Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2003/2004
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Pre PO
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Lynn Greer
WKS Śląsk Wrocław
32
166
5.19
196
6.13
84.7
2.
Michael Ansley
UNIA Tarnów
30
159
5.30
200
6.67
79.5
3.
Adam Wójcik
WKS Śląsk Wrocław
32
136
4.25
184
5.75
73.9
4.
Goran Jagodnik
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
35
121
3.46
148
4.23
81.8
5.
Rolandas Jarutis
Polonia Warszawa
33
119
3.61
158
4.79
75.3
6.
Yann Mollinari
Noteć Inowrocław
27
110
4.07
148
5.48
74.3
7.
Brandun Hughes
UNIA Tarnów
30
106
3.53
155
5.17
68.4
8.
Alex Austin
Noteć Inowrocław
28
101
3.61
138
4.93
73.2
9.
Donatas Zavackas
Anwil Włocławek
27
99
3.67
120
4.44
82.5
10.
Dusan Bocevski
Anwil Włocławek
32
91
2.84
131
4.09
69.5
11.
Daniel Blumczyński
Czarni Słupsk
30
91
3.03
112
3.73
81.3
12.
Souleymane Wane
AZS Koszalin
26
90
3.46
119
4.58
75.6
13.
Piotr Szybilski
UNIA Tarnów
29
90
3.10
133
4.59
67.7
14.
Armands Skele
Anwil Włocławek
32
90
2.81
124
3.88
72.6
15.
Łukasz Żytko
Czarni Słupsk
32
80
2.50
107
3.34
74.8
16.
Greg Harrington
KS Spójnia Stargard
18
79
4.39
92
5.11
85.9
17.
Dante Swanson
Astoria Bydgoszcz
28
79
2.82
112
4.00
70.5
18.
Brant Darby
AZS Koszalin
,
KS Spójnia Stargard
19
75
3.95
97
5.11
77.3
19.
Zbigniew Białek
Czarni Słupsk
31
74
2.39
123
3.97
60.2
20.
Eric Elliott
Polonia Warszawa
31
74
2.39
82
2.65
90.2
21.
Gintaras Kadziulis
Anwil Włocławek
32
73
2.28
88
2.75
83
22.
Sharone Wright
Anwil Włocławek
27
73
2.70
124
4.59
58.9
23.
Wojciech Szawarski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
27
72
2.67
94
3.48
76.6
24.
Przemysław Łuszczewski
Olimp MKS Start Lublin
33
70
2.12
115
3.48
60.9
25.
Paweł Szcześniak
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
28
68
2.43
86
3.07
79.1
26.
Jeff Nordgaard
Polonia Warszawa
33
67
2.03
87
2.64
77
27.
Andrzej Pluta
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
35
66
1.89
79
2.26
83.5
28.
Samir Lerić
Polonia Warszawa
33
66
2.00
90
2.73
73.3
29.
Dominik Tomczyk
WKS Śląsk Wrocław
29
65
2.24
82
2.83
79.3
30.
Filip Dylewicz
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
31
58
1.87
77
2.48
75.3
31.
Roland Miller
KS Spójnia Stargard
18
58
3.22
69
3.83
84.1
32.
Andrzej Karaś
AZS Koszalin
27
58
2.15
74
2.74
78.4
33.
Marcin Sroka
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
28
57
2.04
82
2.93
69.5
34.
Jacek Sulowski
UNIA Tarnów
29
57
1.97
82
2.83
69.5
35.
Earl Brown
Olimp MKS Start Lublin
33
56
1.70
70
2.12
80
36.
Kestutis Marciulionis
Astoria Bydgoszcz
18
55
3.06
81
4.50
67.9
37.
Tomasz Rospara
Astoria Bydgoszcz
26
53
2.04
86
3.31
61.6
38.
Tomas Masiulis
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
35
53
1.51
106
3.03
50
39.
Chris Jackson
Olimp MKS Start Lublin
17
53
3.12
97
5.71
54.6
40.
Michał Ignerski
WKS Śląsk Wrocław
33
52
1.58
75
2.27
69.3
41.
Tomasz Briegmann
AZS Koszalin
31
52
1.68
83
2.68
62.7
42.
Michał Marciniak
Olimp MKS Start Lublin
31
51
1.65
77
2.48
66.2
43.
Bartłomiej Tomaszewski
AZS Koszalin
30
50
1.67
70
2.33
71.4
44.
Rafał Frank
Czarni Słupsk
30
44
1.47
68
2.27
64.7
45.
Hubert Radke
Noteć Inowrocław
28
42
1.50
62
2.21
67.7
46.
Lewis Lofton
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
,
UNIA Tarnów
20
37
1.85
56
2.80
66.1
47.
Przemysław Frasunkiewicz
Noteć Inowrocław
28
36
1.29
58
2.07
62.1
48.
Wiktor Grudziński
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
28
36
1.29
63
2.25
57.1
49.
Radosław Hyży
WKS Śląsk Wrocław
32
32
1.00
78
2.44
41
50.
Jacek Olejniczak
Olimp MKS Start Lublin
33
32
0.97
72
2.18
44.4
51.
Wojciech Żurawski
UNIA Tarnów
30
27
0.90
63
2.10
42.9
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy