U-12 M – minikosz chłopców sezon 2018/19

Tabele rozgrywek

Dywizja północna – niebieska
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Siarka Tarnobrzeg 6 12 418:46 9,0870
II Kuźnia Koszykówki St. Wola 6 9 151:211 0,7156
III MKS V LO Rzeszów 6 9 148:239 0,6192
IV Dziki Basket Mielec 6 6 63:284 0,2218
Dywizja wschodnia – czerwona
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
BASKET 15 I Przemyśl 0 0 00:00 0,0000
SOKÓŁ Łańcut 0 0 00:00 0,0000
NIEDŹWIADKI I Przemyśl 0 0 00:00 0,0000
NIEDŹWIADKI II Przemyśl 0 0 00:00 0,0000
Dywizja południowa – zielona
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I BASKET 15 II Przemyśl 6 12 281:116 2,4224
II Junior Basket Krosno 6 9 177:217 0,8157
III BDS Instal AZS Polit. Rzeszów 6 8 154:199 0,7739
IV BSK MOSiR Brzozów 6 7 151:231 0,6537

Rozgrywki – mecze

ID Data Mecz Wynik
I Turnieje
Dywizja północna – niebieska – Tarnobrzeg
1 11.05.2019 MKKS Siarka – Basket Mielec 72:4
2 11.05.2019 Kuźnia – MKS V LO  36:25
3 11.05.2019 MKKS Siarka – MKS V LO  85:6
4 11.05.2019 Kuźnia – Basket Mielec  28:15
5 11.05.2019 MKS V LO – Basket Mielec  26:15
6 11.05.2019 MKKS Siarka – Kuźnia  69:9
Dywizja wschodnia -czerwona – Basket 15 I Przemyśl
1 26.05.2019 Basket 15 – Niedźwiadki II
2 26.05.2019 Niedźwiadki I – Sokół
3 26.05.2019 Basket 15 – Sokół
4
26.05.2019 Niedźwiadki I – Niedźwiadki II
5
26.05.2019 Basket 15 – Niedźwiadki I
6
26.05.2019 Sokół – Niedźwiadki II
Dywizja południowa – zielona – Brzozów
1 11.05.2019 BSK Brzozów – Junior Basket
19:24
2 11.05.2019 Basket 15 II – BDS Instal
41:15
3 11.05.2019 BSK Brzozów – Basket 15 II
20:47
4
11.05.2019 BDS Instal – Junior Basket
22:16
5
11.05.2019 BSKBrzozów – BDS Instal
26:25
6
11.05.2019 Basket 15 II – Junior Basket
65:30
II turnieje
Dywizja północna – niebieska – KUŹNIA Stalowa Wola
7 19.05.2019 Kuźnia – MKS V LO 29:38
8 19.05.2019 MKKS Siarka – Basket Mielec 83:0
9 19.05.2019 MKKS Siarka – MKS V LO 60:12
10 19.05.2019 Kuźnia – Basket Mielec 34:15
11 19.05.2019 MKS V LO – Basket Mielec 41:14
12 19.05.2019 MKKS Siarka – Kuźnia 49:15
Dywizja wschodnia -czerwona – Niedźwiadki I Przemyśl
7 29.05.2019
8 29.05.2019
9 29.05.2019
10
29.05.2019
11
29.05.2019
12
29.05.2019
Dywizja południowa -zielona – BDS Instal Rzeszów
7 19.05.2019 Rzeszów – Krosno 25:36
8 19.05.2019 Przemyśl II – Brzozów 37:11
9 19.05.2019 Rzeszów – Przemyśl II 18:51
10
19.05.2019 Krosno – Brzozów 49:46
11
19.05.2019 Rzeszów – Brzozów 49:29
12
19.05.2019 Przemyśl II – Krosno 40:22
III turnieje
Dywizja północna – niebieska – Rzeszów
13 02.06.2019
14 02.06.2019
15 02.06.2019
16 02.06.2019
17 02.06.2019
18 02.06.2019
Dywizja wschodnia -czerwona – Sokół Łańcut
13 05.06.2019
14 05.06.2019
15 05.06.2019
16
05.06.2019
17
05.06.2019
18
05.06.2019
Dywizja południowa -zielona – Basket 15 II Przemyśl
13 26.05.2019 Przemyśl II – Rzeszów
14 26.05.2019 Brzozów – Krosno
15 26.05.2019 Przemyśl II – Krosno
16
26.05.2019 Brzozów – Rzeszów
17
26.05.2019 Przemyśl II – Brzozów
18
26.05.2019 Rzeszów – Krosno
IV turnieje
Dywizja północna – niebieska –
19
20
21
22
23
24
Dywizja wschodnia- czerwona – Niedźwiadki II Przemyśl
19 12.06.2019
20 12.06.2019
21 12.06.2019
 22 12.06.2019
 23 12.06.2019
24
12.06.2019
Dywizja południowa – zielona –
 19
 20
21
 22
23
24