U-16 K – Kadetka sezon 2018/19

Tabela rozgrywek wspólnych

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I UKS LOTNIK Wierzawice
0 0 00:00 0,0000
I KU AZS UMCS Lublin
0 0 00:00 0,0000
I MOSiR Przeworsk
0 0 00:00 0,0000
I Basket Go Przemyśl
0 0 00:00 0,0000
I
SPZ WJM Błażowa
0
0
00:00
0,0000
I ZKS STAL Stalowa Wola 0 0 00:00 0,0000
I BISKRA Konstantynów
0 0 00:00 0,0000
I MLKS-MOS Rzeszów 0 0 00:00 0,0000

 

Rozgrywki – mecze w g – r A (podkarpackiej)

 
ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 06.10.2018 LOTNIK – MLKS-MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
2 06.10.2018 AZS UMCS – ISKRA 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
3 06.10.2018 MOSiR Prz. -STAL 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
4
06.10.2018 Basket Go – SPZ WJM 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II kolejka
5 13.10.2018 MLKS-MOS – SPZ WJM 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
6 13.10.2018 STAL – Basket Go 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
7
13.10.2018 ISKRA – MOSiR Prz. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
8
13.10.2018 LOTNIK – AZS UMCS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
III kolejka
9 20.10.2018 AZS UMCS – MLKS-MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
10 20.10.2018 MOSiR Prz. – LOTNIK 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
11 20.10.2018 ISKRA – Basket Go 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
12 20.10.2018 SPZ WJM – STAL 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
IV kolejka
13 27.10.2018 MLKS-MOS – STAL 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
14 27.10.2018 ISKRA – SPZ WJM 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
15 27.10.2018 LOTNIK – Basket Go 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
16 27.10.2018 AZS UMCS – MOSiR Prz. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
V kolejka
17 03.11.2018 MOSiR Prz. – MLKS-MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
18 03.11.2018 AZS UMCS – Basket Go 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
19 03.11.2018 SPZ WJM – LOTNIK 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
20 03.11.2018  STAL – ISKRA 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
VI kolejka
21 17.11.2018 MLKS-MOS – ISKRA 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
22 17.11.2018 LOTNIK – STAL 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
23 17.11.2018 AZS UMCS – SPZ WJM 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
24 17.11.2018 MOSiR Prz. – Basket Go 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
VII kolejka
25 01.12.2018 Basket Go – MLKS-MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
26 01.12.2018 SPZ WJM – MOSiR Prz. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
27 01.12.2018 STAL – AZS UMCS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
28 01.12.2018 ISKRA – LOTNIK 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
VIII kolejka
29 08.12.2018 MLKS-MOS – LOTNIK 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
30 08.12.2018 ISKRA – AZS UMCS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
31
08.12.2018 STAL – MOSiR Prz. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
32
08.12.2018 SPZ WJM – Basket Go 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
IX kolejka
33 12.01.2019 SPZ WJM – MLKS-MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
34 12.01.2019 Basket Go – STAL 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
35
12.01.2019 MOSiR Prz. – ISKRA 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
36
12.01.2019 AZS UMCS – LOTNIK 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
X kolejka
37 19.01.2019 MLKS-MOS – AZS UMCS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
38 19.01.2019 LOTNIK – MOSiR Prz. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
39
19.01.2019 Basket Go – ISKRA 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
40
19.01.2019 STAL – SPZ WJM 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XI kolejka
41 26.01.2019 STAL – MLKS-MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
42 26.01.2019 SPZ WJM – ISKRA 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
43 26.01.2019 Ba sket Go- LOTNIK 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
44 26.01.2019 MOSiR Prz. – AZS UMCS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XII kolejka
45 02.02.2019 MLKS-MOS – MOSiR Prz. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
46 02.02.2019 Basket Go – AZS UMCS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
47 02.02.2019 LOTNIK – SPZ WJM 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
48 02.02.2019 ISKRA – STAL 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XIII kolejka
49 02.03.2019 ISKRA – MLKS-MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
50 02.03.2019 STAL – LOTNIK 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
51 02.03.2019 SPZ WJM – AZS UMCS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
52 02.03.2019 Basket Go – MOSiR Prz. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XIV kolejka
53 09.03.2019 MLKS-MOS – Basket Go 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
54 09.03.2019 MOSiR Prz. -SPZ WJM
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
55 09.03.2019 AZS UMCS – STAL 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
56 09.03.2019 LOTNIK – ISKRA 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)