U-16 K – Kadetka sezon 2018/19

Tabela rozgrywek wspólnych

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Basket Go Przemyśl 14 28 1379:557 2,4758
II ISKRA Konstantynów 14 25 1130:805 1,4037
III MLKS-MOS Rzeszów 14 25 1193:640 1,8641
IV KU AZS UMCS Lublin 14 22 1049:606 1,7310
V UKS LOTNIK Wierzawice 14 20 827:908 0,9108
VI SPZ WJM Błażowa 14 17 752:978 0,7689
VII MOSiR Przeworsk 14 17 516:1194 0,4322
VIII ZKS STAL Stalowa Wola 14 14 302:1460 0,2068

Tabela pomocnicza – II i III miejsce

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
II ISKRA Konstantynów 2 3 141:118 1,1949
III MLKS-MOS Rzeszów 2 3 118:141 0,8369

Tabela pomocnicza – VI i VII miejsce

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
VI SPZ WJM Błażowa 2 3 129:87 1,4828
VII MOSiR Przeworsk 2 3 87:129 0,6744

Rozgrywki – mecze w gr. A (podkarpackiej)

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 06.10.2018 LOTNIK – MLKS-MOS 46:95 (11:26; 9:23; 8:29; 18;17)
2 24.11.2018 AZS UMCS – ISKRA 64:68 (13:15; 12:16; 18:17; 21;20)
3 06.10.2018 MOSiR Prz. -STAL 76:17 (15:9; 29:1; 24:4; 8;3)
4
06.10.2018 Basket Go – SPZ WJM 106:35 (29:2; 31:12; 20:13; 26;8)
II kolejka
5 11.10.2018 MLKS-MOS – SPZ WJM 89:33 (17:6; 23:10; 27:10; 22;7)
6 13.10.2018 STAL – Basket Go 10:107 (0:34; 2:30; 6:23; 2;20)
7
13.10.2018 ISKRA – MOSiR Prz. 130:50 (37:12; 33:15; 32:15; 28;8)
8
09.10.2018 LOTNIK – AZS UMCS 46:69 (10:23; 17:11; 6:19; 13;16)
III kolejka
9 21.10.2018 AZS UMCS – MLKS-MOS 45:54 (15:18; 14:10; 7:16; 9;10)
10 20.10.2018 MOSiR Prz. – LOTNIK 27:78 (8:20; 4:17; 13:23; 2:18)
11 20.10.2018 ISKRA – Basket Go 69:78 (18:22; 12:12; 21:27; 18;17)
12 10.11.2018 SPZ WJM – STAL 107:21 (21:8; 24:5; 34:4; 28;4)
IV kolejka
13 27.10.2018  STAL – MLKS-MOS zm.g.
22:121 (2:31; 9:35; 0:33; 11;22)
14 17.11.2018 SPZ WJM – ISKRA zm.g.
45:64 (15:14; 8:15; 8:19; 14;16)
15 27.10.2018 LOTNIK – Basket Go 31:112 (4:23; 9:34; 8:29; 10;26)
16 27.10.2018 AZS UMCS – MOSiR Prz. 107:15 (30:6; 29:2; 26:1; 22;6)
V kolejka
17 03.11.2018 MOSiR Prz. – MLKS-MOS 26:137 (11:44; 10:24; 2:30; 3;39)
18 03.11.2018 Basket Go – AZS UMCS zm.g.
72:45 (29:8; 16:17; 7:18; 20;2)
19 24.11.2018 SPZ WJM – LOTNIK 43:53 (6:9; 12:16; 14:12; 11;15)
20 16.11.2018  STAL – ISKRA 26:82 (17:12; 3:20; 0:34; 6;16)
VI kolejka
21 17.11.2018 MLKS-MOS – ISKRA 67:63 (18:13; 14:21; 19:14; 16;15)
22 17.11.2018 LOTNIK – STAL 102:30 (13:11; 37:11; 21:4; 31;4)
23 25.11.2018 AZS UMCS – SPZ WJM 61:40 (16:10; 10:14; 22:9; 13;7)
24 17.11.2018 MOSiR Prz. – Basket Go 14:142 (1:35; 7:39; 2:34; 4;34)
VII kolejka
25 01.12.2018 Basket Go – MLKS-MOS 88:80 (25:10; 24:21; 16:25; 23;24)
26 01.12.2018 SPZ WJM – MOSiR Prz. 80:37 (20:9; 24:12; 18:10; 18;6)
27 01.12.2018 STAL – AZS UMCS 23:129 (7:43; 1:30; 6:26; 9;30)
28 16.11.2018 ISKRA – LOTNIK 80:68 (26:7; 15:20; 25:16; 14;25)
II RUNDA
VIII kolejka
29 07.12.2018 MLKS-MOS – LOTNIK 79:39 (20:4; 11:16; 18:13; 30;6)
30 12.12.2018 ISKRA – AZS UMCS 69:60 (15:15; 11:15; 21:8; 22;22)
31
08.12.2018 STAL – MOSiR Prz. 28:79 (2:20; 12:25; 4:20; 10;14)
32
08.12.2018 SPZ WJM – Basket Go 26:114 (8:22; 4:31; 6:24; 8;37)
IX kolejka
33 12.01.2019 SPZ WJM – MLKS-MOS 39:84 (12:15; 4:31; 9:13; 14;25)
34 12.01.2019 Basket Go – STAL 134:18 (32:2; 35:0; 30:4; 37;12)
35
18.01.2019 MOSiR Prz. – ISKRA 48:78 (6:23; 9:23; 16:18; 17;14)
36
12.01.2019 AZS UMCS – LOTNIK 80:33 (12:12; 26:5; 19:8; 23;8)
X kolejka
37 19.01.2019 MLKS-MOS – AZS UMCS 72:59 (17:21; 23:9; 12:14; 20;15)
38 19.01.2019 LOTNIK – MOSiR Prz. 54:38 (13:9; 22:4; 9:4; 10;21)
39
19.01.2019 Basket Go – ISKRA 94:65 (27:15; 18:13; 28:17; 21;20)
40
19.01.2019 STAL – SPZ WJM 35:103 (4:27; 8:30; 14:18; 9;28)
XI kolejka
41 26.01.2019  MLKS-MOS – STAL zm.g.
114:15 (26:4; 29:4; 31:3; 28;4)
42 26.01.2019 ISKRA – SPZ WJM zm.g.
95:75 (23:22; 20:22; 26:23; 26;8)
43 26.01.2019 Basket Go- LOTNIK 105:32 (31:14; 22:2; 19:6; 33;10)
44 07.02.2019 MOSiR Prz. – AZS UMCS 12:104 (2:25; 4:26; 4:20; 2;33)
XII kolejka
45 02.02.2019 MLKS-MOS – MOSiR Prz. 89:17 (28:2; 9:3; 22:2; 30;10)
46 26.02.2019 AZS UMCS -Basket Go zm.g.
44:56 (16:23; 11:12; 13:6; 4;15)
47 02.02.2019 LOTNIK – SPZ WJM 98:45 (23:17; 22:7; 21:14; 32;7)
48 09.02.2019 ISKRA – STAL 106:21 (36:5; 26:8; 26:4; 18;4)
XIII kolejka
49 02.03.2019 ISKRA – MLKS-MOS 78:51 (22:12; 13:15; 20:20; 23;4)
50 02.03.2019 STAL – LOTNIK 22:89 (6:19; 5:27; 3:22; 8;21)
51 02.03.2019 SPZ WJM – AZS UMCS 32:71 (9:10; 10:21; 4:20; 920)
52 02.03.2019 Basket Go – MOSiR Prz. 101:27 (34:6; 20:6; 19:10; 28;5)
XIV kolejka
53 09.03.2019 MLKS-MOS – Basket Go 61:70 (9:19; 30:18; 12:18; 10;15)
54 09.03.2019 MOSiR Prz. -SPZ WJM
50:49 (9:13; 15:12; 10:18; 16;6)
55 09.03.2019 AZS UMCS – STAL 111:14 (22:6; 32:2; 27:2; 30;4)
56 18.11.2018 LOTNIK – ISKRA 58:83 (9:26; 11:15; 10:30; 28:9)