Podkarpacki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 2 Gospodarz: Wierzawice / ZSL Leżajsk

19.11.2023 10:00 Wierzawice / ZSL Leżajsk - Basket School Ropczyce 69:30
19.11.2023 11:15 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - Wisłoka Dębica 41:47
19.11.2023 12:30 Basket School Ropczyce - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 64:27
19.11.2023 13:45 Wisłoka Dębica - Wierzawice / ZSL Leżajsk 38:67

1 kolejka

19.11.2023 10:00 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - KKK MOSiR Krosno 53:65

Turniej 1 Gospodarz: CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola

26.11.2023 10:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - UKS Basket 15 Przemyśl 52:38
26.11.2023 11:15 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - PTG Sokół Łańcut 83:13
26.11.2023 12:30 UKS Basket 15 Przemyśl - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg 23:40
26.11.2023 13:45 PTG Sokół Łańcut - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 35:50

Turniej 4 Gospodarz: Stowarzyszenie Wilki Rzeszów

10.12.2023 09:00 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 64:17
10.12.2023 10:00 KKK MOSiR Krosno - Wierzawice / ZSL Leżajsk 65:29
10.12.2023 11:00 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - KKK MOSiR Krosno 18:57
10.12.2023 12:00 Wierzawice / ZSL Leżajsk - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów 33:70

Turniej 3 Gospodarz: Wisłoka Dębica

10.12.2023 10:00 Wisłoka Dębica - PTG Sokół Łańcut 28:39
10.12.2023 11:00 Basket School Ropczyce - UKS Basket 15 Przemyśl 27:48
10.12.2023 12:00 PTG Sokół Łańcut - Basket School Ropczyce 37:38
10.12.2023 13:00 UKS Basket 15 Przemyśl - Wisłoka Dębica 51:9

2 kolejka

21.12.2023 17:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg 56:68

3 kolejka

14.01.2024 10:00 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - Wierzawice / ZSL Leżajsk 43:63

Turniej 5 Gospodarz: Basket School Ropczyce

14.01.2024 10:00 Basket School Ropczyce - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 51:74
14.01.2024 11:15 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Wisłoka Dębica 48:28
14.01.2024 12:30 Wisłoka Dębica - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg 32:107
14.01.2024 13:45 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - Basket School Ropczyce 75:34

Turniej 6 Gospodarz: PTG Sokół Łańcut

14.01.2024 11:00 PTG Sokół Łańcut - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów 15:53
14.01.2024 12:15 UKS Basket 15 Przemyśl - KKK MOSiR Krosno 34:46
14.01.2024 13:30 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - UKS Basket 15 Przemyśl 61:35
14.01.2024 14:45 KKK MOSiR Krosno - PTG Sokół Łańcut 49:15

Turniej 7 Gospodarz: RESAN AZS Politechnika Rzeszowska

21.01.2024 09:00 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 11:85
21.01.2024 10:15 Wierzawice / ZSL Leżajsk - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg 26:76
21.01.2024 11:30 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Wierzawice / ZSL Leżajsk 85:38
21.01.2024 12:45 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 110:29

Turniej 8 Gospodarz: KKK MOSiR Krosno

28.01.2024 10:00 KKK MOSiR Krosno - Basket School Ropczyce 75:21
28.01.2024 11:15 Wisłoka Dębica - KKK MOSiR Krosno 13:104
28.01.2024 12:30 Basket School Ropczyce - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów 28:87
28.01.2024 13:45 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - Wisłoka Dębica 95:20

4 kolejka

28.01.2024 10:00 UKS Basket 15 Przemyśl - PTG Sokół Łańcut 77:62

Turniej 9 Gospodarz: Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg

18.02.2024 09:30 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów 40:35
18.02.2024 10:45 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - KKK MOSiR Krosno 35:48
18.02.2024 12:15 KKK MOSiR Krosno - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg 35:45
18.02.2024 13:30 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 52:51

5 kolejka

18.02.2024 11:00 Wisłoka Dębica - Basket School Ropczyce 61:68

Turniej 10 Gospodarz: UKS Basket 15 Przemyśl

10.03.2024 10:00 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - PTG Sokół Łańcut --:--
10.03.2024 10:00 Wierzawice / ZSL Leżajsk - UKS Basket 15 Przemyśl --:--
10.03.2024 11:30 UKS Basket 15 Przemyśl - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska --:--
10.03.2024 11:30 PTG Sokół Łańcut - Wierzawice / ZSL Leżajsk --:--

6 kolejka

03.03.2024 KKK MOSiR Krosno - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów --:--

Turniej 12 Gospodarz: RESAN AZS Politechnika Rzeszowska

03.03.2024 Wisłoka Dębica - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska --:--
03.03.2024 Basket School Ropczyce - Wierzawice / ZSL Leżajsk --:--
03.03.2024 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - Basket School Ropczyce --:--
03.03.2024 Wierzawice / ZSL Leżajsk - Wisłoka Dębica --:--

Turniej 11 Gospodarz: Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg

14.04.2024 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - UKS Basket 15 Przemyśl --:--
14.04.2024 UKS Basket 15 Przemyśl - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola --:--
14.04.2024 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - PTG Sokół Łańcut --:--
14.04.2024 PTG Sokół Łańcut - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg --:--

Turniej 13 Gospodarz: Basket School Ropczyce

17.03.2024 Basket School Ropczyce - PTG Sokół Łańcut --:--
17.03.2024 Wisłoka Dębica - UKS Basket 15 Przemyśl --:--
17.03.2024 PTG Sokół Łańcut - Wisłoka Dębica --:--
17.03.2024 UKS Basket 15 Przemyśl - Basket School Ropczyce --:--

Turniej 14 Gospodarz: KKK MOSiR Krosno

17.03.2024 KKK MOSiR Krosno - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska --:--
17.03.2024 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - Wierzawice / ZSL Leżajsk --:--
17.03.2024 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów --:--
17.03.2024 Wierzawice / ZSL Leżajsk - KKK MOSiR Krosno --:--

7 kolejka

17.03.2024 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola --:--

Turniej 16 Gospodarz: UKS Basket 15 Przemyśl

07.04.2024 KKK MOSiR Krosno - UKS Basket 15 Przemyśl --:--
07.04.2024 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - PTG Sokół Łańcut --:--
07.04.2024 PTG Sokół Łańcut - KKK MOSiR Krosno --:--
07.04.2024 UKS Basket 15 Przemyśl - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów --:--

8 kolejka

07.04.2024 Wierzawice / ZSL Leżajsk - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska --:--

Turniej 15 Gospodarz: Wisłoka Dębica

07.04.2024 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica --:--
07.04.2024 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Basket School Ropczyce --:--
07.04.2024 Basket School Ropczyce - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg --:--
07.04.2024 Wisłoka Dębica - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola --:--

9 kolejka

17.12.2023 11:45 PTG Sokół Łańcut - UKS Basket 15 Przemyśl 39:82

Turniej 18 Gospodarz: Stowarzyszenie Wilki Rzeszów

21.04.2024 Basket School Ropczyce - KKK MOSiR Krosno --:--
21.04.2024 Wisłoka Dębica - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów --:--
21.04.2024 KKK MOSiR Krosno - Wisłoka Dębica --:--
21.04.2024 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - Basket School Ropczyce --:--

Turniej 17 Gospodarz: Wierzawice / ZSL Leżajsk

21.04.2024 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - Wierzawice / ZSL Leżajsk --:--
21.04.2024 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska --:--
21.04.2024 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg --:--
21.04.2024 Wierzawice / ZSL Leżajsk - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola --:--

Turniej 19 Gospodarz: CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola

05.05.2024 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Stowarzyszenie Wilki Rzeszów --:--
05.05.2024 Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg - KKK MOSiR Krosno --:--
05.05.2024 Stowarzyszenie Wilki Rzeszów - Młodzieżowy Koszykarski Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg --:--
05.05.2024 KKK MOSiR Krosno - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola --:--

Turniej 20 Gospodarz: PTG Sokół Łańcut

05.05.2024 PTG Sokół Łańcut - RESAN AZS Politechnika Rzeszowska --:--
05.05.2024 UKS Basket 15 Przemyśl - Wierzawice / ZSL Leżajsk --:--
05.05.2024 RESAN AZS Politechnika Rzeszowska - UKS Basket 15 Przemyśl --:--
05.05.2024 Wierzawice / ZSL Leżajsk - PTG Sokół Łańcut --:--

10 kolejka

05.05.2024 Basket School Ropczyce - Wisłoka Dębica --:--

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki LZKosz lotto

Sponsor główny

Darczyńcy

ERU MANAGEMENT SERVICES LLC

Sponsorzy

Podkarpackie Przemyśl