Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2004/2005
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Oddane rzuty wolne śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Wojciech Ziółkowski
PBG Basket Poznań
2
13
6.50
16
8.00
81.3
2.
Paweł Surówka
Sportowiec Częstochowa
3
15
5.00
22
7.33
68.2
3.
Roman Prawica
ZKS Stal Stalowa Wola
6
32
5.33
42
7.00
76.2
4.
Dawid Witos
Kotwica Kołobrzeg
5
21
4.20
33
6.60
63.6
5.
Marcin Flieger
Kotwica Kołobrzeg
4
19
4.75
26
6.50
73.1
6.
Łukasz Pacocha
ŁKS Łódź
6
30
5.00
38
6.33
78.9
7.
Przemysław Łuszczewski
Viking Gdynia
6
26
4.33
36
6.00
72.2
8.
Michał Saran
Sportowiec Częstochowa
3
9
3.00
18
6.00
50
9.
Piotr Miś
PTG Sokół Łańcut
6
25
4.17
35
5.83
71.4
10.
Łukasz Majewski
AZS Politechnika Radomska
6
23
3.83
34
5.67
67.6
11.
Paweł Kosior
Siarka Tarnobrzeg
3
13
4.33
16
5.33
81.3
12.
Paweł Pydych
ZKS Stal Stalowa Wola
6
26
4.33
31
5.17
83.9
13.
Sławomir Olszewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
20
3.33
30
5.00
66.7
14.
Piotr Nizioł
KS Spójnia Stargard
6
26
4.33
30
5.00
86.7
15.
Wojciech Kukuczka
Kotwica Kołobrzeg
5
17
3.40
24
4.80
70.8
16.
Piotr Janowicz
PBG Basket Poznań
3
9
3.00
14
4.67
64.3
17.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
20
3.33
28
4.67
71.4
18.
Jarosław Kalinowski
Polpak S.A. Świecie
5
16
3.20
22
4.40
72.7
19.
Grzegorz Ożóg
Siarka Tarnobrzeg
3
11
3.67
13
4.33
84.6
20.
Sebastian Kobiela
Viking Gdynia
6
21
3.50
25
4.17
84
21.
Grzegorz Taberski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
20
3.33
25
4.17
80
22.
Bartłomiej Szczepaniak
ŁKS Łódź
6
20
3.33
25
4.17
80
23.
Marcin Malcherczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
6
14
2.33
24
4.00
58.3
24.
Marcin Malczyk
MTS Basket Kwidzyn
6
17
2.83
24
4.00
70.8
25.
Bartłomiej Józefowicz
Victoria Górnik Wałbrzych
5
15
3.00
20
4.00
75
26.
Krzysztof Mielczarek
Viking Gdynia
6
14
2.33
23
3.83
60.9
27.
Łukasz Grzegorzewski
Alba Chorzów
6
11
1.83
23
3.83
47.8
28.
Witalij Kowalenko
Znicz Jarosław
4
9
2.25
15
3.75
60
29.
Tomasz Milewski
Sportowiec Częstochowa
3
6
2.00
11
3.67
54.5
30.
Paweł Gołdziński
PBG Basket Poznań
3
4
1.33
11
3.67
36.4
31.
Piotr Ucinek
ZKS Stal Stalowa Wola
5
15
3.00
18
3.60
83.3
32.
Piotr Plutka
AZS Politechnika Radomska
4
11
2.75
14
3.50
78.6
33.
Grzegorz Kordas
Znicz Jarosław
4
11
2.75
14
3.50
78.6
34.
Brahima Konare
Kotwica Kołobrzeg
5
10
2.00
17
3.40
58.8
35.
Wojciech Leśniak
ŁKS Łódź
6
11
1.83
20
3.33
55
36.
Tomasz Przewrocki
Znicz Jarosław
4
12
3.00
13
3.25
92.3
37.
Marcin Sterenga
Victoria Górnik Wałbrzych
5
15
3.00
16
3.20
93.8
38.
Daniel Wall
AZS Politechnika Radomska
5
10
2.00
16
3.20
62.5
39.
Jakub Danyuma
ŁKS Łódź
5
9
1.80
16
3.20
56.3
40.
Marcin Ecka
PTG Sokół Łańcut
6
11
1.83
19
3.17
57.9
41.
Radosław Basiński
Alba Chorzów
6
10
1.67
19
3.17
52.6
42.
Artur Gliszczyński
Viking Gdynia
6
16
2.67
19
3.17
84.2
43.
Zbigniew Doliński
Alba Chorzów
6
11
1.83
19
3.17
57.9
44.
Łukasz Łukaszewicz
Alba Chorzów
5
7
1.40
15
3.00
46.7
45.
Maciej Miller
Siarka Tarnobrzeg
3
7
2.33
9
3.00
77.8
46.
Tomasz Wojdyła
MTS Basket Kwidzyn
6
12
2.00
18
3.00
66.7
47.
Artur Olszanecki
Kotwica Kołobrzeg
5
8
1.60
15
3.00
53.3
48.
Maciej Wieszczak
PBG Basket Poznań
2
4
2.00
6
3.00
66.7
49.
Hubert Mazur
KS Spójnia Stargard
6
12
2.00
17
2.83
70.6
50.
Bartosz Potulski
MTS Basket Kwidzyn
6
9
1.50
17
2.83
52.9
51.
Michał Baran
PTG Sokół Łańcut
5
10
2.00
14
2.80
71.4
52.
Henryk Bieleń
ZKS Stal Stalowa Wola
6
12
2.00
16
2.67
75
53.
Piotr Kardaś
AZS Politechnika Radomska
6
12
2.00
16
2.67
75
54.
Tomasz Andrzejewski
MTS Basket Kwidzyn
6
8
1.33
15
2.50
53.3
55.
Robert Kozaczka
Victoria Górnik Wałbrzych
5
5
1.00
12
2.40
41.7
56.
Marcin Kowalski
Victoria Górnik Wałbrzych
5
9
1.80
12
2.40
75
57.
Przemysław Migała
Sportowiec Częstochowa
3
4
1.33
7
2.33
57.1
58.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
3
6
2.00
7
2.33
85.7
59.
Krystian Skonieczny
PBG Basket Poznań
3
3
1.00
7
2.33
42.9
60.
Robert Grzyb
ZKS Stal Stalowa Wola
6
8
1.33
14
2.33
57.1
61.
Tomasz Włodarczyk
Siarka Tarnobrzeg
3
7
2.33
7
2.33
100
62.
Grzegorz Szczotka
Znicz Jarosław
4
7
1.75
9
2.25
77.8
63.
Maciej Piątek
Znicz Jarosław
4
8
2.00
9
2.25
88.9
64.
Andrzej Molenda
Polpak S.A. Świecie
5
10
2.00
11
2.20
90.9
65.
Tomasz Nowak
ŁKS Łódź
6
7
1.17
13
2.17
53.8
66.
Łukasz Olejnik
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
12
2.00
13
2.17
92.3
67.
Sławomir Buczyniak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
6
9
1.50
13
2.17
69.2
68.
Marcin Salamonik
Alba Chorzów
6
9
1.50
12
2.00
75
69.
Łukasz Biela
KS Spójnia Stargard
6
9
1.50
12
2.00
75
70.
Michał Nikiel
Viking Gdynia
6
9
1.50
12
2.00
75
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy