Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-14 K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Maja Kusiak
Bogdanka AZS UMCS Lublin
5
29
5.80
44
8.80
65.9
2.
Anita Kuniewicz
Bogdanka AZS UMCS Lublin
4
14
3.50
26
6.50
53.8
3.
Natalia Pyrcz
MLKS-MOS Rzeszów
7
16
2.29
48
6.86
33.3
4.
Izabela Kołacz
ZKS Stal Stalowa Wola
8
16
2.00
46
5.75
34.8
5.
Sabina Kublin
UKS Lotnik Wierzawice
8
14
1.75
26
3.25
53.8
6.
Diana Wytrwał
MLKS-MOS Rzeszów
7
11
1.57
26
3.71
42.3
7.
Nikola Pogorzelska
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
12
1.50
28
3.50
42.9
8.
Emilia Pogoda
ZKS Stal Stalowa Wola
5
7
1.40
16
3.20
43.8
9.
Marcelina Kojder
UKS Lotnik Wierzawice
8
11
1.38
20
2.50
55
10.
Wiktoria Dyś
Bogdanka AZS UMCS Lublin
6
8
1.33
16
2.67
50
11.
Kamila Wawro
Rawlplug Sokół Łańcut
7
9
1.29
23
3.29
39.1
12.
Amelia Wesołowska
MLKS-MOS Rzeszów
7
8
1.14
16
2.29
50
13.
Aleksandra Leszczak
UKS Lotnik Wierzawice
8
9
1.13
23
2.88
39.1
14.
Bianka Góra
MLKS-MOS Rzeszów
8
8
1.00
18
2.25
44.4
15.
Joanna Niemczak
Rawlplug Sokół Łańcut
6
6
1.00
16
2.67
37.5
16.
Oliwia Piziak
UKS Lotnik Wierzawice
8
8
1.00
22
2.75
36.4
17.
Wiktoria Janusz
MLKS-MOS Rzeszów
8
8
1.00
20
2.50
40
18.
Julia Ogorzały
Rawlplug Sokół Łańcut
7
6
0.86
19
2.71
31.6
19.
Wiktoria Jędrejko
Rawlplug Sokół Łańcut
7
5
0.71
22
3.14
22.7
20.
Maja Sakra
SPZ WJM Błażowa
7
5
0.71
19
2.71
26.3
21.
Zuzanna Florek
Bogdanka AZS UMCS Lublin
7
5
0.71
20
2.86
25
22.
Alicja Szwedo
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8
5
0.63
19
2.38
26.3
23.
Kinga Kluk
ZKS Stal Stalowa Wola
8
4
0.50
21
2.63
19
24.
Martyna Pałka
ZKS Stal Stalowa Wola
8
4
0.50
18
2.25
22.2
25.
Julia Ulman
Rawlplug Sokół Łańcut
7
3
0.43
20
2.86
15
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy