Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2022/2023
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Ćwierćfinały
Straty
Straty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Straty suma
Straty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Straty suma
Straty śr.
1.
Kaheem Ransom
HydroTruck Radom
4
20
5.00
2.
James Washington
Sensation Kotwica Kołobrzeg
4
14
3.50
3.
Wojciech Czerlonko
SKS Starogard Gdański
4
13
3.25
4.
Piotr Śmigielski
Sensation Kotwica Kołobrzeg
4
12
3.00
5.
Mateusz Bartosz
Dziki Warszawa
3
9
3.00
6.
Mariusz Konopatzki
Decka Pelplin
3
9
3.00
7.
Jan Piliszczuk
KKS Polonia Warszawa
3
9
3.00
8.
Patryk Kędel
GKS Tychy
4
12
3.00
9.
Damian Janiak
SKS Starogard Gdański
4
12
3.00
10.
Damian Ciesielski
Decka Pelplin
3
9
3.00
11.
Filip Małgorzaciak
SKS Starogard Gdański
4
11
2.75
12.
Michał Kierlewicz
KKS Polonia Warszawa
3
8
2.67
13.
Michał Aleksandrowicz
Dziki Warszawa
3
8
2.67
14.
Karol Kamiński
GKS Tychy
4
8
2.00
15.
Maksymilian Motel
Dziki Warszawa
3
6
2.00
16.
Oskar Życzkowski
SKS Starogard Gdański
4
8
2.00
17.
Patryk Gospodarek
KKS Polonia Warszawa
3
6
2.00
18.
Karol Nowakowski
GKS Tychy
4
8
2.00
19.
Przemysław Kuźkow
Dziki Warszawa
3
6
2.00
20.
Filip Zegzuła
HydroTruck Radom
4
8
2.00
21.
Paweł Dzierżak
Sensation Kotwica Kołobrzeg
4
8
2.00
22.
Damian Jeszke
HydroTruck Radom
4
7
1.75
23.
Andrzej Krajewski
GKS Tychy
4
7
1.75
24.
Piotr Wińkowski
Decka Pelplin
3
5
1.67
25.
Damian Cechniak
KKS Polonia Warszawa
3
5
1.67
26.
Michał Sitnik
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
5
1.67
27.
Arinze Chidom
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
5
1.67
28.
Piotr Niedźwiedzki
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
5
1.67
29.
Paweł Kopycki
Decka Pelplin
3
5
1.67
30.
Alan Czujkowski
Dziki Warszawa
3
5
1.67
31.
Piotr Lis
SKS Starogard Gdański
4
6
1.50
32.
Daniel Venzant
SKS Starogard Gdański
4
6
1.50
33.
Patryk Pułkotycki
Sensation Kotwica Kołobrzeg
4
6
1.50
34.
Jakub Motylewski
SKS Starogard Gdański
4
6
1.50
35.
Thomas Davis
Decka Pelplin
2
3
1.50
36.
Adrian Kordalski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
2
3
1.50
37.
Filip Wspaniały
GKS Tychy
2
3
1.50
38.
Piotr Wieloch
GKS Tychy
4
6
1.50
39.
Wojciech Dzierżak
Decka Pelplin
3
4
1.33
40.
Samson Barnes-Thompkins
KKS Polonia Warszawa
3
4
1.33
41.
Szymon Walski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
4
1.33
42.
Mikołaj Stopierzyński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
4
1.33
43.
Filip Munyama
Dziki Warszawa
3
4
1.33
44.
Mikołaj Kurpisz
Sensation Kotwica Kołobrzeg
4
5
1.25
45.
Jakub Zalewski
HydroTruck Radom
4
5
1.25
46.
Maksymilian Formella
HydroTruck Radom
4
4
1.00
47.
Adam Lisewski
KKS Polonia Warszawa
3
3
1.00
48.
Łukasz Klawa
Sensation Kotwica Kołobrzeg
4
4
1.00
49.
Daniel Ziółkowski
SKS Starogard Gdański
4
4
1.00
50.
Jakub Wojciechowski
Dziki Warszawa
2
2
1.00
51.
Witalij Kowalenko
Sensation Kotwica Kołobrzeg
4
4
1.00
52.
Błażej Sowa
HydroTruck Radom
4
4
1.00
53.
Maciej Koperski
GKS Tychy
4
4
1.00
54.
Michał Sadło
HydroTruck Radom
4
4
1.00
55.
Roman Janik
Decka Pelplin
3
3
1.00
56.
Adam Linowski
KKS Polonia Warszawa
3
3
1.00
57.
Karol Obarek
Decka Pelplin
2
2
1.00
58.
Rafał Komenda
Dziki Warszawa
3
3
1.00
59.
Bartosz Majewski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
3
1.00
60.
Szymon Długosz
Sensation Kotwica Kołobrzeg
2
2
1.00
61.
Daniel Wall
HydroTruck Radom
2
2
1.00
62.
Radosław Trubacz
GKS Tychy
4
3
0.75
63.
Jakub Patoka
HydroTruck Radom
4
3
0.75
64.
Damian Pieloch
Sensation Kotwica Kołobrzeg
4
3
0.75
65.
Jakub Janik
Dziki Warszawa
3
2
0.67
66.
Marcin Dutkiewicz
KKS Polonia Warszawa
3
2
0.67
67.
Aleksander Griszczuk
Dziki Warszawa
3
2
0.67
68.
Dawid Sączewski
Decka Pelplin
3
2
0.67
69.
Damian Durski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
3
2
0.67
70.
Krystian Tyszka
Decka Pelplin
3
2
0.67
71.
Bartłomiej Ratajczak
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
2
1
0.50
72.
Patryk Pełka
KKS Polonia Warszawa
2
1
0.50
73.
Kacper Burczyk
SKS Starogard Gdański
4
2
0.50
74.
Kacper Mąkowski
GKS Tychy
4
2
0.50
75.
Hubert Wyszkowski
Decka Pelplin
2
1
0.50
76.
Filip Cebula
SKS Starogard Gdański
4
2
0.50
77.
Marcin Wieluński
KKS Polonia Warszawa
3
1
0.33
78.
Mateusz Kulis
Decka Pelplin
3
1
0.33
79.
Adam Anusewicz
KKS Polonia Warszawa
3
1
0.33
80.
Grzegorz Grochowski
Dziki Warszawa
3
1
0.33
81.
Olaf Perzanowski
SKS Starogard Gdański
4
1
0.25
82.
Artur Danielak
GKS Tychy
2
0
0.00
83.
Bartosz Chodukiewicz
GKS Tychy
4
0
0.00
84.
Ignacy Jakacki
GKS Tychy
4
0
0.00
85.
Artur Ziaja
GKS Tychy
4
0
0.00
86.
Krystian Reszka
SKS Starogard Gdański
2
0
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy