Dokumenty
Ciekawe strony
Kluby
Kontakt
WZKosze
Licencje
Aktualności
PZK
Zarząd PZK
Komisja rewizyjna
WGiD PZK
Wydział Szkolenia
KS PZK
Kadry dziewcząt
Kadry chłopców
trenerzy kadr
Ligi męskie
U-13 M Gr.A
U-12 M
3LM
U-19 M
U-17 M Gr.A
U-15 M Gr.A
3 LM małopolska
U-17 M Gr.B
U-15 M Gr.B
U-13 M Gr.B
2 ML Gr. C
Ligi żeńskie
U-17 K
U-15 K
U-13 K Gr.A
U-12 K
U-19 K
2LK śląska
U15K Gr B
2LK małopolska
U13 K gr.B
Archiwum
Sędziowie
Wydział Sędziowski PZK
Obsady
Trenerzy
Galerie
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19 M (junior starszy)
U-19 M
U17 M (junior) Gr.B
U-19 K
U15 M (kadet) Gr.B
U-17 M GrA
U13 M (młodzik) Gr.B
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M Gr.A
U11 M (żak)
U-15 K Gr.A
U-13 M Gr.A
U-13 K Gr.A
U-12 M
U-12 K
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka) Gr.B
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-18 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U13 M
U18 M
U16 M
U16 K
U14 M
U14 K
U12 M
U12 K
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-18 K
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
3 Liga Mężczyzn
U-13 M
U-13 K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U19 M
U17 M
U15 M
U11 M
U10 M
U19 K
U17 K
U15 K
U13 K
U11 K
U10 K
2LK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
O 7 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Jakub Saramak
Siarka Tarnobrzeg
8
169
21.13
2.
Aleksander Jadaś
Siarka Tarnobrzeg
8
153
19.13
3.
Remigiusz Krzysik
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
7
147
21.00
4.
Kacper Walciszewski
Hensfort Przemyśl
6
138
23.00
5.
Jakub Kucharski
Hensfort Przemyśl
7
138
19.71
6.
Maciej Dominik
Siarka Tarnobrzeg
8
129
16.13
7.
Wiktor Szponar
ZKS Stal Stalowa Wola
8
127
15.88
8.
Maciej Kilian
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
8
120
15.00
9.
Wiktor Słaby
Hensfort Przemyśl
8
115
14.38
10.
Filip Lasko
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
8
111
13.88
11.
Karol Kindlik
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
8
100
12.50
12.
Szymon Prusak
Hensfort Przemyśl
8
100
12.50
13.
Karol Radoń
Hensfort Przemyśl
7
88
12.57
14.
Mikołaj Kleszcz
Hensfort Przemyśl
5
87
17.40
15.
Szymon Janczak
Hensfort Przemyśl
4
81
20.25
16.
Oliwier Bona
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
8
77
9.63
17.
Bartosz Kosior
Hensfort Przemyśl
8
70
8.75
18.
Hubert Piszcz
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
7
69
9.86
19.
Szymon Siembida
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
7
68
9.71
20.
Maciej Ataman
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
8
67
8.38
21.
Dominik Nicałek
ZKS Stal Stalowa Wola
7
66
9.43
22.
Krzysztof Warchoł
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
8
66
8.25
23.
Michał Soból
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
7
66
9.43
24.
Dawid Stręciwilk
ZKS Stal Stalowa Wola
8
59
7.38
25.
Kamil Dziewa
ZKS Stal Stalowa Wola
8
58
7.25
26.
Maciej Flisiak
ZKS Stal Stalowa Wola
7
58
8.29
27.
Rafał Serwański
Hensfort Przemyśl
8
57
7.13
28.
Jakub Complak
Hensfort Przemyśl
5
53
10.60
29.
Igor Rokosz
Siarka Tarnobrzeg
8
48
6.00
30.
Michał Bzdoń
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
8
39
4.88
31.
Jakub Andreasik
ZKS Stal Stalowa Wola
8
34
4.25
32.
Jakub Skrzęta
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
5
33
6.60
33.
Dawid Potocki
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
6
27
4.50
34.
Patryk Kurzamiński
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
4
26
6.50
35.
Norbert Hanf
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
5
26
5.20
36.
Aleksy Janiec
Siarka Tarnobrzeg
6
25
4.17
37.
Maciej Kurzyński
Siarka Tarnobrzeg
6
23
3.83
38.
Piotr Niezgoda
Siarka Tarnobrzeg
6
21
3.50
39.
Hubert Baranowski
ZKS Stal Stalowa Wola
7
20
2.86
40.
Kacper Gajda
Siarka Tarnobrzeg
6
19
3.17
41.
Mateusz Goździewski
Siarka Tarnobrzeg
4
18
4.50
42.
Konrad Ogórek
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
6
13
2.17
43.
Kacper Bąska
Siarka Tarnobrzeg
5
8
1.60
44.
Paweł Dobrzański
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
5
7
1.40
45.
Filip Golecki
Siarka Tarnobrzeg
4
7
1.75
46.
Bartosz Paruch
Siarka Tarnobrzeg
6
7
1.17
47.
Sebastian Gósz
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
5
6
1.20
48.
Filip Ogonowski
KUŹNIA CERKAMED Stalowa Wola
4
4
1.00
49.
Grzegorz Dąbrowski
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
4
4
1.00
50.
Tobiasz Podleśny
Siarka Tarnobrzeg
4
4
1.00
51.
Filip Kornek
ZKS Stal Stalowa Wola
7
3
0.43
52.
Piotr Dryżałowski
ZKS Stal Stalowa Wola
6
1
0.17
53.
Sebastian Basara
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów
5
0
0.00
54.
Maksymilian Strojewski
ZKS Stal Stalowa Wola
4
0
0.00
Partnerzy
Sponsor główny
Darczyńcy
Sponsorzy