Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2011/2012
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Czas gry
Czas gry śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Przemysław Szymański
Znicz Basket Pruszków
4
8631
20157.75
2.
Artur Donigiewicz
HydroTruck Radom
5
10633
20126.60
3.
Piotr Kardaś
HydroTruck Radom
5
10473
20094.60
4.
Andrzej Misiewicz
Znicz Basket Pruszków
4
8242
20060.50
5.
Grzegorz Grochowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
5
10231
20046.20
6.
Alan Czujkowski
Znicz Basket Pruszków
4
8108
20027.00
7.
Tomasz Wojdyła
Start Gdynia
4
7907
10976.75
8.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
5
9603
10920.60
9.
Mateusz Kostrzewski
Start Gdynia
4
7597
10899.25
10.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
4
7467
10866.75
11.
Grzegorz Mordzak
Start Gdynia
4
7461
10865.25
12.
Michał Wołoszyn
MKS Dąbrowa Górnicza II
5
9283
10856.60
13.
Marek Szumełda-Krzycki
Znicz Basket Pruszków
4
6605
10651.25
14.
Piotr Śmigielski
Start Gdynia
4
6574
10643.50
15.
Paweł Zmarlak
MKS Dąbrowa Górnicza II
4
6503
10625.75
16.
Jakub Zalewski
HydroTruck Radom
5
7672
10534.40
17.
Marcin Kosiński
HydroTruck Radom
4
5999
10499.75
18.
Hubert Radke
HydroTruck Radom
5
7310
10462.00
19.
Tomasz Andrzejewski
Start Gdynia
4
5661
10415.25
20.
Michał Nikiel
HydroTruck Radom
5
6623
10324.60
21.
Łukasz Grzegorzewski
MKS Dąbrowa Górnicza II
5
6066
10213.20
22.
Krzysztof Morawiec
MKS Dąbrowa Górnicza II
5
5951
10190.20
23.
Karol Szpyrka
Start Gdynia
4
4736
10184.00
24.
Rafał Kulikowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
5
5709
10141.80
25.
Emil Podkowiński
HydroTruck Radom
5
5613
10122.60
26.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
4
4469
10117.25
27.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
5
5537
10107.40
28.
Adam Lisewski
Start Gdynia
4
4206
10051.50
29.
Marcin Matuszewski
Znicz Basket Pruszków
4
3853
963.25
30.
Marcin Malczyk
Start Gdynia
4
3746
936.50
31.
Łukasz Bonarek
Znicz Basket Pruszków
4
3527
881.75
32.
Paweł Bach
Start Gdynia
2
1177
588.50
33.
Maciej Maj
HydroTruck Radom
4
2168
542.00
34.
Krzysztof Krajniewski
Start Gdynia
4
1578
394.50
35.
Tomasz Pisarczyk
HydroTruck Radom
4
1526
381.50
36.
Mateusz Zawadzki
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
1111
370.33
37.
Tomasz Nowakowski
Start Gdynia
2
357
178.50
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy