U-14 M – Młodzik sezon 2019/2020

I etap rozgrywek
rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I ZKS STAL St. Wola 0 0 00:00 0,0000
I RAWPLUG Sokół Łańcut 0 0 00:00 0,0000
I CSM Kuźnia Koszykówki 0 0 00:00 0,0000
I AZS Politechnika Rzeszowska MOS 0 0 00:00 0,0000
I Hensfort POSiR Przemyśl 0 0 00:00 0,0000
I UKS Basket 15 Przemyśl 0 0 00:00 0,0000
I BSK Brzozów 0 0 00:00 0,0000
I Dziki Basket Mielec 0 0 00:00 0,0000

Rozgrywki – Mecze w gr. A

ID Data Mecz Wynik
I runda
I kolejka
1 05.10.2019 Stal – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
2 05.10.2019 Sokół – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
3 05.10.2019 Kuźnia – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
4 05.10.2019 AZS MOS – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
II kolejka
5 19.10.2019 Mielec – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
6 19.10.2019 Basket 15 – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
7 19.10.2019 Brzozów – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
8 19.10.2019 Stal – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
III kolejka
9 02.11.2019 Sokół – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
10 02.11.2019 Kuźnia – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
11 02.11.2019 AZS MOS – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
12 02.11.2019 Hensfort – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
IV kolejka
13 09.11.2019 Mielec – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
14 09.11.2019 Brzozów – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
15 09.11.2019 Stal – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
16 09.11.2019 Sokół – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
V kolejka
17 23.11.2019 Kuźnia – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
18 23.11.2019 AZS MOS – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
19 23.11.2019 Hensfort – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
20 23.11.2019 Basket 15 – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
VI kolejka
21 30.11.2019 Mielec – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
22 30.11.2019 Stal – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
23 30.11.2019 Sokół – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
24 30.11.2019 Kuźnia – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
VII kolejka
25 07.12.2019 AZS MOS – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
26 07.12.2019   Hensfort – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
27 07.12.2019 Basket 15 – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
28 07.12.2019 Brzozów – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
II runda
VIII kolejka
29 14.12.2019 Mielec – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
30 14.12.2019 Brzozów – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
31 14.12.2019 Basket 15 – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
32 14.12.2019 Hensfort – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
IX kolejka
33 21.12.2019 Hensfort – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
34 21.12.2019 AZS MOS – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
35 21.12.2019 Kuźnia – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
36 21.12.2019 Sokół – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
X kolejka
37 04.01.2020 Mielec – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
38 04.01.2020 Stal – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
39 04.01.2020  Brzozów – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
40 04.01.2020 Basket 15 – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XI kolejka
41 11.01.2020 Basket 15 – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
42 11.01.2020 Hensfort – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
43 11.01.2020 AZS MOS – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
44 11.01.2020 Kuźnia – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XII kolejka
45 01.02.2020 Mielec – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
46 01.02.2020 Sokół – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
47 01.02.2020 Stal – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
48 01.02.2020 Brzozów – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XIII kolejka
49 08.02.2020 Brzozów – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
50 08.02.2020 Basket 15 – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
51 08.02.2020 Hensfort – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
52 08.02.2020 AZS MOS – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XIV kolejka
53 15.02.2020 Mielec – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
54 15.02.2020 Kuźnia – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
55 15.02.2020 Sokół – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
56 15.02.2020 Stal – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)