Podkarpacki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Janczura BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 12 204 17.00
2. Patryk Jaźwa Rawlplug Sokół Łańcut 11 178 16.18
3. Filip Miś BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 10 177 17.70
4. Filip Hodor Rawlplug Sokół Łańcut 12 173 14.42
5. Kacper Wisz Rawlplug Sokół Łańcut 12 169 14.08
6. Filip Duda BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 9 150 16.67
7. Tymoteusz Gruca BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 10 135 13.50
8. Maksymilian Rokosz BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 12 130 10.83
9. Julian Simka BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 10 123 12.30
10. Kacper Balawender Rawlplug Sokół Łańcut 12 123 10.25
11. Wojciech Ziarno CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 7 95 13.57
12. Piotr Dołęzka BSK Kadet Biała Podlaska 6 90 15.00
13. Mateusz Mierzwa Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 89 14.83
14. Mateusz Olech UKS BASKET 15 Przemyśl 10 81 8.10
15. Szymon Kirwiel MKS Start SA I Lublin 3 72 24.00
16. Szymon Gembarzewski UKS BASKET 15 Przemyśl 10 71 7.10
17. Piotr Menekenmejer UKS BASKET 15 Przemyśl 9 71 7.89
18. Tymoteusz Skafiriak UKS BASKET 15 Przemyśl 12 68 5.67
19. Norbert Michna Rawlplug Sokół Łańcut 10 67 6.70
20. Paweł Marzec MKS Start SA I Lublin 6 60 10.00
21. Bartosz Lonc Rawlplug Sokół Łańcut 12 60 5.00
22. Hubert Hryniszyn UKS BASKET 15 Przemyśl 10 60 6.00
23. Szymon Szyc BSK Kadet Biała Podlaska 6 57 9.50
24. Mikołaj Płowy Rawlplug Sokół Łańcut 12 51 4.25
25. Karol Decowski Rawlplug Sokół Łańcut 11 51 4.64
26. Piotr Glonek Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 49 8.17
27. Miłosz Nowicki BSK Kadet Biała Podlaska 6 49 8.17
28. Kacper Trojnara MKS Start SA I Lublin 6 47 7.83
29. Mateusz Grochowski Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 42 7.00
30. Jakub Domka UKS BASKET 15 Przemyśl 11 40 3.64
31. Karol Grzywa Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 40 6.67
32. Michał Turewicz MKS Start SA I Lublin 5 39 7.80
33. Kacper Janicki BSK Kadet Biała Podlaska 5 36 7.20
34. Karol Ledochowski UKS BASKET 15 Przemyśl 8 36 4.50
35. Filip Marek CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 6 36 6.00
36. Mateusz Rajchert BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 12 35 2.92
37. Adrian Pac CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 7 34 4.86
38. Seweryn Szmuc BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 7 34 4.86
39. Jakub Bucoń MKS Start SA I Lublin 6 33 5.50
40. Jakub Pustelnik Rawlplug Sokół Łańcut 10 32 3.20
41. Daniel Federkiewicz BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 9 31 3.44
42. Jan Kozioł UKS BASKET 15 Przemyśl 11 31 2.82
43. Filip Kępa Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 27 4.50
44. Ernest Jurasz UKS BASKET 15 Przemyśl 6 26 4.33
45. Jakub Kiełtyka UKS BASKET 15 Przemyśl 10 26 2.60
46. Gabriel Haponiuk Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 26 4.33
47. Jakub Biskup Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 25 12.50
48. Kacper Popielewicz BSK Kadet Biała Podlaska 4 24 6.00
49. Adrian Wnuk BSK Kadet Biała Podlaska 4 24 6.00
50. Adrian Kalinowski UKS BASKET 15 Przemyśl 11 23 2.09
51. Konrad Niczyporuk BSK Kadet Biała Podlaska 6 22 3.67
52. Eliasz Pliszka BSK Kadet Biała Podlaska 5 22 4.40
53. Kamil Góras Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 22 11.00
54. Sebastian Nurzyński BSK Kadet Biała Podlaska 6 21 3.50
55. Szymon Dębiak Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 5 20 4.00
56. Maksymilian Bar CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 4 20 5.00
57. Michał Gajur MKS Start SA I Lublin 3 20 6.67
58. Hubert Janik CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 6 20 3.33
59. Szymon Wnuk Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 19 9.50
60. Mateusz Bielecki Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 5 17 3.40
61. Franciszek Kaczyński CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 8 17 2.13
62. Krystian Władyczuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 16 5.33
63. Gabriel Skrent BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 7 16 2.29
64. Jakub Białek CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 8 16 2.00
65. Tymoteusz Koszuta Rawlplug Sokół Łańcut 11 15 1.36
66. Hubert Solis Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 3 14 4.67
67. Michał Bogusz MKS Start SA I Lublin 5 14 2.80
68. Filip Bijak Rawlplug Sokół Łańcut 8 14 1.75
69. Mateusz Bukowiński Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 14 2.33
70. Dawid Kowalczuk BSK Kadet Biała Podlaska 6 11 1.83
71. Kacper Nowak CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 5 11 2.20
72. Wojciech Szot Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 11 5.50
73. Filip Mireński Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 11 1.83
74. Kacper Kozłowski CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 7 11 1.57
75. Tymoteusz Liweń UKS BASKET 15 Przemyśl 7 10 1.43
76. Filip Tyrakowski BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 12 10 0.83
77. Bartosz Koniarz CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 8 10 1.25
78. Jerzy Kleczek Stowarzyszenie HoopLife Basketball II Lublin 6 9 1.50
79. Bartlomiej Wiejak MKS Start SA I Lublin 4 8 2.00
80. Jakub Jabłoński Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 8 4.00
81. Filip Kuciel UKS BASKET 15 Przemyśl 8 7 0.88
82. Jan Aftyka MKS Start SA I Lublin 6 7 1.17
83. Mateusz Mieńko - Barczyński BSK Kadet Biała Podlaska 6 6 1.00
84. Łukasz Wiciński Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 6 3.00
85. Bartłomiej Domka Rawlplug Sokół Łańcut 6 6 1.00
86. Jakub Wierzchowiak Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 5 2.50
87. Nikodem Zioło UKS BASKET 15 Przemyśl 6 5 0.83
88. Jakub Janusz MKS Start SA I Lublin 6 5 0.83
89. Kacper Pokora MKS Start SA I Lublin 4 4 1.00
90. Mateusz Cyran Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 1 4 4.00
91. Kewin Wójcik MKS Start SA I Lublin 4 4 1.00
92. Mateusz Wróbel Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 4 2.00
93. Karol Kowalski Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 1 2 2.00
94. Karol Szuba Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 1 2 2.00
95. Miłosz Nitychoruk BSK Kadet Biała Podlaska 3 2 0.67
96. Adam Dąbrowski BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 11 2 0.18
97. Szymon Mnich BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 9 2 0.22
98. Sebastian Pałys CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 5 2 0.40
99. Szymon Kuziora CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 6 2 0.33
100. Mateusz Płacha Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 2 1 0.50
101. Marcel Chrapek BSK Kadet Biała Podlaska 4 0 0.00
102. Maciej Bieniek Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 1 0 0.00
103. Sebastian Cielica Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 1 0 0.00
104. Mikołaj Koper Uczniowski Klub Sportowy Biało - Czarni Kraśnik 1 0 0.00
105. Tomasz Baran CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 4 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki LZKosz

Sponsor główny

Darczyńcy

Fundacja ORLEN SB COMPLEX

Sponsorzy

Podkarpackie Przemyśl