U-16 M – Kadet sezon 2018/19

I etap rozgrywek – rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek w gr.A (podkarpackiej)

 

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Kuźnia SMS Stalowa Wola 6 12 570:289 1,9723
II Hensfort Przemyśl 7 12 707:382 1,8508
III BDS Instal MOS AZS I Politechnika Rzesz. 6 11 550:300 1,8333
IV BSK Brzozów 7 9 394:596 0,6611
V BDS Instal MOS AZS II Politechnika Rzesz. 7 9 362:644 0,5621
VI ZKS STAL Stalowa Wola 6 8 366:437 0,8375
VII KKK MOSiR Krosno 7 8 233:575 0,4052

 

Rozgrywki – mecze w gr A (podkarpackiej)

 
ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
I kolejka
1 30.09.2018 Kuźnia – pauza
2 06.11.2018 MOSiR Kr. – Hensfort 40:113 (13:22; 3:32; 12:27; 12;32)
 3 27.10.2018 BDS Instal II – Brzozów 83:73 (22:21; 15:27; 28:12; 18;13)
4 06.10.2018 BDS Instal I – Stal 106:41 (26:4; 31:9; 26:8; 23;20)
II kolejka
5 07.10.2018 pauza – Stal
6 07.10.2018 Brzozów – BDS Instal I 37:101 (4:36; 11:17; 11:19; 11;29)
7
14.10.2018 Hensfort – BDS Instal II 138:35 (28:10; 34:7; 41:4; 35;14)
8
14.10.2018 MOSiR Kr. – Kuźnia zm.g.
17:60 (2:16; 5:11; 2:23; 8;10)
III kolejka
9 14.10.2018 MOSiR Kr. – pauza
10 13.10.2018 BDS Instal II – Kuźnia 39:133 (8:35; 11:32; 18:34; 2;32)
 11 13.10.2018 BDS Instal I – Hensfort 80:70 (28:23; 20:21; 21:11; 11;15)
 12 14.10.2018 Stal – Brzozów 93:38 (19:12; 26:12; 24:6; 24;8)
IV kolejka
13 21.10.2018 pauza – Brzozów
14 26.10.2018 Hensfort – Stal 87:46 (22:8; 27:7; 17:14; 21;17)
15 10.11.2018 Kuźnia – BDS Instal I 97:54 (36:10; 15:18; 30:9; 16;17)
16 21.10.2018 MOSiR Kr. – BDS Instal II 48:62 (12:19; 12:17; 14:11; 10;15)
V kolejka
17 28.10.2018 BDS Instal II – pauza
18 28.10.2018 BDS Instal I – MOSiR Kr. 101:21 (20:4; 24:3; 28:7; 29;7)
19 28.10.2018 Stal – Kuźnia 53:91 (9:21; 13:24; 20:21; 11;25)
20 28.10.2018 Brzozów – Hensfort 57:112 (23:25; 9:26; 11:43; 14;18)
VI kolejka
21 04.11.2018 pauza – Hensfort
22 04.11.2018 Kuźnia – Brzozów 104:48 (30:8; 24:11; 31:11; 19;18)
23 04.11.2018 MOSiR Kr. – Stal 68:63 (9:13; 10:12; 15:15; 15:9; 7:7; 12:7)
24 31.10.2018 BDS Instal II – BDS Instal I 34:108 (4:30; 5:27; 15:22; 10;29)
VII kolejka
25 11.11.2018 BDS Instal I – pauza
26 10.11.2018 Stal – BDS Instal II 70:47 (14:10; 18:16; 21:10; 17;11)
27 16.11.2018 Brzozów – MOSiR Kr. 67:41 (18:2; 9:14; 26:10; 14;15)
28 11.11.2018 Hensfort – Kuźnia 78:85 (5:21; 28:18; 21:27; 24;19)
II RUNDA
VIII kolejka
29 18.11.2018 pauza – Kuźnia
30 17.11.2018  Hensfort – MOSiR Kr. 109:39 (34:6; 24:19; 24:10; 27;4)
31
18.11.2018 Brzozów – BDS Instal II 74:62 (24:17; 19:17; 19:2; 12;26)
32
18.11.2018 Stal – BDS Instal I 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
IX kolejka
33 25.11.2018 Stal – pauza
34 25.11.2018 BDS Instal I – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
35
25.11.2018 BDS Instal II – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
36
25.11.2018  Kuźnia – MOSiR Kr.  zm.g.
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
X kolejka
37 02.12.2018 pauza – MOSiR Kr.
38 02.12.2018 Kuźnia – BDS Instal II 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
39
02.12.2018 Hensfort – BDS Instal I 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
40
02.12.2018 Brzozów – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XI kolejka
41 09.12.2018 Brzozów – pauza
42 09.12.2018 Stal – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
43 09.12.2018 BDS Instal I – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
44 09.12.2018 BDS Instal II – MOSiR Kr. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XII kolejka
45 16.12.2018 pauza – BDS Instal II
46 16.12.2018 MOSiR Kr. – BDS Instal I 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
47 16.12.2018 Kuźnia – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
48 16.12.2018 Hensfort – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XIII kolejka
49 30.12.2018 Hensfort – pauza
50 30.12.2018 Brzozów – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
51 30.12.2018 Stal – MOSiR Kr. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
52 30.12.2018 BDS Instal I – BDS Instal II 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XIV kolejka
53 13.01.2019 pauza – BDS Instal I
54 13.01.2019 BDS Instal II – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
55 13.01.2019 MOSiR Kr. – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
56 13.01.2019 Kuźnia – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)

 

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

 
Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I   0 0 00:00 0,0000
II   0 0 00:00 0,0000
III   0 0 00:00 0,0000
IV   0 0 00:00 0,0000
V   0 0 00:00 0,0000
VI   0 0 00:00 0,0000
VII   0 0 00:00 0,0000
VIII 0 0 00:00 0,0000
IX 0 0 00:00 0,0000
X 0 0 00:00 0,0000
XI 0 0 00:00 0,0000
XII 0 0 00:00 0,0000

Mecze II etapu rozgrywek

 
ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XV kolejka
57 20.01.2019 A1 – B3 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
58 20.01.2019 B2 – A2 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
59 20.01.2019 A3 – B1 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
60 20.01.2019 B4 – A4 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
61 20.01.2019 A5 – B5 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XVI kolejka
62 27.01.2019 B2 – A3 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
63 27.01.2019 A2 – B3 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
64 27.01.2019 B1 – A1 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XVII kolejka
65 03.02.2019 A1 – B2 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
66 03.02.2019 B1 – A2 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
67 03.02.2019 A3 – B3 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
II RUNDA
XVIII kolejka
68 24.02.2019 B3 – A1 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
69 24.02.2019 A2 – B2 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
70 24.02.2019 B1 – A3 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
71 24.02.2019 A4 – B4 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
72 24.02.2019 B5 – A5 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XIX kolejka
73 03.03.2019 A3 – B2 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
74 03.03.2019 B3 – A2 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
75 03.03.2019 A1 – B1 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
XX kolejka
76 10.03.2019 B2 – A1 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
77 10.03.2019 A2 – B1 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)
78 10.03.2019 B3 – A3 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00;00)