Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2013/2014
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Przemysław Zamojski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
70
14.00
2.
Łukasz Koszarek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
66
13.20
3.
Paweł Leończyk
Trefl Sopot
5
59
11.80
4.
Adam Waczyński
Trefl Sopot
5
57
11.40
5.
J.P. Prince
PGE Turów Zgorzelec
3
56
18.67
6.
Kirk Archibeque
HydroTruck Radom
3
55
18.33
7.
Michał Michalak
Trefl Sopot
5
49
9.80
8.
Vladimir Dragičević
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
4
47
11.75
9.
Lance Jeter
Trefl Sopot
5
45
9.00
10.
Craig Brackins
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
44
8.80
11.
Milan Majstorović
Trefl Sopot
5
44
8.80
12.
Christian Eyenga
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
43
8.60
13.
Michał Chyliński
PGE Turów Zgorzelec
3
41
13.67
14.
Filip Dylewicz
PGE Turów Zgorzelec
3
41
13.67
15.
Łukasz Majewski
HydroTruck Radom
3
40
13.33
16.
Łukasz Wiśniewski
PGE Turów Zgorzelec
3
38
12.67
17.
Jakub Dłoniak
HydroTruck Radom
3
38
12.67
18.
Korie Lucious
HydroTruck Radom
3
34
11.33
19.
Yemi Gadri-Nicholson
Trefl Sopot
5
33
6.60
20.
Damian Kulig
PGE Turów Zgorzelec
3
32
10.67
21.
Adam Hrycaniuk
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
29
5.80
22.
Marcus Ginyard
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
26
5.20
23.
Simas Buterlevičius
Trefl Sopot
5
24
4.80
24.
Nemanja Jaramaz
PGE Turów Zgorzelec
3
23
7.67
25.
Robert Witka
HydroTruck Radom
3
22
7.33
26.
Aaron Cel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
21
4.20
27.
Mike Taylor
PGE Turów Zgorzelec
3
20
6.67
28.
Jakub Zalewski
HydroTruck Radom
3
17
5.67
29.
Kamil Łączyński
HydroTruck Radom
3
17
5.67
30.
Mantas Cesnauskis
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
4
16
4.00
31.
Uroš Nikolić
PGE Turów Zgorzelec
3
15
5.00
32.
Marcin Stefański
Trefl Sopot
5
15
3.00
33.
David Brembly
Trefl Sopot
5
14
2.80
34.
Kim Adams
HydroTruck Radom
3
13
4.33
35.
Šarunas Vasiliauskas
Trefl Sopot
4
11
2.75
36.
Kamil Chanas
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
11
2.20
37.
Ivan Žigeranović
PGE Turów Zgorzelec
3
10
3.33
38.
Piotr Kardaś
HydroTruck Radom
3
8
2.67
39.
Jakub Karolak
PGE Turów Zgorzelec
3
4
1.33
40.
Krzysztof Roszyk
Trefl Sopot
3
2
0.67
41.
Piotr Stelmach
PGE Turów Zgorzelec
3
0
0.00
42.
Łukasz Jaśkiewicz
Trefl Sopot
3
0
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy