U-14 M – Młodzik sezon 2018/19

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I BSK KADET Biała Podlaska 4 8 300:232 1,2931
II Rawlplug Sokół Łańcut 4 7 330:178 1,8539
III BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 4 7 356:239 1,4895
IV HOOPLIFE BASKETBALL Lublin 4 6 303:192 1,5781
V START SA Lublin 4 4 174:353 0,4929
VI UKS BASKET 15 Przemyśl 4 4 150:419 0,3580
VII CSM Kuźnia Koszykówki St. Wola 0 0 00:00 0,0000
VII UKS BIAŁO-CZARNI Kraśnik 0 0 00:00 0,0000

Mecze II etapu rozgrywek

 
ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
VII kolejka
13 26.01.2019 Start – Sokół
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
14 26.01.2019 BDS-Instal – HoopLife
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
15 26.01.2019 Kadet – Basket 15
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
16 26.01.2019 Kuźnia – B.Czarni
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
VIII kolejka
17 02.02.2019 Basket 15 – HoopLife
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
18 02.02.2019 Start – BDS-Instal
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
19 02.02.2019 Sokół – Kadet
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
IX kolejka
20 02.03.2019 HoopLife – Sokół
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
21 02.03.2019 BDS-Instal – Kadet
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
22 02.03.2019 Start – Basket 15
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
X kolejka
23 09.03.2019 Sokół – Start
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
24 09.03.2019 HoopLife – BDS-Instal
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
25 09.03.2019 Basket 15 – Kadet
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
26 09.03.2019 B.Czarni – Kuźnia
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XI kolejka
27 16.03.2019 HoopLife – Basket 15
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
28 16.03.2019 BDS-Instal – Start
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
29 16.03.2019 Kadet – Sokół
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XII kolejka
30 23.03.2019 Sokół – HoopLife
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
31 23.03.2019 Kadet – BDS-Instal
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
32 23.03.2019 Basket 15 – Start
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek w gr.A (podkarpackiej)

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Rawlplug Sokół Łańcut
6 11 542:220 (11) 2,4636
II BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
6 11 547:317 (-11) 1,7256
III UKS BASKET 15 Przemyśl
6 8 284:504 0,5635
IV CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 6 6 205:537 0,3818

Rozgrywki – mecze gr. A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 10.11.2018 Kuźnia – BDS-Instal 41:101 (7:30; 14:18; 10:31; 10;22)
2 20.10.2018 Sokół – Basket 15
104:18 (28:3; 26:4; 26:5; 24;6)
II kolejka
3 18.11.2018 BDS-Instal – Basket 15
152:32 (44:5; 45:6; 37:7; 26;14)
4 19.12.2018 Kuźnia – Sokół
12:113 (2:33; 4:20; 2:26; 4;34)
III kolejka
5 24.11.2018 Sokół – BDS-Instal
79:53 (19:10; 21:15; 20:8; 19;20)
6 24.11.2018 Basket 15 – Kuźnia 76:32 (23:10; 23:15; 16:5; 14;2)
II RUNDA
IV kolejka
7 01.12.2018 BDS-Instal – Kuźnia 90:37 (34:7; 18:12; 22:4; 16;14)
8 14.12.2018 Basket 15 – Sokół
32:87 (6:15; 6:27; 14:21; 6;24)
V kolejka
9 05.01.2019 Basket 15 – BDS-Instal
68:76 (17:21; 20:13; 17:21; 14;21)
10 08.12.2018 Sokół – Kuźnia 99:30 (31:11; 31:4; 23:2; 14;13)
VI kolejka
11 12.01.2019 BDS-Instal – Sokół
75:60 (17:13; 14:22; 21:11; 23;14)
12 12.01.2019 Kuźnia – Basket 15
53:58 (18:20; 13:13; 9:16; 13;9)