Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
1  25.03.2018  Kuźnia – Stal  60:14 (13:6; 22:4; 14:4; 11:0)
2  25.03.2018 Mielec – MKKS Siarka  32:16 (3:4; 4:2; 12:5; 13:5)
3 25.03.2018   Kuźnia  – Mielec  25:18 (1:2; 8:4; 9:2; 7:10)
4 25.03.2018  Stal  – MKKS Siarka  30:32 (6:5; 5:7; 11:10; 8:10)
5 25.03.2018   Kuźnia  – MKKS Siarka  34:28 (8:8; 4:10; 10:9; 12:1)
6 25.03.2018  Stal – Mielec  22:26 (6:2; 8:4; 3:10; 5:10)
Dywizja wschodnia -czerwona – Basket 15 Przemyśl
1 22.04.2018   Basket 15 – Niedźwiadki I 31:36 (10:8; 8:10; 9:5; 4:13)
2 22.04.2018 Niedźwiadki I – MOSiR Prz.  52:24 (15:7; 11:3; 14:2; 12:12)
3 22.04.2018 Basket 15 – MOSiR Prz.  54:25 (14:5; 13:2; 17:5; 10:13)
Dywizja południowa – zielona – MKS V LO Rzeszów
1  15.04.2018  MKS V LO – Resovia 21:54 (3:9; 7:18; 3:15; 8:12)
2  15.04.2018 Resovia – MOSiR Kr.  49:9 (8:6; 12:0; 17:1; 12:2)
3  15.04.2018 MKS V LO – MOSiR Kr.  30:14 (2:1; 9:3; 8:5; 11:5)
II turnieje
Dywizja północna – niebieska – STAL Stalowa Wola
7  08.04.2018 MKKS Siarka – Stal  13:29 (0:9; 4:3; 2:8; 7:9)
8  08.04.2018 Mielec  – Kuźnia  31:36 (10:9; 5:9; 8:12; 8:6)
9   08.04.2018 Stal  – Mielec  33:23 (8:15; 3:2; 8:4; 14:2)
10   08.04.2018 Kuźnia – MKKS Siarka  24:17 (8:4; 4:2; 10:1; 2:10)
11   08.04.2018 Mielec – MKKS Siarka  24:34 (8:8; 6:4; 6:12; 4:10)
12   08.04.2018 Stal  – Kuźnia  23:32 (4:7; 7:5; 6:6; 6:14)
Dywizja centralna – żółta – Załęże
7  11.04.2018 SPZ WJM – Niedźwiadki II  4:39 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
8  11.04.2018  Niedźwiadki II – Sokół  29:17 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
9  11.04.2018 SPZ WJM  – Sokół  12:39 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00
Dywizja wschodnia -czerwona – Przeworsk
7  29.04.2018 MOSiR Prz. –  Basket 15  27:64 (7:16; 1:20; 8:20; 11:8)
8  29.04.2018   Basket 15 – Niedźwiadki I  38:17 (10:8; 13:2; 6:2; 9:5)
9  29.04.2018  MOSiR Prz.  – Niedźwiadki I  26:30 (2:14; 8:6; 5:6; 11:4)
Dywizja południowa -zielona – Krosno
4 21.04.2018 MOSiR Kr.  – Resovia  8:35 (4:12; 0:12; 0:7; 4:4)
5 21.04.2018 Resovia – MKS V LO  32:22 (14:10; 10:10; 2:0; 6:2)
6 21.04.2018 MKS V LO  – MOSiR Kr.  42:25 (14:7; 4:3; 10:8; 14:7)
III turnieje
Dywizja północna – niebieska – Mielec
13  22.04.2018 Mielec  – MKKS Siarka   35:15 (13:2; 6:2; 4:8; 12:3)
14  22.04.2018  Kuźnia – Stal   31:23 (11:4; 6:4; 4:8; 10:7)
15 22.04.2018 Mielec  – Kuźnia   38:44 (9:13; 7:11; 16:8; 6:12)
16 22.04.2018  MKKS Siarka  – Stal   20:38 (6:6; 7:11; 4:9; 3:12)
17 22.04.2018  Mielec  – Stal   42:36 (10:8; 10:10; 11:6; 11:12)
18 22.04.2018  MKKS Siarka – Kuźnia   11:54 (0:22; 3:4; 2:18; 6:10)
Dywizja centralna – żółta – Niedźwiadki II
13 12.05.2018  Niedźwiadki II  – SPZ WJM   56:5 (14:0; 15:1; 10:2; 17:2)
14 12.05.2018  Sokół – SPZ WJM   61:14 (8:3; 18:5; 23:4; 12:2)
15 12.05.2018  Niedźwiadki II  – Sokół   32:26 (13:5; 8:8; 8:9; 3:4)
Dywizja wschodnia -czerwona – Niedźwiadki I Przemyśl
13 12.05.2018 Niedźwiadki I  – Basket 15   28:37 (6:6; 9:9; 4:9; 9:13)
14  12.05.2018 Basket 15 – MOSiR Prz.   12:73 (6:18; 2:11; 2:24; 2:20)
15  12.05.2018 Niedźwiadki I  – MOSiR Prz.   60:18 (14:0; 15:7; 19:6; 12:5)
Dywizja południowa -zielona – Resovia
13  28.04.2018 Resovia  – MKS V LO   62:13 (13:5; 12:6; 18:0; 19:2)
14   28.04.2018 Resovia  – MOSiR Kr.   57:10 (12:5; 18:3; 15:0; 12:2)
15   28.04.2018 MOSiR Kr. – MKS V LO   37:47 (7:14; 4:16; 10:12; 16:5)
IV turnieje
Dywizja północna – niebieska – Tarnobrzeg
19  13.05.2018 Stal  –  Kuźnia   37:38 (11:12; 8:6; 6:8; 12:12)
20  13.05.2018 MKKS Siarka  – Mielec   32:26 (8:4; 4:8; 6:6; 14:8)
21  13.05.2018 MKKS Siarka – Stal   36:26 (14:4; 4:7; 8:9; 10:6)
22  13.05.2018  Mielec –  Kuźnia   26:27 (10:10; 4:6; 5:5; 7:6)
23  13.05.2018 Stal  – Mielec   43:32 (13:11; 14:5; 8:6; 8:10)
24  13.05.2018   Kuźnia  – MKKS Siarka   20:32 (4:12; 3:10; 7:8; 6:2)
Dywizja centralna – żółta – Sokół
19  30.05.2018 Sokół – SPZ WJM   76:7 (30:0; 16:2; 14:2; 16:3)
20  30.05.2018 Niedźwiadki II – SPZ WJM   51:8 (12:1; 16:5; 9:2; 14:0)
21  30.05.2018 Sokół – Niedźwiadki II   37:19 (11:3; 10:8; 6:4; 10:4)