Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U15 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Michał Turewicz
MKS Start Lublin
11
296
26.91
2.
Marcel Skiba
BSK Kadet Biała Podlaska
8
199
24.88
3.
Mateusz Bielecki
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
10
215
21.50
4.
Kacper Bączkowski
MKS Start Lublin
10
204
20.40
5.
Michał Jaworski
UKS III LO 2 Zamość
,
UKS III LO I Zamość
11
215
19.55
6.
Jakub Szarlip
BSK Kadet Biała Podlaska
8
155
19.38
7.
Wojciech Szot
UKS Biało-Czarni Kraśnik
11
207
18.82
8.
Krystian Władyczuk
BSK Kadet Biała Podlaska
8
143
17.88
9.
Kacper Popielewicz
BSK Kadet Biała Podlaska
8
131
16.38
10.
Mateusz Bukowiński
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
11
173
15.73
11.
Tymoteusz Lis
UKS III LO I Zamość
12
173
14.42
12.
Mateusz Mieńko - Barczyński
BSK Kadet Biała Podlaska
9
126
14.00
13.
Szymon Kasperski
MKS Start Lublin
9
126
14.00
14.
Mateusz Wodyk
UKS III LO I Zamość
10
123
12.30
15.
Mateusz Wróbel
UKS Biało-Czarni Kraśnik
9
105
11.67
16.
Wiktor Ostrowski
UKS III LO I Zamość
12
139
11.58
17.
Marcel Janiec
UKS Biało-Czarni Kraśnik
8
88
11.00
18.
Cyprian Drążyk
MKS Start Lublin
10
107
10.70
19.
Karol Kowalski
UKS Biało-Czarni Kraśnik
11
117
10.64
20.
Jakub Prokop
UKS Biało-Czarni Kraśnik
8
84
10.50
21.
Maciej Gałus
MKS Start Lublin
8
73
9.13
22.
Kacper Pokora
MKS Start Lublin
11
97
8.82
23.
Jakub Jaruga
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
9
78
8.67
24.
Jakub Janusz
MKS Start Lublin
10
78
7.80
25.
Bartosz Rajzyngier
UKS Biało-Czarni Kraśnik
9
70
7.78
26.
Michał Bogusz
MKS Start Lublin
10
73
7.30
27.
Mikołaj Bukowiński
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
11
79
7.18
28.
Jan Kudelski
MKS Start Lublin
7
49
7.00
29.
Maksymilian Stachyra
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
10
66
6.60
30.
Damian Szczecki
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
11
72
6.55
31.
Bartosz Piwko
KS Torpeda Lublin
7
45
6.43
32.
Paweł Tudrujek
MKS Start Lublin
11
70
6.36
33.
Maksymilian Torój
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
7
44
6.29
34.
Karol Poszepczyński
MKS Start Lublin
7
42
6.00
35.
Patryk Paździor
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
9
52
5.78
36.
Mikołaj Marciniewicz
UKS III LO 2 Zamość
7
40
5.71
37.
Marcel Nieścior
UKS III LO I Zamość
12
68
5.67
38.
Andrzej Dykiel
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
10
54
5.40
39.
Dominik Szymański
KS Torpeda Lublin
9
48
5.33
40.
Maciej Budzyński
UKS III LO 2 Zamość
,
UKS III LO I Zamość
12
62
5.17
41.
Michał Patynowski
BSK Kadet Biała Podlaska
8
39
4.88
42.
Antoni Futrzyński
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
10
47
4.70
43.
Maciej Karol Szymański
KS Torpeda Lublin
6
27
4.50
44.
Łukasz Grochowski
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
10
45
4.50
45.
Kamil Seregiet
UKS III LO 2 Zamość
11
49
4.45
46.
Bartłomiej Dec
MKS Start Lublin
10
44
4.40
47.
Stanisław Wójtowicz
BSK Kadet Biała Podlaska
6
25
4.17
48.
Artur Menczewicz
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
9
36
4.00
49.
Eliasz Pliszka
BSK Kadet Biała Podlaska
9
34
3.78
50.
Filip Trześniewski
UKS III LO I Zamość
12
41
3.42
51.
Maksymilian Bartkowski
UKS III LO I Zamość
10
33
3.30
52.
Marcel Chrapek
BSK Kadet Biała Podlaska
5
16
3.20
53.
Krzysztof Rusinek
KS Torpeda Lublin
8
21
2.63
54.
Alan Kalich
BSK Kadet Biała Podlaska
10
26
2.60
55.
Antoni Gawrysiak
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
8
20
2.50
56.
Wojciech Mazurek
UKS III LO 2 Zamość
9
20
2.22
57.
Kacper Fiuk
UKS III LO I Zamość
12
26
2.17
58.
Jan Socha
UKS III LO 2 Zamość
9
18
2.00
59.
Michał Dzięcioł
BSK Kadet Biała Podlaska
6
11
1.83
60.
Bartosz Fedorowicz
UKS III LO I Zamość
12
20
1.67
61.
Aleksander Wieleba
UKS Biało-Czarni Kraśnik
6
10
1.67
62.
Maciej Kłoda
UKS III LO 2 Zamość
11
18
1.64
63.
Aleksander Kaźmierczak
KS Torpeda Lublin
8
13
1.63
64.
Dominik Tur
BSK Kadet Biała Podlaska
8
11
1.38
65.
Filip Łoszak
UKS Biało-Czarni Kraśnik
11
14
1.27
66.
Wiktor Łaniak
UKS III LO I Zamość
12
14
1.17
67.
Julian Sokołowski
UKS III LO 2 Zamość
10
9
0.90
68.
Szymon Pelic
KS Torpeda Lublin
8
7
0.88
69.
Mateusz Sabeł
UKS Biało-Czarni Kraśnik
7
6
0.86
70.
Igor Łagowski
UKS III LO 2 Zamość
6
4
0.67
71.
Szymon Kurowski
KS Torpeda Lublin
9
6
0.67
72.
Michał Machulak
UKS Biało-Czarni Kraśnik
7
2
0.29
73.
Tymoteusz Poleszak
KS Torpeda Lublin
9
2
0.22
74.
Wiktor Piekarski
KS Torpeda Lublin
9
2
0.22
75.
Kacper Niziołek
KS Torpeda Lublin
8
0
0.00
76.
Mateusz Dzięcioł
KS Torpeda Lublin
5
0
0.00
77.
Mateusz Bartkowski
UKS III LO 2 Zamość
10
0
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy