U-16 M – Kadet sezon 2019/2020

II etap rozgrywek – rozgrywki strefowe (wspólne)

Tabela rozgrywek wspólnych

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I MKS START SA Lublin 5 10 434:278 1,5612
II Hensfort POSiR Przemyśl 4 8 360:248 1,4516
III BSK KADET Biała Podlaska 5 7 331:340 0,9735
IV AZS Politechnika Rzeszów MOS
5 7 364:425 0,8565
V St. HOOPLIFE BASKETBALL Lublin 4 5 223:307 0,7264
VI CSM Kuźnia Stalowa Wola 5 5 294:408 0,7206
VII RAWPLUG Sokół Łańcut
1 2 103:53 1,9434
VIII UKS BIAŁO-CZARNI Kraśnik 1 1 53:103 0,5146
IX KKK MOSiR Krosno  
X BSK Brzozów  

Mecze II etapu rozgrywek

ID Data Mecz Wynik
I RUNDA
XV kolejka
57 22.02.2020 Hensfort – HoopLife – zm.g. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
58 16.02.2020 Politechnika – Kadet 65:69 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
59 17.02.2020 Start – Kuźnia 111:52 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
60 16.02.2020 Rawplug – B.-Czarni 103:53(00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XVI kolejka
61 23.02.2020 Kuźnia – Kadet 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
62 23.02.2020 HoopLife – Politechnika 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
63 23.02.2020 Hensfort – Start 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XVII kolejka
64 09.03.2020 Kadet – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
65 01.03.2020 Politechnika – Start 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
66 01.03.2020 HoopLife – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
II RUNDA
XVIII kolejka
67 08.03.2020 HoopLife – Hensfort – zm.g. 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
68 08.03.2020 Kadet – Politechnika 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
69 08.03.2020 Kuźnia – Start 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
70 08.03.2020 B.-Czarni – Rawplug 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XIX kolejka
71 15.03.2020 Kadet – Kuźnia 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
72 15.03.2020 Politechnika – HoopLife 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
73 15.03.2020 Start – Hensfort 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
XX kolejka
74 22.03.2020 Hensfort – Kadet 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
75 22.03.2020 Start – Politechnika 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)
76 22.03.2020 Kuźnia – HoopLife 00:00 (00:00; 00:00; 00:00; 00:00)

I etap rozgrywek
rozgrywki w gr. A (podkarpackiej)

Tabela rozgrywek

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Hensfort POSiR Przemyśl 12 24 1355:582 2,3282
II AZS Politechnika Rzesz. MOS 12 21 1103:806 1,3685
III CSM Kuźnia Koszykówki 12 20 952:597 1,5946
IV RAWPLUG Sokół Łańcut 12 19 913:799 1,1427
V KKK MOSiR Krosno 12 15 658:966 0,6812
VI ZKS STAL St. Wola (PK)
12 14 665:997 0,66806
VII BSK Brzozów 12 13 397:1296 0,3063

Tabela oficjalna

Miejsce Drużyna Il.
meczy
Punkty Małe
punkty
Stosunek
I Hensfort POSiR Przemyśl 10 20 1118:498 2,2450
II AZS Politechnika Rzesz. MOS 10 17 891:705 1,2638
III CSM Kuźnia Koszykówki 10 16 787:519 1,5164
IV RAWPLUG Sokół Łańcut 10 15 762:696 1,0948
V KKK MOSiR Krosno 10 11 495:854 0,5796
VI BSK Brzozów 10 11 328:1109 0,2958

Rozgrywki – Mecze w gr. A

ID Data Mecz Wynik
I runda
I kolejka
1 06.10.2019 Sokół – pauza pauza
2 06.10.2019 MOSiR Kr. – Stal 78:67 (22:23; 22:16; 18:12; 16:16)
3 11.10.2019 Kuźnia – Brzozów 111:8 (18:3; 29:0; 35:5; 29:0)
4 05.10.2019 Hensfort POSiR – AZS Polit. 106:64 (29:15; 23:21; 26:10; 28:18)
II kolejka
5 13.10.2019 pauza – AZS Polit. pauza
6 16.10.2019 Hensfort POSiR – Brzozów – zm.g.
150:22 (33:8; 41:0; 36:6; 40:8)
7 13.10.2019 Stal – Kuźnia 41:80 (9:32; 5:16; 8:14; 19:18)
8 13.10.2019 Sokół – MOSiR Kr. 73:53 (16:12; 23:10; 16:20; 18:11)
III kolejka
9 20.10.2019 MOSiR Kr. – pauza pauza
10 20.10.2019 Sokół – Kuźnia zm.g.
73:86 (14:26; 17:17; 18:29; 24:14)
11 17.10.2019 Hensfort POSiR – Stal 141:47 (37:8; 43:16; 34:14; 27:9)
12 20.10.2019 AZS Polit. – Brzozów 118:40 (35:6; 28:11; 29:13; 26:10)
IV kolejka
13 27.10.2019 pauza – Brzozów pauza
14 27.10.2019 Stal – AZS Polit. 59:91 (12:16; 22:31; 13:10; 12:34)
15 23.10.2019 Sokół – Hensfort POSiR 55:83 (14:27; 6:18; 19:15; 16:23)
16 27.10.2019 MOSiR Kr. – Kuźnia 23:79 (7:25; 9:14; 2:13; 5:27)
V kolejka
17 03.11.2019 Kuźnia – pauza pauza
18 12.11.2019 Hensfort POSiR – MOSiR Kr. 161:33 (31:14; 43:6; 39:6; 48:7)
19 03.11.2019 AZS Polit. – Sokół 88:74 (21:16; 25:15; 14:14; 28:29)
20 03.11.2019 Brzozów – Stal 41:104 (7:24; 9:27; 16:24; 9:29)
VI kolejka
21 10.11.2019 pauza – Stal pauza
22 10.11.2019 Sokół – Brzozów 113:27 (21:6; 31:2; 33:13; 28:6)
23 10.11.2019 MOSiR Kr. – AZS Polit. 58:85 (19:24; 13:23; 11:15; 15:23)
24 08.11.2019 Kuźnia – Hensfort POSiR 49:66 (14:19; 13:13; 13:17; 9:17)
VII kolejka
25 17.11.2019 Hensfort POSiR – pauza pauza
26 17.11.2019 AZS Polit. – Kuźnia 77:76 (25:17; 20:16; 15:19; 17:24)
27 17.11.2019 Brzozów – MOSiR Kr. 56:50 (16:8; 7:14; 13:14; 20:14)
28 17.11.2019 Stal – Sokół 56:62 (6:14; 4:21; 24:13; 22:14)
II runda
VIII kolejka
29 24.11.2019 pauza – Sokół pauza
30 24.11.2019 Stal – MOSiR Kr. 45:85 (6:17; 13:19; 16:23; 10:26)
31 24.11.2019 Brzozów – Kuźnia 30:108 (9:24; 2:23; 6:28; 13:33)
32 24.11.2019 AZS Polit. – Hensfort POSiR 81:111 (23:21; 25:23; 19:32; 14:35)
IX kolejka
33 01.12.2019 AZS Polit.- pauza pauza
34 25.11.2019 Brzozów – Hensfort POSiR – zm.g.
22:153 (4:40; 7:37; 7:35; 4:41)
35 01.12.2019 Kuźnia – Stal 85:37 (23:3; 28:12; 11:11; 23:11)
36 30.11.2019 MOSiR Kr. – Sokół 53:76 (14:18; 10:21; 19:12; 10:25)
X kolejka
37 08.12.2019 pauza – MOSiR Kr. pauza
38 06.12.2019 Kuźnia – Sokół zm.g.
77:41 (23:3; 14:18; 19:12; 21:8)
39 08.12.2019 Stal – Hensfort POSiR 37:96 (8:16; 15:29; 5:24; 9:27)
40 08.12.2019 Brzozów – AZS Polit. 44:122 (7:35; 5:37; 20:25; 12:25)
XI kolejka
41 15.12.2019 Brzozów – pauza pauza
42 15.12.2019 AZS Polit. – Stal 121:42 (24:11; 41:10; 28:10; 28:11)
43 11.12.2019 Hensfort POSiR – Sokół 122:76 (22:16; 29:29; 39:17; 32:14)
44 15.12.2019 Kuźnia – MOSiR Kr. 84:47 (21:11; 19:17; 23:14; 21:5)
XII kolejka
45 05.01.2020 pauza – Kuźnia pauza
46 05.01.2020 MOSiR Kr. – Hensfort POSiR 42:89 (13:16; 13:27; 6:25; 10:21)
47 31.01.2020 Sokół – AZS Polit. 74:73 (14:15; 27:21; 20:17; 13:20)
48 05.01.2020 Stal – Brzozów 83:28 (19:8; 28:6; 19:8; 17:6)
XIII kolejka
49 02.02.2020 Stal – pauza pauza
50 02.02.2020 Brzozów – Sokół 34:107 (6:26; 10:27; 9:24; 9:30)
51 02.02.2020 AZS Polit. – MOSiR Kr. 106:59 (25:7; 30:11; 26:20; 25:21)
52 02.02.2020 Hensfort POSiR – Kuźnia 77:54 (22:15; 20:11; 19:19; 16:9)
XIV kolejka
53 09.02.2020 pauza – Hensfort POSiR pauza
54 09.02.2020 Kuźnia – AZS Polit. 63:77 (15:17; 30:20; 8:23; 10:17)
55 09.02.2020 MOSiR Kr. – Brzozów 77:45 (17:14; 20:10; 20:12; 20:9)
56 09.02.2020 Sokół – Stal 89:47 (22:9; 17:18; 25:6; 25:14)