Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Zbiórki
Zbiórki w ataku suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
1.
Robert Tomaszek
Anwil Włocławek
4
16
4.00
21
5.25
37
9.25
2.
Nemanja Djurišić
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
8
2.67
9
3.00
17
5.67
3.
Seid Hajrić
HydroTruck Radom
4
7
1.75
4
1.00
11
2.75
4.
Adam Hrycaniuk
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
7
2.33
6
2.00
13
4.33
5.
Kervin Bristol
Anwil Włocławek
4
6
1.50
13
3.25
19
4.75
6.
Robert Witka
HydroTruck Radom
4
5
1.25
11
2.75
16
4.00
7.
Justin Jackson
Czarni Słupsk
3
5
1.67
14
4.67
19
6.33
8.
Kim Adams
HydroTruck Radom
4
5
1.25
10
2.50
15
3.75
9.
Dejan Borovnjak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
4
1.33
9
3.00
13
4.33
10.
Michał Sokołowski
HydroTruck Radom
4
4
1.00
16
4.00
20
5.00
11.
Damian Jeszke
HydroTruck Radom
4
3
0.75
8
2.00
11
2.75
12.
Cheikh Mbodj
Czarni Słupsk
3
3
1.00
7
2.33
10
3.33
13.
Szymon Szewczyk
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
3
1.00
6
2.00
9
3.00
14.
Dee Bost
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
3
1.00
5
1.67
8
2.67
15.
Łukasz Koszarek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
3
1.00
7
2.33
10
3.33
16.
Folarin Campbell
Czarni Słupsk
3
3
1.00
6
2.00
9
3.00
17.
Grzegorz Surmacz
Czarni Słupsk
3
3
1.00
8
2.67
11
3.67
18.
Karol Gruszecki
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
3
1.00
5
1.67
8
2.67
19.
Daniel Szymkiewicz
HydroTruck Radom
4
3
0.75
13
3.25
16
4.00
20.
Jarosław Mokros
Czarni Słupsk
3
3
1.00
7
2.33
10
3.33
21.
Mateusz Ponitka
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
2
0.67
15
5.00
17
5.67
22.
Kamil Łączyński
Anwil Włocławek
4
2
0.50
12
3.00
14
3.50
23.
Łukasz Bonarek
HydroTruck Radom
4
2
0.50
3
0.75
5
1.25
24.
Marek Zywert
Czarni Słupsk
3
2
0.67
2
0.67
4
1.33
25.
Fiodor Dmitriew
Anwil Włocławek
4
2
0.50
5
1.25
7
1.75
26.
Igor Zajcew
HydroTruck Radom
4
2
0.50
19
4.75
21
5.25
27.
Demonte Harper
Czarni Słupsk
3
2
0.67
5
1.67
7
2.33
28.
Robert Skibniewski
Anwil Włocławek
3
1
0.33
5
1.67
6
2.00
29.
Michał Chyliński
Anwil Włocławek
4
1
0.25
1
0.25
2
0.50
30.
Piotr Stelmach
Anwil Włocławek
4
1
0.25
19
4.75
20
5.00
31.
Danilo Andjušić
Anwil Włocławek
4
1
0.25
14
3.50
15
3.75
32.
David Jelínek
Anwil Włocławek
4
1
0.25
14
3.50
15
3.75
33.
Vlad-Sorin Moldoveanu
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
1
0.33
9
3.00
10
3.33
34.
Jerel Blassingame
Czarni Słupsk
3
1
0.33
6
2.00
7
2.33
35.
Bartosz Diduszko
Anwil Włocławek
2
1
0.50
1
0.50
2
1.00
36.
Przemysław Zamojski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
1
0.33
11
3.67
12
4.00
37.
Torey Thomas
HydroTruck Radom
4
0
0.00
24
6.00
24
6.00
38.
C.J. Harris
HydroTruck Radom
3
0
0.00
1
0.33
1
0.33
39.
Łukasz Seweryn
Czarni Słupsk
3
0
0.00
4
1.33
4
1.33
40.
Kamil Zywert
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
3
0
0.00
0
0.00
0
0.00
41.
Jakub Schenk
HydroTruck Radom
2
0
0.00
0
0.00
0
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy