U-14 M – Młodzik sezon 2018/19

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Rawlplug Sokół Łańcut 10 19 765:473 1,6173
II BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 10 18 867:562 1,5427
III BSK KADET Biała Podlaska 10 17 682:648 1,0525
IV HOOPLIFE BASKETBALL Lublin 10 14 662:554 1,1948
V START SA Lublin 10 12 474:785 0,6038
VI UKS BASKET 15 Przemyśl 10 10 432:860 0,5023
VII CSM Kuźnia Koszykówki St. Wola 2 3 112:109(+3) 1,0275
VII UKS BIAŁO-CZARNI Kraśnik 2 3 109:112(-3) 0,9732

Mecze II etapu rozgrywek

 
ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
VII kolejka
13 26.01.2019 Start – Sokół
33:80 (0:24; 12:15; 2:28; 19;13)
14 26.01.2019 BDS-Instal – HoopLife
74:64 (19:18; 19:17; 22:7; 14;22)
15 26.01.2019 Kadet – Basket 15
79:43 (18:4; 27:10; 17:13; 17;16)
16 26.01.2019 Kuźnia – B.Czarni
55:49 (12:10; 15:19; 16:11; 12;9)
VIII kolejka
17 28.01.2019 Basket 15 – HoopLife
50:71 (7:22; 18:19; 10:16; 15;14)
18 02.02.2019 Start – BDS-Instal
43:84 (23:15; 8:21; 3:25; 9;23)
19 02.02.2019 Sokół – Kadet
92:53 (17:12; 20:17; 34:12; 21;12)
IX kolejka
20 02.03.2019 HoopLife – Sokół
50:59 (11:18; 10:20; 12:12; 17;9)
21 03.03.2019 BDS-Instal – Kadet
113:55 (29:18; 26:14; 34:10; 24;13)
22 02.03.2019 Start – Basket 15
77:48 (16:6; 20:10; 19:13; 22;19)
II RUNDA
X kolejka
23 09.03.2019 Sokół – Start
72:50 (22:7; 16:17; 10:12; 24;14)
24 09.03.2019 HoopLife – BDS-Instal
53:82 (15:21; 13:24; 16:12; 9;25)
25 09.03.2019 Basket 15 – Kadet
52:68 (9:22; 9:18; 15:13; 19;15)
26 09.03.2019 B.Czarni – Kuźnia
60:57 (14:18; 15:10; 15:14; 16;15)
XI kolejka
27 02.03.2019 HoopLife – Basket 15
63:29 (7:6; 25:7; 21:8; 10;8)
28 16.03.2019 BDS-Instal – Start
88:32 (32:6; 27:6; 21:2; 8;18)
29 16.03.2019 Kadet – Sokół
51:64 (14:19; 12:14; 18:13; 7;18)
XII kolejka
30 23.03.2019 Sokół – HoopLife
68:58 (13:11; 10:18; 18:20; 27;9)
31 27.01.2019 Kadet – BDS-Instal
76:70 (9:15; 26:19; 19:12; 22;24)
32 23.03.2019 Basket 15 – Start
60:83 (17:21; 18:18; 17:21; 8;23)

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek w gr.A (podkarpackiej)

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Rawlplug Sokół Łańcut
6 11 542:220 (11) 2,4636
II BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
6 11 547:317 (-11) 1,7256
III UKS BASKET 15 Przemyśl
6 8 284:504 0,5635
IV CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 6 6 205:537 0,3818

Rozgrywki – mecze gr. A

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 10.11.2018 Kuźnia – BDS-Instal 41:101 (7:30; 14:18; 10:31; 10;22)
2 20.10.2018 Sokół – Basket 15
104:18 (28:3; 26:4; 26:5; 24;6)
II kolejka
3 18.11.2018 BDS-Instal – Basket 15
152:32 (44:5; 45:6; 37:7; 26;14)
4 19.12.2018 Kuźnia – Sokół
12:113 (2:33; 4:20; 2:26; 4;34)
III kolejka
5 24.11.2018 Sokół – BDS-Instal
79:53 (19:10; 21:15; 20:8; 19;20)
6 24.11.2018 Basket 15 – Kuźnia 76:32 (23:10; 23:15; 16:5; 14;2)
II RUNDA
IV kolejka
7 01.12.2018 BDS-Instal – Kuźnia 90:37 (34:7; 18:12; 22:4; 16;14)
8 14.12.2018 Basket 15 – Sokół
32:87 (6:15; 6:27; 14:21; 6;24)
V kolejka
9 05.01.2019 Basket 15 – BDS-Instal
68:76 (17:21; 20:13; 17:21; 14;21)
10 08.12.2018 Sokół – Kuźnia 99:30 (31:11; 31:4; 23:2; 14;13)
VI kolejka
11 12.01.2019 BDS-Instal – Sokół
75:60 (17:13; 14:22; 21:11; 23;14)
12 12.01.2019 Kuźnia – Basket 15
53:58 (18:20; 13:13; 9:16; 13;9)