U-14 M – Młodzik sezon 2019/2020

I etap rozgrywek
rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I UKS Basket 15 Przemyśl 10 19 964:526 1,8327
II CSM Kuźnia Koszykówki 11 19 983:570 1,7245
III ZKS STAL St. Wola 11 19 850:616 1,3799
IV Hensfort POSiR Przemyśl 9 16 723:511 1,4149
V RAWPLUG Sokół Łańcut 10 15 611:649 0,9414
VI AZS Politechnika Rzeszowska MOS 11 14 643:815 0,7890
VII Dziki Basket Mielec (PK)
10 11 636:818 0,7775
VIII BSK Brzozów 10 10 323:1228 0,2630

Tabela oficjalna

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I CSM Kuźnia Koszykówki 10 17 893:520 1,7173
II UKS Basket 15 Przemyśl 8 15 745:411 1,8127
III ZKS STAL St. Wola 9 15 699:494 1,4150
IV Hensfort POSiR Przemyśl 8 14 640:445 1,4382
V AZS Politechnika Rzeszowska MOS 10 12 565:749 0,7543
VI RAWPLUG Sokół Łańcut 8 11 467:542 0,8616
VII BSK Brzozów 9 9 270:1118 0,2415

Rozgrywki – Mecze w gr. A

ID Data Mecz Wynik
I runda
I kolejka
1 12.10.2019 Stal – Mielec 72:56 (24:15; 25:11; 11:16; 12:14)
2 30.10.2019 Sokół – Brzozów 120:26 (29:0; 34:6; 34:5; 23:15)
3 05.10.2019 Kuźnia – Basket 15 52:58 (16:20; 15:16; 14:8; 7:14)
4 05.10.2019 Hensfort – AZS MOS zm.g.
92:52 (16:13; 29:11; 27:14; 20:14)
II kolejka
5 19.10.2019 Mielec – Hensfort 66:83 (9:28; 26:18; 20:14; 11:23)
6 19.10.2019 Basket 15 – AZS MOS 98:41 (26:7; 22:7; 31:8; 19:19)
7 19.10.2019 Brzozów – Kuźnia 26:159 (4:27; 8:49; 5:43; 9:40)
8 13.11.2019 Stal – Sokół 80:20 (23:12; 24:6; 14:0; 19:2)
III kolejka
9 20.11.2019 Sokół – Mielec 64:42 (14:10; 8:12; 21:10; 21:10)
10 06.11.2019 Kuźnia – Stal 73:83 (20:13; 20:17; 12:20; 17:19; 4:14)
11 02.11.2019 AZS MOS – Brzozów 113:39 (27:8; 31:12; 31:6; 24:13)
12 31.10.2019 Hensfort – Basket 15 82:70 (20:20; 25:21; 14:7; 23:20)
IV kolejka
13 08.11.2019 Basket 15 – Mielec zm.g.
115:61 (27:14; 28:13; 24:17; 36:17)
14 09.11.2019 Brzozów – Hensfort 29:85 (8:14; 6:30; 6:16; 9:25)
15 09.11.2019 Stal – AZS MOS 73:40 (18:16; 18:4; 14:9; 23:11)
16 04.12.2019 Sokół – Kuźnia 34:75 (11:9; 6:29; 7:20; 10:17)
V kolejka
17 23.11.2019 Kuźnia – Mielec 90:50 (28:16; 32:11; 9:13; 21:10)
18 23.11.2019 AZS MOS – Sokół 52:79 (13:20; 14:26; 10:24; 15:9)
19 23.11.2019 Hensfort – Stal 78:72 (19:12; 17:25; 17:16; 25:19)
20 23.11.2019 Basket 15 – Brzozów 188:25 (38:4; 53:0; 42:5; 55:16)
VI kolejka
21 30.11.2019 Mielec – Brzozów 110:53 (23:11; 32:8; 23:12; 32:22)
22 30.11.2019 Stal – Basket 15 50:61 (17:12; 18:19; 5:14; 10:16)
23 27.11.2019 Sokół – Hensfort 75:56 (13:16; 20:14; 17:17; 25:9)
24 30.11.2019 Kuźnia – AZS MOS 79:54 (25:12; 16:14; 22:17; 16:11)
VII kolejka
25 07.12.2019 AZS MOS – Mielec 78:66 (24:15; 16:15; 12:19; 26:17)
26 10.12.2019   Hensfort – Kuźnia 66:91 (20:17; 15:30; 16:24; 15:20)
27 07.12.2019 Basket 15 – Sokół 114:44 (29:10; 33:6; 26:16; 26:12)
28 07.12.2019 Stal – Brzozów – zm.g.
131:35 ;(34:7; 28:10; 25:10; 44:8)
II runda
VIII kolejka
29 14.12.2019 Mielec – Stal 66:79 (14:13; 16:25; 16:21; 20:20)
30 02.02.2020 Brzozów – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
31 08.01.2020 Basket 15 – Kuźnia 66:58 (18:12; 14:21; 15:15; 19:10)
32 14.12.2019 AZS MOS – Hensfort zm.g.
26:82 (4:17; 8:26; 12:23; 2:16)
IX kolejka
33 26.01.2020 Hensfort – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
34 21.12.2019 AZS MOS – Basket 15 59:90 (15:33; 16:11; 12:23; 16:23)
35 21.12.2019 Kuźnia – Brzozów 156:22 (46:1; 38:1; 35:7; 37:13)
36 21.12.2019 Sokół – Stal 53:62 (13:16; 14:17; 20:20; 6:9)
X kolejka
37 04.01.2020 Mielec – Sokół 65:80 (15:25; 18:22; 20:23; 12:10)
38 04.01.2020 Stal – Kuźnia 69:73 (19:23; 18:22; 22:9; 10:19)
39 04.01.2020  Brzozów – AZS MOS 38:67 (14:17; 3:13; 13:21; 8:16)
40 05.02.2020 Basket 15 – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XI kolejka
41 11.01.2020 Mielec – Basket 15 zm.g.
54:104 (19:29; 14:18; 8:18; 13:29)
42 11.01.2020 Hensfort – Brzozów 99:30 (30:1; 31:5; 22:13; 16:11)
43 11.01.2020 AZS MOS – Stal 61:79 (10:13; 10:27; 21:16; 20:22)
44 11.01.2020 Kuźnia – Sokół 77:42 (25:13; 19:12; 19:9; 14:8)
XII kolejka
45 01.02.2020 Mielec – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
46 01.02.2020 Sokół – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
47 01.02.2020 Stal – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
48 18.01.2020 Brzozów – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XIII kolejka
49 08.02.2020 Brzozów – Mielec 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
50 08.02.2020 Basket 15 – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
51 08.02.2020 Hensfort – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
52 08.02.2020 AZS MOS – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XIV kolejka
53 15.02.2020 Mielec – AZS MOS 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
54 15.02.2020 Kuźnia – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
55 15.02.2020 Sokół – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
56 15.02.2020 Brzozów – Stal – zm.g.
00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)