U-16 M – Kadet sezon 2019/2020

I etap rozgrywek
rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Hensfort POSiR Przemyśl 11 22 1278:528 2,4205
II CSM Kuźnia Koszykówki 10 18 835:443 1,8849
III AZS Politechnika Rzesz. MOS 9 16 847:610 1,3885
IV RAWPLUG Sokół Łańcut 9 13 643:645 0,9969
V ZKS STAL St. Wola (PK)
11 13 618:908 0,66806
VI KKK MOSiR Krosno 10 12 522:815 0,6405
VII BSK Brzozów 10 11 318:1112 0,2860

Tabela oficjalna

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Hensfort POSiR Przemyśl 9 18 1041:444 2,3446
II CSM Kuźnia Koszykówki 8 14 670:365 1,8356
III AZS Politechnika Rzesz. MOS 7 12 635:509 1,2475
IV RAWPLUG Sokół Łańcut 8 11 581:589 0,9864
V BSK Brzozów 8 9 249:925 0,2692
VI KKK MOSiR Krosno 8 8 359:703 0,5107

Rozgrywki – Mecze w gr. A

ID Data Mecz Wynik
I runda
I kolejka
1 06.10.2019 Sokół – pauza pauza
2 06.10.2019 MOSiR Kr. – Stal 78:67 (22:23; 22:16; 18:12; 16:16)
3 11.10.2019 Kuźnia – Brzozów 111:8 (18:3; 29:0; 35:5; 29:0)
4 05.10.2019 Hensfort POSiR – AZS Polit. 106:64 (29:15; 23:21; 26:10; 28:18)
II kolejka
5 13.10.2019 pauza – AZS Polit. pauza
6 16.10.2019 Hensfort POSiR – Brzozów – zm.g.
150:22 (33:8; 41:0; 36:6; 40:8)
7 13.10.2019 Stal – Kuźnia 41:80 (9:32; 5:16; 8:14; 19:18)
8 13.10.2019 Sokół – MOSiR Kr. 73:53 (16:12; 23:10; 16:20; 18:11)
III kolejka
9 20.10.2019 MOSiR Kr. – pauza pauza
10 20.10.2019 Sokół – Kuźnia zm.g.
73:86 (14:26; 17:17; 18:29; 24:14)
11 17.10.2019 Hensfort POSiR – Stal 141:47 (37:8; 43:16; 34:14; 27:9)
12 20.10.2019 AZS Polit. – Brzozów 118:40 (35:6; 28:11; 29:13; 26:10)
IV kolejka
13 27.10.2019 pauza – Brzozów pauza
14 27.10.2019 Stal – AZS Polit. 59:91 (12:16; 22:31; 13:10; 12:34)
15 23.10.2019 Sokół – Hensfort POSiR 55:83 (14:27; 6:18; 19:15; 16:23)
16 27.10.2019 MOSiR Kr. – Kuźnia 23:79 (7:25; 9:14; 2:13; 5:27)
V kolejka
17 03.11.2019 Kuźnia – pauza pauza
18 12.11.2019 Hensfort POSiR – MOSiR Kr. 161:33 (31:14; 43:6; 39:6; 48:7)
19 03.11.2019 AZS Polit. – Sokół 88:74 (21:16; 25:15; 14:14; 28:29)
20 03.11.2019 Brzozów – Stal 41:104 (7:24; 9:27; 16:24; 9:29)
VI kolejka
21 10.11.2019 pauza – Stal pauza
22 10.11.2019 Sokół – Brzozów 113:27 (21:6; 31:2; 33:13; 28:6)
23 10.11.2019 MOSiR Kr. – AZS Polit. 58:85 (19:24; 13:23; 11:15; 15:23)
24 08.11.2019 Kuźnia – Hensfort POSiR 49:66 (14:19; 13:13; 13:17; 9:17)
VII kolejka
25 17.11.2019 Hensfort POSiR – pauza pauza
26 17.11.2019 AZS Polit. – Kuźnia 77:76 (25:17; 20:16; 15:19; 17:24)
27 17.11.2019 Brzozów – MOSiR Kr. 56:50 (16:8; 7:14; 13:14; 20:14)
28 17.11.2019 Stal – Sokół 56:62 (6:14; 4:21; 24:13; 22:14)
II runda
VIII kolejka
29 24.11.2019 pauza – Sokół pauza
30 24.11.2019 Stal – MOSiR Kr. 45:85 (6:17; 13:19; 16:23; 10:26)
31 24.11.2019 Brzozów – Kuźnia 30:108 (9:24; 2:23; 6:28; 13:33)
32 24.11.2019 AZS Polit. – Hensfort POSiR 81:111 (23:21; 25:23; 19:32; 14:35)
IX kolejka
33 01.12.2019 AZS Polit.- pauza pauza
34 25.11.2019 Brzozów – Hensfort POSiR – zm.g.
22:153 (4:40; 7:37; 7:35; 4:41)
35 01.12.2019 Kuźnia – Stal 85:37 (23:3; 28:12; 11:11; 23:11)
36 30.11.2019 MOSiR Kr. – Sokół 53:76 (14:18; 10:21; 19:12; 10:25)
X kolejka
37 08.12.2019 pauza – MOSiR Kr. pauza
38 06.12.2019 Kuźnia – Sokół zm.g.
77:41 (23:3; 14:18; 19:12; 21:8)
39 08.12.2019 Stal – Hensfort POSiR 37:96 (8:16; 15:29; 5:24; 9:27)
40 08.12.2019 Brzozów – AZS Polit. 44:122 (7:35; 5:37; 20:25; 12:25)
XI kolejka
41 15.12.2019 Brzozów – pauza pauza
42 15.12.2019 AZS Polit. – Stal 121:42 (24:11; 41:10; 28:10; 28:11)
43 11.12.2019 Hensfort POSiR – Sokół 122:76 (22:16; 29:29; 39:17; 32:14)
44 15.12.2019 Kuźnia – MOSiR Kr. 84:47 (21:11; 19:17; 23:14; 21:5)
XII kolejka
45 05.01.2020 pauza – Kuźnia pauza
46 05.01.2020 MOSiR Kr. – Hensfort POSiR 42:89 (13:16; 13:27; 6:25; 10:21)
47 31.01.2020 Sokół – AZS Polit. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
48 05.01.2020 Stal – Brzozów 83:28 (19:8; 28:6; 19:8; 17:6)
XIII kolejka
49 02.02.2020 Stal – pauza pauza
50 02.02.2020 Brzozów – Sokół 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
51 02.02.2020 AZS Polit. – MOSiR Kr. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
52 02.02.2020 Hensfort POSiR – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XIV kolejka
53 09.02.2020 pauza – Hensfort POSiR pauza
54 09.02.2020 Kuźnia – AZS Polit. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
55 09.02.2020 MOSiR Kr. – Brzozów 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
56 09.02.2020 Sokół – Stal 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)