Podkarpacki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: Niedźwiadki Chemart Przemyśl

10.10.2021 09:30 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - UKS Basket 15 Przemyśl 102:15
10.10.2021 10:45 UKS Basket 15 Przemyśl - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 35:25
10.10.2021 12:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 10:110

Turniej 2 Gospodarz: Junior Basket Krosno

10.10.2021 12:00 Junior Basket Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 21:45
10.10.2021 13:15 Rawlplug Sokół Łańcut - ZKS Stal Stalowa Wola 55:26
10.10.2021 14:30 ZKS Stal Stalowa Wola - Junior Basket Krosno 27:34

Turniej 3 Gospodarz: AZS Politechnika Rzeszowska

17.10.2021 09:00 AZS Politechnika Rzeszowska - Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów 49:53
17.10.2021 10:30 Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów - Akademia Koszykówki HOOPS Dębica 58:35
17.10.2021 12:00 Akademia Koszykówki HOOPS Dębica - AZS Politechnika Rzeszowska 37:77

Turniej 5 Gospodarz: UKS Basket 15 Przemyśl

24.10.2021 11:00 UKS Basket 15 Przemyśl - Junior Basket Krosno 38:35
24.10.2021 12:15 Junior Basket Krosno - Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów 18:59
24.10.2021 13:30 Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów - UKS Basket 15 Przemyśl 54:19

Turniej 4 Gospodarz: ZKS Stal Stalowa Wola

14.11.2021 12:00 ZKS Stal Stalowa Wola - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 60:30
14.11.2021 13:30 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Akademia Koszykówki HOOPS Dębica 36:33
14.11.2021 15:00 Akademia Koszykówki HOOPS Dębica - ZKS Stal Stalowa Wola 40:52

Turniej 6 Gospodarz: Rawlplug Sokół Łańcut

21.11.2021 10:00 Rawlplug Sokół Łańcut - AZS Politechnika Rzeszowska 64:55
21.11.2021 11:15 AZS Politechnika Rzeszowska - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 33:63
21.11.2021 12:30 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Rawlplug Sokół Łańcut 54:33

Turniej 7 Gospodarz: CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola

28.11.2021 10:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów 49:25
28.11.2021 12:00 Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 36:31
28.11.2021 9:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Rawlplug Sokół Łańcut 22:39

Turniej 9 Gospodarz: AZS Politechnika Rzeszowska

05.12.2021 09:30 AZS Politechnika Rzeszowska - ZKS Stal Stalowa Wola 59:30
05.12.2021 10:45 ZKS Stal Stalowa Wola - UKS Basket 15 Przemyśl 43:15
05.12.2021 12:00 UKS Basket 15 Przemyśl - AZS Politechnika Rzeszowska 12:77

Turniej 8 Gospodarz: Akademia Koszykówki HOOPS Dębica

05.12.2021 10:00 Akademia Koszykówki HOOPS Dębica - Junior Basket Krosno 54:16
05.12.2021 11:30 Junior Basket Krosno - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 7:61
05.12.2021 13:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Akademia Koszykówki HOOPS Dębica 57:8

Turniej 11 Gospodarz: Rawlplug Sokół Łańcut

12.12.2021 09:00 Rawlplug Sokół Łańcut - Akademia Koszykówki HOOPS Dębica 68:24
12.12.2021 10:15 Akademia Koszykówki HOOPS Dębica - UKS Basket 15 Przemyśl 44:33
12.12.2021 11:30 UKS Basket 15 Przemyśl - Rawlplug Sokół Łańcut 17:100

Turniej 10 Gospodarz: Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów

12.12.2021 09:30 Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 29:47
12.12.2021 11:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - ZKS Stal Stalowa Wola 64:14
12.12.2021 12:30 ZKS Stal Stalowa Wola - Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów 21:41

Turniej 12 Gospodarz: CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola

12.12.2021 10:00 Junior Basket Krosno - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 21:22
12.12.2021 11:30 AZS Politechnika Rzeszowska - Junior Basket Krosno 71:29
12.12.2021 13:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - AZS Politechnika Rzeszowska 23:51

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki LZKosz

Sponsor główny

Darczyńcy

Fundacja ORLEN SB COMPLEX

Sponsorzy

Podkarpackie Przemyśl