Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-15 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O miejsca 1-4
O 5 miejsce
O 7 miejsce
O 9 miejsce
O 11 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Maksymilian Bar
Kuźnia SMS Stalowa Wola
14
55
3.93
93
6.64
59.1
2.
Karol Ledochowski
UKS Basket 15 Przemyśl
14
43
3.07
78
5.57
55.1
3.
Mateusz Olech
UKS Basket 15 Przemyśl
14
39
2.79
63
4.50
61.9
4.
Wojciech Baran
ZKS Stal Stalowa Wola
12
36
3.00
85
7.08
42.4
5.
Marcin Paterek
ZKS Stal Stalowa Wola
12
35
2.92
61
5.08
57.4
6.
Bruno Chalicki
Hensfort POSIR Przemyśl
9
34
3.78
70
7.78
48.6
7.
Mateusz Rajchert
Resan AZS Politechnika Rzeszowska
8
30
3.75
56
7.00
53.6
8.
Nikodem Jaźwa
Rawlplug Sokół Łańcut
11
30
2.73
61
5.55
49.2
9.
Mateusz Firlit
Rawlplug Sokół Łańcut
12
29
2.42
44
3.67
65.9
10.
Jakub Szafranek
Kuźnia SMS Stalowa Wola
14
25
1.79
59
4.21
42.4
11.
Mateusz Barszczak
Hensfort POSIR Przemyśl
12
25
2.08
41
3.42
61
12.
Maciej Paterek
ZKS Stal Stalowa Wola
12
23
1.92
42
3.50
54.8
13.
Łukasz Krzek
ZKS Stal Stalowa Wola
12
23
1.92
39
3.25
59
14.
Constantino Mak
UKS Basket 15 Przemyśl
14
19
1.36
33
2.36
57.6
15.
Filip Olejarz
Hensfort POSIR Przemyśl
12
16
1.33
41
3.42
39
16.
Adrian Kijanka
Hensfort POSIR Przemyśl
12
14
1.17
39
3.25
35.9
17.
Jakub Kawalec
ZKS Stal Stalowa Wola
12
14
1.17
28
2.33
50
18.
Adrian Nycz
Rawlplug Sokół Łańcut
12
14
1.17
37
3.08
37.8
19.
Kacper Kędra
ZKS Stal Stalowa Wola
11
13
1.18
26
2.36
50
20.
Marcel Skiba
BSK Kadet Biała Podlaska
4
12
3.00
23
5.75
52.2
21.
Mateusz Bielecki
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
2
12
6.00
19
9.50
63.2
22.
Szymon Frańczak
Hensfort POSIR Przemyśl
11
12
1.09
26
2.36
46.2
23.
Eryk Puzio
Resan AZS Politechnika Rzeszowska
11
11
1.00
27
2.45
40.7
24.
Michał Turewicz
MKS Start Lublin
4
11
2.75
19
4.75
57.9
25.
Krystian Władyczuk
BSK Kadet Biała Podlaska
4
11
2.75
19
4.75
57.9
26.
Mateusz Bukowiński
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
2
10
5.00
12
6.00
83.3
27.
Paweł Żukowski
Resan AZS Politechnika Rzeszowska
12
9
0.75
34
2.83
26.5
28.
Kacper Popielewicz
BSK Kadet Biała Podlaska
4
9
2.25
13
3.25
69.2
29.
Michał Jaworski
UKS III LO 2 Zamość
2
8
4.00
19
9.50
42.1
30.
Cyprian Drążyk
MKS Start Lublin
4
7
1.75
15
3.75
46.7
31.
Mateusz Wodyk
UKS III LO I Zamość
2
6
3.00
12
6.00
50
32.
Wojciech Szot
UKS Biało-Czarni Kraśnik
2
6
3.00
12
6.00
50
33.
Jakub Szarlip
BSK Kadet Biała Podlaska
3
5
1.67
13
4.33
38.5
34.
Tymoteusz Lis
UKS III LO I Zamość
2
4
2.00
6
3.00
66.7
35.
Marcel Nieścior
UKS III LO I Zamość
2
3
1.50
11
5.50
27.3
36.
Jakub Prokop
UKS Biało-Czarni Kraśnik
2
3
1.50
9
4.50
33.3
37.
Szymon Kasperski
MKS Start Lublin
4
3
0.75
8
2.00
37.5
38.
Mikołaj Bukowiński
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
2
2
1.00
5
2.50
40
39.
Karol Kowalski
UKS Biało-Czarni Kraśnik
2
2
1.00
6
3.00
33.3
40.
Mikołaj Kasprowicz
UKS III LO 2 Zamość
2
2
1.00
8
4.00
25
41.
Maciej Budzyński
UKS III LO I Zamość
2
2
1.00
4
2.00
50
42.
Mateusz Wróbel
UKS Biało-Czarni Kraśnik
1
2
2.00
6
6.00
33.3
43.
Bartosz Rajzyngier
UKS Biało-Czarni Kraśnik
2
2
1.00
4
2.00
50
44.
Kamil Seregiet
UKS III LO 2 Zamość
2
1
0.50
6
3.00
16.7
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy