U-14 M – Młodzik sezon 2018/19

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek w gr.A (podkarpackiej)

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Rawlplug Sokół Łańcut
1 2 104:18 5,7778
II BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
1 2 101:41 2,4634
III CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 1 41:101 0,4059
IV UKS BASKET 15 Przemyśl
1 1 18:104 0,1731

Rozgrywki – mecze gr. A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 10.11.2018 Kuźnia – BDS-Instal 41:101 (7:30; 14:18; 10:31; 10;22)
2 20.10.2018 Sokół – Basket 15
104:18 (28:3; 26:4; 26:5; 24;6)
II kolejka
3 18.11.2018 BDS-Instal – Basket 15
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
4 21.11.2018 Kuźnia – Sokół
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
III kolejka
5 24.11.2018 Sokół – BDS-Instal
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
6 24.11.2018 Basket 15 – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
IV kolejka
7 01.12.2018 BDS-Instal – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
8 01.12.2018 Basket 15 – Sokół
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
V kolejka
9 05.01.2019 Basket 15 – BDS-Instal
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
10 08.12.2018 Sokół – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
VI kolejka
11 12.01.2019 BDS-Instal – Sokół
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
12 12.01.2019 Kuźnia – Basket 15
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I 0 0 00:00 0,0000
II 0 0 00:00 0,0000
III 0 0 00:00 0,0000
IV 0 0 00:00 0,0000
V 0 0 00:00 0,0000
VI 0 0 00:00 0,0000
VII 0 0 00:00 0,0000
VIII 0 0 00:00 0,0000

Mecze II etapu rozgrywek

 
ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
VII kolejka
13 26.01.2019 B3 – A1
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
14 26.01.2019 A2 – B2
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
15 26.01.2019 B1 – A3
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
16 26.01.2019 A4 – B4
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
VIII kolejka
17 02.02.2019 A3 – B2
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
18 02.02.2019 B3 – A2
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
19 02.02.2019 A1 – B1
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
IX kolejka
20 02.03.2019 B2 – A1
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
21 02.03.2019 A2 – B1
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
22 02.03.2019 B3 – A3
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
X kolejka
23 09.03.2019 A1 – B3
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
24 09.03.2019 B2 – A2
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
25 09.03.2019 A3 – B1
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
26 09.03.2019 B4 – A4
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XI kolejka
27 16.03.2019 B2 – A3
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
28 16.03.2019 A2 – B3
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
29 16.03.2019 B1 – A1
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XII kolejka
30 23.03.2019 A1 – B2
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
31 23.03.2019 B1 – A2
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
32 23.03.2019 A3 – B3
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)