Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2010/2011
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O utrzymanie
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Darrell Harris
Kotwica Kołobrzeg
3
6775
20258.33
2.
Louis Truscott
Siarka Tarnobrzeg
3
6457
20152.33
3.
Sławomir Sikora
Kotwica Kołobrzeg
3
6064
20021.33
4.
Stanley Pringle
Siarka Tarnobrzeg
3
6061
20020.33
5.
Tony Easley
Polonia Warszawa
3
5894
10964.67
6.
Harding Nana
Polonia Warszawa
3
5840
10946.67
7.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
3
5740
10913.33
8.
Rafał Rajewicz
Siarka Tarnobrzeg
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
5514
10838.00
9.
James Maye
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
5283
10761.00
10.
David Burgess
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
5036
10678.67
11.
Łukasz Diduszko
Kotwica Kołobrzeg
3
5028
10676.00
12.
Marcin Flieger
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
4895
10631.67
13.
Łukasz Wichniarz
Polonia Warszawa
3
4793
10597.67
14.
Daniel Wall
Siarka Tarnobrzeg
3
4738
10579.33
15.
Alan Czujkowski
Polonia Warszawa
3
4487
10495.67
16.
Jessie Sapp
Kotwica Kołobrzeg
2
4213
20106.50
17.
Marcin Nowakowski
Polonia Warszawa
3
4177
10392.33
18.
Jakub Dłoniak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
4135
10378.33
19.
Michał Kwiatkowski
Polonia Warszawa
3
4096
10365.33
20.
Stefan Blaszczynski
Siarka Tarnobrzeg
3
3912
10304.00
21.
Żarko Comagić
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
3859
10286.33
22.
David Palmer
Polonia Warszawa
3
3690
10230.00
23.
Walter Hodge
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
3614
10807.00
24.
Anthony Fisher
Kotwica Kołobrzeg
2
3380
10690.00
25.
Kenneth Henderson
Kotwica Kołobrzeg
3
3295
10098.33
26.
Tomasz Pisarczyk
Siarka Tarnobrzeg
3
3256
10085.33
27.
Tomasz Kęsicki
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
3135
10045.00
28.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
3079
10026.33
29.
Bartosz Sarzało
Kotwica Kołobrzeg
2
2651
10325.50
30.
Maciej Raczyński
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
2642
880.67
31.
Michał Moralewicz
Kotwica Kołobrzeg
2
2479
10239.50
32.
Marko Djurić
Kotwica Kołobrzeg
3
2399
799.67
33.
Kamil Łączyński
Polonia Warszawa
2
2280
10140.00
34.
Wojciech Złoty
Kotwica Kołobrzeg
2
1216
608.00
35.
Jarosław Kalinowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
945
315.00
36.
Marcin Krajewski
Polonia Warszawa
2
353
176.50
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy