Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2003/2004
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Pre PO
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Jeff Nordgaard
Polonia Warszawa
33
80
2.42
188
5.70
42.6
2.
Earl Brown
Olimp MKS Start Lublin
33
74
2.24
185
5.61
40
3.
Andrzej Pluta
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
35
70
2.00
156
4.46
44.9
4.
Eric Elliott
Polonia Warszawa
31
64
2.06
161
5.19
39.8
5.
Goran Jagodnik
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
35
63
1.80
176
5.03
35.8
6.
Walter Jeklin
Polonia Warszawa
31
63
2.03
128
4.13
49.2
7.
Tomas Pacesas
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
30
54
1.80
144
4.80
37.5
8.
Przemysław Frasunkiewicz
Noteć Inowrocław
28
53
1.89
160
5.71
33.1
9.
Piotr Nizioł
KS Spójnia Stargard
28
52
1.86
136
4.86
38.2
10.
Brandun Hughes
UNIA Tarnów
30
51
1.70
154
5.13
33.1
11.
Tomasz Mrożek
Noteć Inowrocław
26
51
1.96
127
4.88
40.2
12.
Lynn Greer
WKS Śląsk Wrocław
32
51
1.59
134
4.19
38.1
13.
Brant Darby
AZS Koszalin
,
KS Spójnia Stargard
19
50
2.63
110
5.79
45.5
14.
Maciej Bielak
Olimp MKS Start Lublin
32
49
1.53
123
3.84
39.8
15.
Dante Swanson
Astoria Bydgoszcz
28
49
1.75
116
4.14
42.2
16.
Wojciech Szawarski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
27
46
1.70
122
4.52
37.7
17.
Zbigniew Białek
Czarni Słupsk
31
46
1.48
152
4.90
30.3
18.
Tanel Tein
WKS Śląsk Wrocław
35
44
1.26
122
3.49
36.1
19.
Piotr Szybilski
UNIA Tarnów
29
42
1.45
110
3.79
38.2
20.
Dragan Marković
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
30
41
1.37
110
3.67
37.3
21.
Gintaras Kadziulis
Anwil Włocławek
32
41
1.28
118
3.69
34.7
22.
Roland Miller
KS Spójnia Stargard
18
40
2.22
101
5.61
39.6
23.
Yann Mollinari
Noteć Inowrocław
27
40
1.48
129
4.78
31
24.
Michael Ansley
UNIA Tarnów
30
39
1.30
132
4.40
29.5
25.
Vladimir Krstić
Anwil Włocławek
23
37
1.61
91
3.96
40.7
26.
Alex Austin
Noteć Inowrocław
28
35
1.25
149
5.32
23.5
27.
Łukasz Żytko
Czarni Słupsk
32
32
1.00
90
2.81
35.6
28.
Rolandas Jarutis
Polonia Warszawa
33
32
0.97
101
3.06
31.7
29.
Andrzej Karaś
AZS Koszalin
27
32
1.19
104
3.85
30.8
30.
Paweł Szcześniak
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
28
31
1.11
98
3.50
31.6
31.
Maciej Zieliński
WKS Śląsk Wrocław
34
30
0.88
71
2.09
42.3
32.
Paweł Wiekiera
Astoria Bydgoszcz
,
WKS Śląsk Wrocław
29
29
1.00
84
2.90
34.5
33.
Lewis Lofton
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
,
UNIA Tarnów
20
28
1.40
78
3.90
35.9
34.
Trevor Huffman
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
15
28
1.87
78
5.20
35.9
35.
Dusan Bocevski
Anwil Włocławek
32
28
0.88
72
2.25
38.9
36.
Janis Blums
Anwil Włocławek
30
27
0.90
114
3.80
23.7
37.
Tomasz Celej
Olimp MKS Start Lublin
21
26
1.24
75
3.57
34.7
38.
Robert Morkowski
KS Spójnia Stargard
30
26
0.87
80
2.67
32.5
39.
Robert Witka
Anwil Włocławek
30
25
0.83
77
2.57
32.5
40.
Wojciech Majchrzak
Astoria Bydgoszcz
28
25
0.89
91
3.25
27.5
41.
Daniel Blumczyński
Czarni Słupsk
30
25
0.83
82
2.73
30.5
42.
Hubert Mazur
KS Spójnia Stargard
29
24
0.83
74
2.55
32.4
43.
Roman Prawica
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
28
23
0.82
89
3.18
25.8
44.
Kestutis Marciulionis
Astoria Bydgoszcz
18
23
1.28
85
4.72
27.1
45.
Rafał Frank
Czarni Słupsk
30
23
0.77
68
2.27
33.8
46.
Marcin Sroka
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
28
21
0.75
69
2.46
30.4
47.
Jacek Sulowski
UNIA Tarnów
29
19
0.66
74
2.55
25.7
48.
Sebastian Balcerzak
AZS Koszalin
28
15
0.54
64
2.29
23.4
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy