Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2013/2014
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Eval, +/-
Eval suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
+/- suma
+/- śr.
Eval suma
Eval śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
+/- suma
+/- śr.
Eval suma
Eval śr.
1.
Przemysław Zamojski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
23
4.60
72
14.40
2.
Paweł Leończyk
Trefl Sopot
5
-2
-0.40
70
14.00
3.
Łukasz Koszarek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
38
7.60
69
13.80
4.
Milan Majstorović
Trefl Sopot
5
6
1.20
60
12.00
5.
J.P. Prince
PGE Turów Zgorzelec
3
47
15.67
58
19.33
6.
Damian Kulig
PGE Turów Zgorzelec
3
52
17.33
56
18.67
7.
Filip Dylewicz
PGE Turów Zgorzelec
3
39
13.00
56
18.67
8.
Christian Eyenga
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
19
3.80
52
10.40
9.
Craig Brackins
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
12
2.40
51
10.20
10.
Kirk Archibeque
HydroTruck Radom
3
-29
-9.67
48
16.00
11.
Łukasz Wiśniewski
PGE Turów Zgorzelec
3
33
11.00
47
15.67
12.
Yemi Gadri-Nicholson
Trefl Sopot
5
-38
-7.60
46
9.20
13.
Michał Chyliński
PGE Turów Zgorzelec
3
58
19.33
43
14.33
14.
Marcus Ginyard
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
-1
-0.20
43
8.60
15.
Adam Waczyński
Trefl Sopot
5
-7
-1.40
43
8.60
16.
Vladimir Dragičević
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
4
-1
-0.25
41
10.25
17.
Lance Jeter
Trefl Sopot
5
-3
-0.60
41
8.20
18.
Korie Lucious
HydroTruck Radom
3
-17
-5.67
39
13.00
19.
Michał Michalak
Trefl Sopot
5
-33
-6.60
38
7.60
20.
Łukasz Majewski
HydroTruck Radom
3
-12
-4.00
36
12.00
21.
Nemanja Jaramaz
PGE Turów Zgorzelec
3
-21
-7.00
30
10.00
22.
Adam Hrycaniuk
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
15
3.00
29
5.80
23.
Jakub Dłoniak
HydroTruck Radom
3
-29
-9.67
28
9.33
24.
Kim Adams
HydroTruck Radom
3
-13
-4.33
27
9.00
25.
Aaron Cel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
26
5.20
24
4.80
26.
Mike Taylor
PGE Turów Zgorzelec
3
28
9.33
21
7.00
27.
Jakub Zalewski
HydroTruck Radom
3
0
0.00
20
6.67
28.
Kamil Łączyński
HydroTruck Radom
3
-28
-9.33
19
6.33
29.
Marcin Stefański
Trefl Sopot
5
-21
-4.20
19
3.80
30.
Uroš Nikolić
PGE Turów Zgorzelec
3
-23
-7.67
18
6.00
31.
Robert Witka
HydroTruck Radom
3
-41
-13.67
17
5.67
32.
Kamil Chanas
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
5
3
0.60
15
3.00
33.
Simas Buterlevičius
Trefl Sopot
5
15
3.00
14
2.80
34.
David Brembly
Trefl Sopot
5
-15
-3.00
14
2.80
35.
Mantas Cesnauskis
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
4
-2
-0.50
12
3.00
36.
Šarunas Vasiliauskas
Trefl Sopot
4
-26
-6.50
9
2.25
37.
Ivan Žigeranović
PGE Turów Zgorzelec
3
4
1.33
9
3.00
38.
Piotr Kardaś
HydroTruck Radom
3
-15
-5.00
8
2.67
39.
Jakub Karolak
PGE Turów Zgorzelec
3
-20
-6.67
5
1.67
40.
Krzysztof Roszyk
Trefl Sopot
3
-20
-6.67
4
1.33
41.
Łukasz Jaśkiewicz
Trefl Sopot
3
-6
-2.00
-3
-1.00
42.
Piotr Stelmach
PGE Turów Zgorzelec
3
-6
-2.00
-5
-1.67
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy