Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2021/2022
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-19 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Rzuty wolne
Skuteczność za 1
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Tymoteusz Pszczoła
MKS Start Lublin
8
13
1.63
17
2.13
76.5
2.
Wojciech Ziarno
Kuźnia SLO Stalowa Wola
8
13
1.63
17
2.13
76.5
3.
Kacper Wawrzusiszyn
Lublinianka KUL Basketball
6
16
2.67
21
3.50
76.2
4.
Michał Głąb
MKS Start SA II Lublin
8
25
3.13
34
4.25
73.5
5.
Kamil Barnuś
MKS Start Lublin
8
13
1.63
18
2.25
72.2
6.
Gniewosz Kowalik
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
6
23
3.83
32
5.33
71.9
7.
Karol Baran
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
8
23
2.88
32
4.00
71.9
8.
Maciej Puchalski
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
5
25
5.00
35
7.00
71.4
9.
Szymon Magdziak
Kuźnia SLO Stalowa Wola
8
32
4.00
48
6.00
66.7
10.
Michał Turewicz
MKS Start SA II Lublin
8
24
3.00
36
4.50
66.7
11.
Jakub Bednarz
Kuźnia SLO Stalowa Wola
7
12
1.71
19
2.71
63.2
12.
Bartosz Tyburek
MKS Start SA II Lublin
6
10
1.67
16
2.67
62.5
13.
Bruno Chalicki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
5
12
2.40
20
4.00
60
14.
Piotr Glonek
Lublinianka KUL Basketball
7
14
2.00
25
3.57
56
15.
Karol Complak
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
8
9
1.13
17
2.13
52.9
16.
Wojciech Lewandowski
MKS Start SA II Lublin
7
11
1.57
22
3.14
50
17.
Michał Radochoński
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
6
8
1.33
16
2.67
50
18.
Dawid Turosz
Kuźnia SLO Stalowa Wola
8
9
1.13
19
2.38
47.4
19.
Kornel Smoliński
Lublinianka KUL Basketball
8
14
1.75
32
4.00
43.8
20.
Jakub Wojciechowski
MKS Start Lublin
8
9
1.13
21
2.63
42.9
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy