U-12 M – minikosz chłopców sezon 2018/19

Tabele rozgrywek

Dywizja północna – niebieska
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Siarka Tarnobrzeg 12 24 766:127 6,0315
II Kuźnia Koszykówki St. Wola 12 18 350:417 0,8393
III MKS V LO Rzeszów 12 16 287:525 0,5467
IV Dziki Basket Mielec 12 14 186:520 0,3577
Dywizja wschodnia – czerwona
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I NIEDŹWIADKI I Przemyśl 12 23 789:262 3,0115
II NIEDŹWIADKI II Przemyśl 12 19 510:373 1,3673
III SOKÓŁ Łańcut 12 17 418:440 0,9500
IV BASKET 15 I Przemyśl 12 13 105:747 0,1406
Dywizja południowa – zielona
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I BASKET 15 II Przemyśl 12 24 596:259 2,3012
II BDS Instal AZS Polit. Rzeszów 12 18 387:385 1,0052
III BSK MOSiR Brzozów 12 15 307:450 (+8) 0,6822
IV Junior Basket Krosno 12 15 295:491 (-8) 0,6008

Rozgrywki – mecze

ID Data Mecz Wynik
I Turnieje
Dywizja północna – niebieska – Tarnobrzeg
1 11.05.2019 MKKS Siarka – Basket Mielec 72:4
2 11.05.2019 Kuźnia – MKS V LO  36:25
3 11.05.2019 MKKS Siarka – MKS V LO  85:6
4 11.05.2019 Kuźnia – Basket Mielec  28:15
5 11.05.2019 MKS V LO – Basket Mielec  26:15
6 11.05.2019 MKKS Siarka – Kuźnia  69:9
Dywizja wschodnia -czerwona – Basket 15 I Przemyśl
1 26.05.2019 Basket 15 – Niedźwiadki II 4:94
2 26.05.2019 Niedźwiadki I – Sokół 55:22
3 26.05.2019 Basket 15 – Sokół 6:55
4
26.05.2019 Niedźwiadki I – Niedźwiadki II 49:26
5
26.05.2019 Basket 15 – Niedźwiadki I 5:86
6
26.05.2019 Sokół – Niedźwiadki II 43:44
Dywizja południowa – zielona – Brzozów
1 11.05.2019 BSK Brzozów – Junior Basket
19:24
2 11.05.2019 Basket 15 II – BDS Instal
41:15
3 11.05.2019 BSK Brzozów – Basket 15 II
20:47
4
11.05.2019 BDS Instal – Junior Basket
22:16
5
11.05.2019 BSKBrzozów – BDS Instal
26:25
6
11.05.2019 Basket 15 II – Junior Basket
65:30
II turnieje
Dywizja północna – niebieska – KUŹNIA Stalowa Wola
7 19.05.2019 Kuźnia – MKS V LO 29:38
8 19.05.2019 MKKS Siarka – Basket Mielec 83:0
9 19.05.2019 MKKS Siarka – MKS V LO 60:12
10 19.05.2019 Kuźnia – Basket Mielec 34:15
11 19.05.2019 MKS V LO – Basket Mielec 41:14
12 19.05.2019 MKKS Siarka – Kuźnia 49:15
Dywizja wschodnia -czerwona – Niedźwiadki I Przemyśl
7 29.05.2019 Niedźwiadki I – Basket 15 103:3
8 29.05.2019 Niedźwiadki II – Sokół 49:28
9 29.05.2019 Basket 15 – Sokół 10:29
10
29.05.2019 Niedźwiadki II – Basket 15 91:5
11
29.05.2019 Niedźwiadki I – Sokół 62:29
12
29.05.2019 Niedźwiadki I – Niedźwiadki II 35:37
Dywizja południowa -zielona – BDS Instal Rzeszów
7 19.05.2019 BDS Instal – Junior Basket
25:36
8 19.05.2019 Basket 15 II – BSK Brzozów
37:11
9 19.05.2019 BDS Instal – Basket 15 II 18:51
10
19.05.2019 Junior Basket – BSK Brzozów
49:46
11
19.05.2019 BDS Instal – BSK Brzozów
49:29
12
19.05.2019 Basket 15 II – Junior Basket
40:22
III turnieje
Dywizja północna – niebieska – Rzeszów
13 02.06.2019 Kuźnia – MKS V LO 57:16
14 02.06.2019 MKKS Siarka – Basket Mielec 67:2
15 02.06.2019 MKKS Siarka – MKS V LO 67:11
16 02.06.2019 Kuźnia – Basket Mielec 41:6
17 02.06.2019 MKS V LO – Basket Mielec 33:13
18 02.06.2019 MKKS Siarka – Kuźnia 54:20
Dywizja wschodnia -czerwona – Sokół Łańcut
13 05.06.2019 Sokół – Niedźwiadki II 20:0 (VO)
14 05.06.2019 Niedźwiadki I – Basket 15 64:3
15 05.06.2019 Sokół – Niedźwiadki I 27:55
16
05.06.2019 Niedźwiadki II – Basket 15 0:20 (VO)
17
05.06.2019 Niedźwiadki I – Niedźwiadki II 44:20 (VO)
18
05.06.2019 Sokół – Basket 15 41:12
Dywizja południowa -zielona – Basket 15 II Przemyśl
13 26.05.2019 Basket 15 II – BDS Instal
56:32
14 26.05.2019 BSK Brzozów – Junior Basket
25:19
15 26.05.2019 Basket 15 II – Junior Basket
64:22
16
26.05.2019 BSK Brzozów – BDS Instal
34:39
17
26.05.2019 Basket 15 II – BSK Brzozów
43:22
18
26.05.2019 BDS Instal – Junior Basket
40:13
IV turnieje
Dywizja północna – niebieska – Mielec
19 09.06.2019 MKS V LO – Basket Mielec 33:41
20 09.06.2019 Kuźnia – MKKS Siarka 15:56
21 09.06.2019 Kuźnia – MKS V LO 43:36
22 09.06.2019 MKKS Siarka – Basket Mielec 39:23
23 09.06.2019 MKKS Siarka – MKS V LO 65:10
24 09.06.2019 Kuźnia – Basket Mielec 23:38
Dywizja wschodnia- czerwona – Niedźwiadki II Przemyśl
19 12.06.2019 Niedźwiadki I – Basket 15 75:10
20 12.06.2019 Niedźwiadki II – Sokół 53:31
21 12.06.2019 Basket 15 – Sokół 21:50
 22 12.06.2019 Niedźwiadki II – Basket 15 59:6
 23 12.06.2019 Niedźwiadki I – Sokół 73:43
24
12.06.2019 Niedźwiadki I – Niedźwiadki II 88:37
Dywizja południowa – zielona -Krosno
 19 02.06.2019 Junior Basket – BSK Brzozów 22:32
 20 02.06.2019 BDS Instal – Basket 15 II 26:39
21
02.06.2019 Junior Basket – BDS Instal 24:52
 22 02.06.2019 BSK Brzozów – Basket 15 II 23:52
23
02.06.2019 BSK Brzozów – BDS Instal 20:44
24
02.06.2019 Junior Basket – Basket 15 II 18:61