U-14 M – Młodzik sezon 2019/2020

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I BSK KADET Biała Podlaska 4 8 316:219 1,4429
II UKS BASKET 15 Przemyśl 4 8 251:210 1,1952
III START SA Lublin 4 6 283:253 1,1186
IV CSM Kuźnia Koszykówki St. Wola 4 5 256:276 0,9275
V
ZKS STAL Stalowa Wola
4 5 252:273 0,9231
VI HOOPLIFE BASKETBALL Lublin 4 4 178:305 0,5836
VII
UKS III LO Zamość
0 0 00:00 0,0000
VII
Hensfort POSiR Przemyśl 0 0 00:00 0,0000
IX Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 00:00 0,0000
IX UKS BIAŁO-CZARNI Kraśnik 0 0 00:00 0,0000
XI AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0 0 00:00 0,0000
XI
START SA II Lublin 0 0 00:00 0,0000
XIII
BSK Brzozów  

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XV kolejka
57 22.02.2020 HoopLife – Basket 15 – zm.g 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
58 22.02.2020 Start – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
59 23.02.2020 Stal – Kadet 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
60 22.02.2020 Hensfort – III LO – zm.g. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
61
01.03.2020 Rawplug – B-Czarni 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
62
22.03.2020 Start II – Politechnika 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XVI kolejka
63 29.02.2020 Start -Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
64 29.02.2020 Kuźnia – HoopLife 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
65 29.02.2020 Kadet – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XVII kolejka
66 07.03.2020 Basket 15 – Start 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
67 07.03.2020 Kadet – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
68 07.03.2020 Stal – HoopLife 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
II RUNDA
XVIII kolejka
69 14.03.2020 Basket 15 – HoopLife – zm.g 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
70 14.03.2020 Kuźnia – Start 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
71 14.03.2020 Kadet- Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
72 14.03.2020 III LO – Hensfort – zm.g. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
73
14.03.2020 B-Czarni – Rawplug 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
74
14.03.2020 Politechnika – Start II 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XIX kolejka
75 21.03.2020 Stal – Start 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
76 21.03.2020 HoopLife – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
77 21.03.2020 Basket 15 -Kadet 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XX kolejka
78 28.03.2020 Start – Basket 15 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
79 28.03.2020 Kuźnia – Kadet 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
80 28.03.2020 HoopLife – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)

I etap rozgrywek
rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I UKS Basket 15 Przemyśl 14 27 1262:721 1,7503
II CSM Kuźnia Koszykówki 14 25 1250:700 1,7857
III ZKS STAL St. Wola 14 24 1102:767 1,4368
IV Hensfort POSiR Przemyśl 14 23 1028:855 1,2023
V RAWPLUG Sokół Łańcut 14 21 905:909 0,9956
VI Dziki Basket Mielec (PK)
14 17 877:1093 0,8024
VII AZS Politechnika Rzeszowska MOS 14 17 799:1045 0,7646
VIII BSK Brzozów 14 14 483:1616 0,2989

Tabela dodatkowa o VI i VII miejsce

MiejsceDrużynaIl.
meczy
PunktyMałe
punkty
Stosunek
VIDziki Basket Mielec (PK)
23143:1291,1085
VIIAZS Politechnika Rzeszowska MOS23129:1430,9021

Tabela oficjalna

MiejsceDrużynaIl.
meczy
PunktyMałe
punkty
Stosunek
IUKS Basket 15 Przemyśl12231043:6061,7211
IICSM Kuźnia Koszykówki12211051:6101,7230
IIIZKS STAL St. Wola1220951:6451,4744
IVHensfort POSiR Przemyśl1219875:7391,1840
VRAWPLUG Sokół Łańcut1217761:8020,9489
VIAZS Politechnika Rzeszowska MOS1214670:9020,7428
VIIBSK Brzozów1212385:14320,2689

Rozgrywki – Mecze w gr. A

IDDataMeczWynik
I runda
I kolejka
112.10.2019Stal – Mielec72:56 (24:15; 25:11; 11:16; 12:14)
230.10.2019Sokół – Brzozów120:26 (29:0; 34:6; 34:5; 23:15)
305.10.2019Kuźnia – Basket 1552:58 (16:20; 15:16; 14:8; 7:14)
405.10.2019Hensfort – AZS MOS zm.g.
92:52 (16:13; 29:11; 27:14; 20:14)
II kolejka
519.10.2019Mielec – Hensfort66:83 (9:28; 26:18; 20:14; 11:23)
619.10.2019Basket 15 – AZS MOS98:41 (26:7; 22:7; 31:8; 19:19)
719.10.2019Brzozów – Kuźnia26:159 (4:27; 8:49; 5:43; 9:40)
813.11.2019Stal – Sokół80:20 (23:12; 24:6; 14:0; 19:2)
III kolejka
920.11.2019Sokół – Mielec64:42 (14:10; 8:12; 21:10; 21:10)
1006.11.2019Kuźnia – Stal73:83 (20:13; 20:17; 12:20; 17:19; 4:14)
1102.11.2019AZS MOS – Brzozów113:39 (27:8; 31:12; 31:6; 24:13)
1231.10.2019Hensfort – Basket 1582:70 (20:20; 25:21; 14:7; 23:20)
IV kolejka
1308.11.2019Basket 15 – Mielec zm.g.
115:61 (27:14; 28:13; 24:17; 36:17)
1409.11.2019Brzozów – Hensfort29:85 (8:14; 6:30; 6:16; 9:25)
1509.11.2019Stal – AZS MOS73:40 (18:16; 18:4; 14:9; 23:11)
1604.12.2019Sokół – Kuźnia34:75 (11:9; 6:29; 7:20; 10:17)
V kolejka
1723.11.2019Kuźnia – Mielec90:50 (28:16; 32:11; 9:13; 21:10)
1823.11.2019AZS MOS – Sokół52:79 (13:20; 14:26; 10:24; 15:9)
1923.11.2019Hensfort – Stal78:72 (19:12; 17:25; 17:16; 25:19)
2023.11.2019Basket 15 – Brzozów188:25 (38:4; 53:0; 42:5; 55:16)
VI kolejka
2130.11.2019Mielec – Brzozów110:53 (23:11; 32:8; 23:12; 32:22)
2230.11.2019Stal – Basket 1550:61 (17:12; 18:19; 5:14; 10:16)
2327.11.2019Sokół – Hensfort75:56 (13:16; 20:14; 17:17; 25:9)
2430.11.2019Kuźnia – AZS MOS79:54 (25:12; 16:14; 22:17; 16:11)
VII kolejka
2507.12.2019AZS MOS – Mielec78:66 (24:15; 16:15; 12:19; 26:17)
2610.12.2019  Hensfort – Kuźnia66:91 (20:17; 15:30; 16:24; 15:20)
2707.12.2019Basket 15 – Sokół114:44 (29:10; 33:6; 26:16; 26:12)
2807.12.2019Stal – Brzozów – zm.g.
131:35 ;(34:7; 28:10; 25:10; 44:8)
II runda
VIII kolejka
2914.12.2019Mielec – Stal66:79 (14:13; 16:25; 16:21; 20:20)
3002.02.2020Brzozów – Sokół37:78 (6:23; 8:14; 14:20; 9:21)
3108.01.2020Basket 15 – Kuźnia66:58 (18:12; 14:21; 15:15; 19:10)
3214.12.2019AZS MOS – Hensfort zm.g.
26:82 (4:17; 8:26; 12:23; 2:16)
IX kolejka
3302.02.2020Hensfort – Mielec70:50 (18:14; 26:6; 17:19; 9:11)
3421.12.2019AZS MOS – Basket 1559:90 (15:33; 16:11; 12:23; 16:23)
3521.12.2019Kuźnia – Brzozów156:22 (46:1; 38:1; 35:7; 37:13)
3621.12.2019Sokół – Stal53:62 (13:16; 14:17; 20:20; 6:9)
X kolejka
3704.01.2020Mielec – Sokół65:80 (15:25; 18:22; 20:23; 12:10)
3804.01.2020Stal – Kuźnia69:73 (19:23; 18:22; 22:9; 10:19)
3904.01.2020 Brzozów – AZS MOS38:67 (14:17; 3:13; 13:21; 8:16)
4014.02.2020Basket 15 – Hensfort59:52 (15:11; 15:13; 18:12; 11:16)
XI kolejka
4111.01.2020Mielec – Basket 15 zm.g.
54:104 (19:29; 14:18; 8:18; 13:29)
4211.01.2020Hensfort – Brzozów99:30 (30:1; 31:5; 22:13; 16:11)
4311.01.2020AZS MOS – Stal61:79 (10:13; 10:27; 21:16; 20:22)
4411.01.2020Kuźnia – Sokół77:42 (25:13; 19:12; 19:9; 14:8)
XII kolejka
4510.02.2020Mielec – Kuźnia40:109 (4:31; 6:30; 14:26; 16:22)
4601.02.2020Sokół – AZS MOS74:63 (20:19; 14:13; 13:14; 27:17)
4701.02.2020Stal – Hensfort73:41 (18:12; 18:7; 20:10; 17:12)
4818.01.2020Brzozów – Basket 1534:107 (6:31; 9:29; 7:24; 12:23)
XIII kolejka
4916.02.2020Brzozów – Mielec45:74 (5:16; 13:21; 7:17; 20:20)
5011.02.2020Basket 15 – Stal66:50 (20:8; 17:10; 22:18; 7:14)
5111.02.2020Hensfort – Sokół94:83 (25:20; 22:20; 17:23; 22:20)
5208.02.2020AZS MOS – Kuźnia42:79 (13:25; 16:15; 7:18; 6:21)
XIV kolejka
5315.02.2020Mielec – AZS MOS77:51 (19:16; 21:16; 21:11; 16:8)
5413.02.2020Kuźnia – Hensfort79:48 (25:16; 18:12; 17:12; 19:8)
5515.02.2020Sokół – Basket 1559:66 (7:15; 13:15; 11:23; 28:13)
5615.02.2020Brzozów – Stal – zm.g.
44:129 (4:45; 4:34; 10:27; 26:23)