Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2005/2006
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Play OFF
Przechwyty
Przechwyty śr
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Bartosz Krupa
PTG Sokół Łańcut
2
6
3.00
2.
Bartosz Potulski
MTS Basket Kwidzyn
4
12
3.00
3.
Jarosław Rusin
PTG Sokół Łańcut
4
11
2.75
4.
Tomasz Baszak
KS Spójnia Stargard
4
10
2.50
5.
Marcin Malczyk
Viking Gdynia
9
21
2.33
6.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
4
9
2.25
7.
Kamil Piechucki
KS Spójnia Stargard
4
9
2.25
8.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
8
17
2.13
9.
Sławomir Nowak
CZELADZKI KLUB SPORTOWY 1924 (CKS) Czeladź
6
12
2.00
10.
Jarosław Kalinowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
20
2.00
11.
Hubert Mazur
KS Spójnia Stargard
4
8
2.00
12.
Stanisław Prus
MTS Basket Kwidzyn
4
8
2.00
13.
Paweł Pydych
ZKS Stal Stalowa Wola
5
9
1.80
14.
Michał Sikora
Znicz Jarosław
9
16
1.78
15.
Łukasz Majewski
Znicz Jarosław
9
16
1.78
16.
Bartosz Diduszko
CZELADZKI KLUB SPORTOWY 1924 (CKS) Czeladź
7
11
1.57
17.
Sebastian Kobiela
CZELADZKI KLUB SPORTOWY 1924 (CKS) Czeladź
7
11
1.57
18.
Krzysztof Morawiec
CZELADZKI KLUB SPORTOWY 1924 (CKS) Czeladź
7
11
1.57
19.
Przemysław Łuszczewski
Znicz Jarosław
9
14
1.56
20.
Piotr Nizioł
KS Spójnia Stargard
4
6
1.50
21.
Maciej Klima
PTG Sokół Łańcut
4
6
1.50
22.
Radosław Basiński
MTS Basket Kwidzyn
4
6
1.50
23.
Sławomir Olszewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
14
1.40
24.
Grzegorz Mordzak
CZELADZKI KLUB SPORTOWY 1924 (CKS) Czeladź
7
9
1.29
25.
Łukasz Bielecki
PTG Sokół Łańcut
4
5
1.25
26.
Tomasz Przewrocki
Znicz Jarosław
9
11
1.22
27.
Łukasz Olejnik
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
12
1.20
28.
Andrzej Karaś
Viking Gdynia
10
12
1.20
29.
Paweł Zmarlak
CZELADZKI KLUB SPORTOWY 1924 (CKS) Czeladź
5
6
1.20
30.
Roman Prawica
ZKS Stal Stalowa Wola
5
6
1.20
31.
Grzegorz Taberski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
11
1.10
32.
Jerzy Koszuta
PTG Sokół Łańcut
4
4
1.00
33.
Sławomir Buczyniak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
10
1.00
34.
Marek Łukomski
KS Spójnia Stargard
2
2
1.00
35.
Marcin Malcherczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
5
5
1.00
36.
Tomasz Wilczewski
MTS Basket Kwidzyn
2
2
1.00
37.
Piotr Ucinek
PTG Sokół Łańcut
2
2
1.00
38.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
4
4
1.00
39.
Tomasz Briegmann
Viking Gdynia
11
10
0.91
40.
Krzysztof Kalinowski
Viking Gdynia
11
10
0.91
41.
Dariusz Kalinowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
9
0.90
42.
Witalij Kowalenko
Znicz Jarosław
9
8
0.89
43.
Marcin Grocki
ZKS Stal Stalowa Wola
5
4
0.80
44.
Dawid Szewczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
5
4
0.80
45.
Daniel Syldatk
Viking Gdynia
9
7
0.78
46.
Tomasz Fortuna
Znicz Jarosław
9
7
0.78
47.
Dariusz Puncewicz
MTS Basket Kwidzyn
4
3
0.75
48.
Adam Lisewski
MTS Basket Kwidzyn
4
3
0.75
49.
Paweł Leończyk
KS Spójnia Stargard
4
3
0.75
50.
Artur Mikołajko
Znicz Jarosław
9
6
0.67
51.
Grzegorz Kordas
Znicz Jarosław
9
6
0.67
52.
Andrzej Molenda
Viking Gdynia
11
6
0.55
53.
Michał Baran
PTG Sokół Łańcut
2
1
0.50
54.
Kamil Czapla
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
8
4
0.50
55.
Łukasz Pacocha
KS Spójnia Stargard
4
2
0.50
56.
Paweł Podolec
PTG Sokół Łańcut
4
2
0.50
57.
Tomasz Andrzejewski
MTS Basket Kwidzyn
4
2
0.50
58.
Daniel Szatkowski
KS Spójnia Stargard
2
1
0.50
59.
Maciej Kowalczyk
CZELADZKI KLUB SPORTOWY 1924 (CKS) Czeladź
7
3
0.43
60.
Marcin Wróbel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
4
0.40
61.
Robert Małecki
Viking Gdynia
11
4
0.36
62.
Piotr Pazdan
PTG Sokół Łańcut
3
1
0.33
63.
Grzegorz Szczotka
Znicz Jarosław
9
3
0.33
64.
Krzysztof Zych
MTS Basket Kwidzyn
3
1
0.33
65.
Łukasz Chelis
KS Spójnia Stargard
3
1
0.33
66.
Sławomir Pytel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
7
2
0.29
67.
Jacek Jarecki
ZKS Stal Stalowa Wola
4
1
0.25
68.
Piotr Jadowski
ZKS Stal Stalowa Wola
4
1
0.25
69.
Marcin Zalewski
ZKS Stal Stalowa Wola
5
1
0.20
70.
Tomasz Gentleman
Znicz Jarosław
5
1
0.20
71.
Artur Gliszczyński
Viking Gdynia
11
2
0.18
72.
Maciej Miller
Znicz Jarosław
8
1
0.13
73.
Michał Nikiel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
10
1
0.10
74.
Maciej Guzik
CZELADZKI KLUB SPORTOWY 1924 (CKS) Czeladź
4
0
0.00
75.
Bartłomiej Białas
Znicz Jarosław
5
0
0.00
76.
Robert Grzyb
ZKS Stal Stalowa Wola
5
0
0.00
77.
Łukasz Biela
KS Spójnia Stargard
,
MTS Basket Kwidzyn
4
0
0.00
78.
Tomasz Wojdyła
MTS Basket Kwidzyn
3
0
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy