Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-20 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Straty
Straty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Straty suma
Straty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Straty suma
Straty śr.
1.
Oliwier Bona
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
0.00
2.
Szymon Janczak
Hensfort Przemyśl
4
0.00
3.
Karol Kindlik
Kuźnia SMS Stalowa Wola
5
0.00
4.
Dominik Gósz
Kuźnia SMS Stalowa Wola
3
0.00
5.
Hubert Baranowski
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
6.
Karol Mokrzycki
ZKS Stal Stalowa Wola
4
0.00
7.
Wiktor Szponar
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
8.
Jakub Łódź-Śmigielski
MKS Start Lublin
4
0.00
9.
Szymon Siembida
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
0.00
10.
Michał Soból
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
0.00
11.
Szymon Prusak
Hensfort Przemyśl
6
0.00
12.
Michał Bzdoń
Kuźnia SMS Stalowa Wola
5
0.00
13.
Wojciech Kosiuk
MKS Start Lublin
5
0.00
14.
Jakub Andreasik
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
15.
Hubert Piszcz
Kuźnia SMS Stalowa Wola
5
0.00
16.
Karol Kazmirowski
MKS Start Lublin
5
0.00
17.
Dominik Nabożny
MKS Start Lublin
5
0.00
18.
Dominik Nicałek
ZKS Stal Stalowa Wola
3
0.00
19.
Dawid Stręciwilk
ZKS Stal Stalowa Wola
4
0.00
20.
Bartosz Dzioba
MKS Start Lublin
3
0.00
21.
Jakub Futrzyński
MKS Start Lublin
6
0.00
22.
Kamil Dziewa
ZKS Stal Stalowa Wola
5
0.00
23.
Maciej Flisiak
ZKS Stal Stalowa Wola
5
0.00
24.
Stanisław Mitrut
MKS Start Lublin
3
0.00
25.
Jakub Complak
Hensfort Przemyśl
5
0.00
26.
Jan Piliszczuk
MKS Start Lublin
5
0.00
27.
Paweł Strzępek
Hensfort Przemyśl
3
0.00
28.
Remigiusz Krzysik
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
0.00
29.
Dominik Wyka
ZKS Stal Stalowa Wola
3
0.00
30.
Damian Tabor
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
31.
Bartłomiej Pelczar
MKS Start Lublin
3
0.00
32.
Jakub Wachowicz
MKS Start Lublin
3
0.00
33.
Bartosz Kosior
Hensfort Przemyśl
6
0.00
34.
Rafał Serwański
Hensfort Przemyśl
6
0.00
35.
Wiktor Słaby
Hensfort Przemyśl
5
0.00
36.
Kacper Walciszewski
Hensfort Przemyśl
5
0.00
37.
Krzysztof Kruk
Kuźnia SMS Stalowa Wola
5
0.00
38.
Simone Schlage
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
39.
Wojciech Matysek
MKS Start Lublin
6
0.00
40.
Jakub Kucharski
Hensfort Przemyśl
6
0.00
41.
Andrzej Adamek
Hensfort Przemyśl
4
0.00
42.
Karol Radoń
Hensfort Przemyśl
5
0.00
43.
Mikołaj Kleszcz
Hensfort Przemyśl
5
0.00
44.
Paweł Nieradko
MKS Start Lublin
3
0.00
45.
Jan Grzegorczyk
MKS Start Lublin
5
0.00
46.
Karol Szewczyk
MKS Start Lublin
6
0.00
47.
Mateusz Nieznański
Kuźnia SMS Stalowa Wola
4
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy