Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2014/2015
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-18 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Etap II (1-6)
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
O 7 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Maksymilian Preisner
Rawlplug Sokół Łańcut
4
0.00
2.
Bartłomiej Pelczar
MKS Start Lublin
3
0.00
3.
Michał Szwedo
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
4.
Szymon Woźnik
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
5
0.00
5.
Michał Bańbura
BSK Kadet Biała Podlaska
4
0.00
6.
Kacper Filipiuk
BSK Kadet Biała Podlaska
6
0.00
7.
Bartłomiej Mirończuk
BSK Kadet Biała Podlaska
6
0.00
8.
Michał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
5
0.00
9.
Jan Malesa
BSK Kadet Biała Podlaska
6
0.00
10.
Dominik Miciuk
BSK Kadet Biała Podlaska
5
0.00
11.
Mateusz Własiuk
BSK Kadet Biała Podlaska
3
0.00
12.
Jacek Buczek
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
13.
Tomasz Fortuna
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
4
0.00
14.
Szymon Szymański
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
5
0.00
15.
Grzegorz Wójcik
MKS Start Lublin
5
0.00
16.
Michał Kazimirowicz
Rawlplug Sokół Łańcut
6
0.00
17.
Bartłomiej Tarczyński
ZKS Stal Stalowa Wola
5
0.00
18.
Jakub Skrobacz
Rawlplug Sokół Łańcut
6
0.00
19.
Dominik Tkacz
Rawlplug Sokół Łańcut
6
0.00
20.
Adrian Ulman
Rawlplug Sokół Łańcut
5
0.00
21.
Bartosz Wojak
Rawlplug Sokół Łańcut
5
0.00
22.
Jacek Kamieniecki
Rawlplug Sokół Łańcut
5
0.00
23.
Rafał Styrnik
Rawlplug Sokół Łańcut
6
0.00
24.
Mateusz Pawełek
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
6
0.00
25.
Dawid Rzeźnik
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
6
0.00
26.
Dawid Tkacz
Rawlplug Sokół Łańcut
6
0.00
27.
Kamil Szczerepa
UKS Biało - Czarni Kraśnik
5
0.00
28.
Victor Celarek
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
4
0.00
29.
Kacper Połujański
BSK Kadet Biała Podlaska
4
0.00
30.
Jakub Pińczuk
BSK Kadet Biała Podlaska
3
0.00
31.
Robert Karaś
UKS Biało - Czarni Kraśnik
3
0.00
32.
Maksymilian Płecha
UKS Biało - Czarni Kraśnik
5
0.00
33.
Paweł Ukalski
MKS Start Lublin
5
0.00
34.
Szymon Czopor
ZKS Stal Stalowa Wola
3
0.00
35.
Bartłomiej Nycz
Rawlplug Sokół Łańcut
3
0.00
36.
Adam Rejek
BSK Kadet Biała Podlaska
4
0.00
37.
Kacper Małecki
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
4
0.00
38.
Piotr Bańka
UKS Biało - Czarni Kraśnik
5
0.00
39.
Paweł Chmiel
UKS Biało - Czarni Kraśnik
6
0.00
40.
Jakub Klonowski
UKS Biało - Czarni Kraśnik
6
0.00
41.
Jakub Knap
UKS Biało - Czarni Kraśnik
3
0.00
42.
Patryk Wereski
UKS Biało - Czarni Kraśnik
6
0.00
43.
Adrian Wołoszyn
UKS Biało - Czarni Kraśnik
6
0.00
44.
Bogumił Duda
MKS Start Lublin
6
0.00
45.
Adam Głębocki
MKS Start Lublin
3
0.00
46.
Michał Kulikowski
MKS Start Lublin
4
0.00
47.
Sebastian Targosz
MKS Start Lublin
6
0.00
48.
Piotr Kacki
MKS Start Lublin
6
0.00
49.
Kamil Karliński
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
5
0.00
50.
Wojciech Dzierzkowski
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
5
0.00
51.
Wiktor Rycerz
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
6
0.00
52.
Aleksander Szlesiński
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
6
0.00
53.
Piotr Wolski
MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg
5
0.00
54.
Jan Cezary Stawecki
MKS Start Lublin
5
0.00
55.
Jakub Golec
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
56.
Marcin Bandyga
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
57.
Tomasz Wróblewski
BSK Kadet Biała Podlaska
6
0.00
58.
Kamil Kowalczuk
BSK Kadet Biała Podlaska
6
0.00
59.
Kacper Chamera
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
60.
Michał Mokrzycki
ZKS Stal Stalowa Wola
5
0.00
61.
Piotr Radkiewicz
BSK Kadet Biała Podlaska
4
0.00
62.
Dominik Wyka
ZKS Stal Stalowa Wola
5
0.00
63.
Damian Tabor
ZKS Stal Stalowa Wola
6
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy