Podkarpacki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Piotr Glonek Lublinianka KUL Basketball 11 266 24.18
2. Wojciech Ziarno Kuźnia SLO Stalowa Wola 12 221 18.42
3. Maksymilian Rokosz RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 12 215 17.92
4. Michał Turewicz MKS Start SA I Lublin 12 202 16.83
5. Julian Simka RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 11 182 16.55
6. Filip Miś RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 12 172 14.33
7. Szymon Kirwiel MKS Start SA I Lublin 10 169 16.90
8. Maciej Paterek ZKS Stal Stalowa Wola 11 167 15.18
9. Mateusz Barszczak MUKS Niedźwiadki Przemyśl 10 152 15.20
10. Łukasz Krzek ZKS Stal Stalowa Wola 12 149 12.42
11. Wojciech Baran ZKS Stal Stalowa Wola 12 149 12.42
12. Karol Baran MUKS Niedźwiadki Przemyśl 6 143 23.83
13. Jakub Szafranek Kuźnia SLO Stalowa Wola 12 139 11.58
14. Maksymilian Bar Kuźnia SLO Stalowa Wola 11 136 12.36
15. Mateusz Bojarczuk MKS Start SA I Lublin 11 131 11.91
16. Kacper Kędra ZKS Stal Stalowa Wola 12 130 10.83
17. Jan Chmielewski Lublinianka KUL Basketball 10 129 12.90
18. Michał Janczura RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 10 127 12.70
19. Mateusz Bielecki Lublinianka KUL Basketball 11 125 11.36
20. Patryk Jaźwa Rawlplug Sokół Łańcut 12 125 10.42
21. Mikołaj Płowy Rawlplug Sokół Łańcut 12 121 10.08
22. Szymon Wnuk MKS Start SA I Lublin 12 121 10.08
23. Filip Kępa Lublinianka KUL Basketball 11 108 9.82
24. Mateusz Grochowski MKS Start SA I Lublin 11 106 9.64
25. Marcin Paterek ZKS Stal Stalowa Wola 12 93 7.75
26. Tymoteusz Gruca RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 10 92 9.20
27. Kacper Nowak Kuźnia SLO Stalowa Wola 12 91 7.58
28. Mateusz Olech MUKS Niedźwiadki Przemyśl 11 90 8.18
29. Kamil Matejkowski Kuźnia SLO Stalowa Wola 7 86 12.29
30. Filip Olejarz MUKS Niedźwiadki Przemyśl 8 85 10.63
31. Kacper Wisz Rawlplug Sokół Łańcut 11 85 7.73
32. Filip Duda RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 12 74 6.17
33. Bruno Chalicki MUKS Niedźwiadki Przemyśl 8 71 8.88
34. Mateusz Rajchert RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 10 66 6.60
35. Jakub Białek Kuźnia SLO Stalowa Wola 7 65 9.29
36. Kacper Trojnara MKS Start SA I Lublin 12 64 5.33
37. Kacper Balawender Rawlplug Sokół Łańcut 11 63 5.73
38. Bartosz Lonc Rawlplug Sokół Łańcut 9 54 6.00
39. Jakub Chamielec RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 11 51 4.64
40. Jakub Pustelnik Rawlplug Sokół Łańcut 12 51 4.25
41. Nikita Boroday Lublinianka KUL Basketball 9 49 5.44
42. Filip Hodor Rawlplug Sokół Łańcut 6 49 8.17
43. Szymon Frańczak MUKS Niedźwiadki Przemyśl 9 48 5.33
44. Adrian Kijanka MUKS Niedźwiadki Przemyśl 9 45 5.00
45. Szymon Gembarzewski MUKS Niedźwiadki Przemyśl 7 44 6.29
46. Mateusz Proń Kuźnia SLO Stalowa Wola 9 43 4.78
47. Jan Aftyka MKS Start SA I Lublin 11 43 3.91
48. Filip Mireński Lublinianka KUL Basketball 9 42 4.67
49. Filip Bijak Rawlplug Sokół Łańcut 9 40 4.44
50. Paweł Marzec MKS Start SA I Lublin 9 38 4.22
51. Jakub Żołdak MKS Start SA I Lublin 12 37 3.08
52. Dominik Jabłoński MUKS Niedźwiadki Przemyśl 11 31 2.82
53. Ilia Nesterenko MUKS Niedźwiadki Przemyśl 8 30 3.75
54. Jan Kozioł MUKS Niedźwiadki Przemyśl 9 27 3.00
55. Tymoteusz Koszuta Rawlplug Sokół Łańcut 9 27 3.00
56. Tymon Kozłowski Rawlplug Sokół Łańcut 8 25 3.13
57. Jakub Kawalec ZKS Stal Stalowa Wola 12 25 2.08
58. Tymoteusz Skafiriak MUKS Niedźwiadki Przemyśl 10 24 2.40
59. Eryk Puzio RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 9 24 2.67
60. Adrian Kalinowski MUKS Niedźwiadki Przemyśl 8 22 2.75
61. Jerzy Kleczek MKS Start SA I Lublin 11 21 1.91
62. Karol Głowacki Kuźnia SLO Stalowa Wola 9 16 1.78
63. Alan Bartkowski RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 7 16 2.29
64. Danyil Moskalchuk Lublinianka KUL Basketball 8 15 1.88
65. Szymon Trzeciakiewicz Rawlplug Sokół Łańcut 9 9 1.00
66. Patryk Paździor Lublinianka KUL Basketball 6 9 1.50
67. Kamil Karlik ZKS Stal Stalowa Wola 11 8 0.73
68. Maciej Choduń MKS Start SA I Lublin 7 8 1.14
69. Jakub Bucoń MKS Start SA I Lublin 8 8 1.00
70. Kamil Daca ZKS Stal Stalowa Wola 7 7 1.00
71. Jakub Borowiec RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 9 6 0.67
72. Mikołaj Różański ZKS Stal Stalowa Wola 10 6 0.60
73. Piotr Rodzeń Kuźnia SLO Stalowa Wola 7 2 0.29
74. Adam Dąbrowski RESAN AZS Politechnika Rzeszowska 8 2 0.25

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki LZKosz lotto

Sponsor główny

Darczyńcy

ERU MANAGEMENT SERVICES LLC

Sponsorzy

Podkarpackie Przemyśl