Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-20 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
rekordy
Cały sezon
punkty
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
punkty
mecze
celne rzuty za 2
wykonane rzuty za 2
skuteczność za 2
celne rzuty za 3
wykonane rzuty za 3
skuteczność za 3
celne rzuty z gry
wykonane rzuty z gry
skuteczność z gry
celne rzuty za 1
wykonane rzuty za 1
skuteczność za 1
zbiórki w ataku
zbiórki w obronie
zbiórki
asysty
faule
faule wymuszone
straty
przechwyty
bloki
asysty/straty
przechwyty/straty
eval
+/-
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Pkt
Mecze
c2
w2
%
c3
w3
%
c
w
%
c1
w1
%
A
O
Sum
As
F
Fw
S
P
B
As/S
P/S
Eval
+/-
1.
Bartłomiej Pelczar
MKS Start SA Lublin
5
175
5
0
0
0
0
0
0
0
175
0
2.
Jakub Saramak
Siarka Tarnobrzeg
6
118
6
0
0
0
0
0
0
0
118
0
3.
Jan Piliszczuk
MKS Start SA Lublin
5
118
5
0
0
0
0
0
0
0
118
0
4.
Paweł Strzępek
Hensfort Przemyśl
6
113
6
0
0
0
0
0
0
0
113
0
5.
Karol Kindlik
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
104
6
0
0
0
0
0
0
0
104
0
6.
Kacper Walciszewski
Hensfort Przemyśl
5
88
5
0
0
0
0
0
0
0
88
0
7.
Mateusz Pawełek
Siarka Tarnobrzeg
6
87
6
0
0
0
0
0
0
0
87
0
8.
Aleksander Jadaś
Siarka Tarnobrzeg
6
76
6
0
0
0
0
0
0
0
76
0
9.
Bartosz Kosior
Hensfort Przemyśl
6
74
6
0
0
0
0
0
0
0
74
0
10.
Jakub Kucharski
Hensfort Przemyśl
6
72
6
0
0
0
0
0
0
0
72
0
11.
Michał Soból
Kuźnia SMS Stalowa Wola
5
67
5
0
0
0
0
0
0
0
67
0
12.
Szymon Siembida
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
57
6
0
0
0
0
0
0
0
57
0
13.
Igor Rokosz
Siarka Tarnobrzeg
6
57
6
0
0
0
0
0
0
0
57
0
14.
Szymon Janczak
Hensfort Przemyśl
5
51
5
0
0
0
0
0
0
0
51
0
15.
Rafał Serwański
Hensfort Przemyśl
5
47
5
0
0
0
0
0
0
0
47
0
16.
Wojciech Kosiuk
MKS Start SA Lublin
3
41
3
0
0
0
0
0
0
0
41
0
17.
Karol Szewczyk
MKS Start SA Lublin
6
37
6
0
0
0
0
0
0
0
37
0
18.
Michał Godawski
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
35
6
0
0
0
0
0
0
0
35
0
19.
Paweł Nieradko
MKS Start SA Lublin
4
29
4
0
0
0
0
0
0
0
29
0
20.
Maciej Dominik
Siarka Tarnobrzeg
3
29
3
0
0
0
0
0
0
0
29
0
21.
Filip Golecki
Siarka Tarnobrzeg
6
27
6
0
0
0
0
0
0
0
27
0
22.
Karol Radoń
Hensfort Przemyśl
4
26
4
0
0
0
0
0
0
0
26
0
23.
Szymon Prusak
Hensfort Przemyśl
6
25
6
0
0
0
0
0
0
0
25
0
24.
Wojciech Matysek
MKS Start SA Lublin
5
23
5
0
0
0
0
0
0
0
23
0
25.
Damian Gortych
Kuźnia SMS Stalowa Wola
5
23
5
0
0
0
0
0
0
0
23
0
26.
Wiktor Słaby
Hensfort Przemyśl
2
19
2
0
0
0
0
0
0
0
19
0
27.
Jan Grzegorczyk
MKS Start SA Lublin
3
19
3
0
0
0
0
0
0
0
19
0
28.
Maciej Flisiak
Kuźnia SMS Stalowa Wola
5
16
5
0
0
0
0
0
0
0
16
0
29.
Dawid Barciński
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
15
6
0
0
0
0
0
0
0
15
0
30.
Hubert Piszcz
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
13
6
0
0
0
0
0
0
0
13
0
31.
Andrzej Adamek
Hensfort Przemyśl
6
12
6
0
0
0
0
0
0
0
12
0
32.
Maciej Kurzyński
Siarka Tarnobrzeg
5
12
5
0
0
0
0
0
0
0
12
0
33.
Patryk Koper
Kuźnia SMS Stalowa Wola
3
12
3
0
0
0
0
0
0
0
12
0
34.
Kacper Bąska
Siarka Tarnobrzeg
6
10
6
0
0
0
0
0
0
0
10
0
35.
Piotr Niezgoda
Siarka Tarnobrzeg
3
10
3
0
0
0
0
0
0
0
10
0
36.
Maciej Dobrowolski
MKS Start SA Lublin
5
9
5
0
0
0
0
0
0
0
9
0
37.
Sebastian Bryda
MKS Start SA Lublin
6
8
6
0
0
0
0
0
0
0
8
0
38.
Mateusz Kulig
MKS Start SA Lublin
3
7
3
0
0
0
0
0
0
0
7
0
39.
Bartosz Dzioba
MKS Start SA Lublin
3
6
3
0
0
0
0
0
0
0
6
0
40.
Michał Bzdoń
Kuźnia SMS Stalowa Wola
6
6
6
0
0
0
0
0
0
0
6
0
41.
Klaudiusz Tarnawski
Hensfort Przemyśl
1
6
1
0
0
0
0
0
0
0
6
0
42.
Dominik Nabożny
MKS Start SA Lublin
6
4
6
0
0
0
0
0
0
0
4
0
43.
Mateusz Grochowina
Kuźnia SMS Stalowa Wola
5
4
5
0
0
0
0
0
0
0
4
0
44.
Bartosz Paruch
Siarka Tarnobrzeg
4
4
4
0
0
0
0
0
0
0
4
0
45.
Tobiasz Podleśny
Siarka Tarnobrzeg
4
4
4
0
0
0
0
0
0
0
4
0
46.
Maciej Puchalski
Hensfort Przemyśl
1
3
1
0
0
0
0
0
0
0
3
0
47.
Stanisław Mitrut
MKS Start SA Lublin
4
2
4
0
0
0
0
0
0
0
2
0
48.
Karol Complak
Hensfort Przemyśl
1
2
1
0
0
0
0
0
0
0
2
0
49.
Jakub Complak
Hensfort Przemyśl
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
1
0
50.
Dominik Bzdyra
Siarka Tarnobrzeg
2
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
51.
Jakub Skrzęta
Kuźnia SMS Stalowa Wola
2
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
52.
Jakub Patrzyk
Kuźnia SMS Stalowa Wola
3
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
53.
Kamil Borowski
Hensfort Przemyśl
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
54.
Gniewosz Kowalik
Hensfort Przemyśl
2
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
55.
Maciej Duński
Kuźnia SMS Stalowa Wola
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy